DENİZLİ İngilizce Öğrenmek İçin

DENİZLİ İNGİLİZCE ÖĞRENMEK İÇİN YAPILMASI GEREKENLER

DENİZLİ İngilizce Öğrenmek İçin Uğraş Vermek Gerekli

1 – DENİZLİ  İngilizce Dersleri ( Bireysel – Özel  İngilizce Dersleri  )
2 – DENİZLİ  İngilizce Dersleri ( 4 kişi ile yapılan grup İngilizce Dersleri  )

DENİZLİDE İngilizce öğrenmek için yola çıkan insanlar    İngilizce öğrenmek için yapılması gereken eylemin zor olduğunu anlar anlamaz   İngilizce öğrenmek için  eyleminden vaz geçiyorlar . Oysa dil öğrenmek aslında sanıldığı kadar zor bir iş değildir. Yılların deneyimi ile söylenmiş sözlerdir bunlar . DENİZLİDE İngilizce öğrenmek için   ne yapmalı sorusuna maddeler halinde cevap verelim :
1 –  Önce gerçekten İngilizce öğrenmek konusunda kararlı olmak gerekir . En son söylenecekleri en başta söylemekte yarar var. Eğer İngilizce öğrenmek için bir  kursa gitmeyi planlıyorsanız  amacınızın ne olduğu önemli . Gerçekten İngilizce öğrenmek için mi kursa gitmek istiyorsunuz yoksa sadece sosyal bir çevre edinmek için mi  kursa gidiyorsunuz : İlk aşamada buna karar verilmeli .
2 –  Gerçekten DENİZLİDE İngilizce öğrenmek istiyorsanız kalabalık gruplardan oluşan kursları   hemen aklınızdan çıkarın. Zira kalabalık gruplarla yapılan dil  eğitiminde size bir derste en fazla 2 dakika düşer. Bu 2 dakikalık süre ile de İngilizce öğrenmek imkansız.
3 –  İngilizce öğrenmek için katıldığınız grup sayısı 4 kişiyi geçmemeli. Bu şekilde İngilizce öğrenmek için her derste hocanın size ayıracağı zaman dersler 40 dakika olduğuna göre 10 dakikayı bulacaktır.
4 –  Aslını ararsanız İngilizce konuşulmayan bir ülkede yaşayan insanların  İngilizce öğrenmek için en ideal yolu  özel ders almaktır. İşin finansal boyutunu unutmayalım ama şunu da göz önünde bulundurmak gerekir . İngilizce öğrenmek için ödenen paralar İngilizce bildiğiniz için rahatlıkla iş bulmanızın yanında İngilizce bilmeyen eş değerdeki çalışana göre daha fazla ücret alabileceğiniz için boşa gitmeyecek ve İngilizce öğrenmek için geri dönüşümü bu dili  öğrenmek için yapılan masraflardan çok daha fazla olacaktır.
5 –  İngilizce öğrenmek için harcananlar toprağa buğday tohumu ekmek gibidir . Hasat bol ve bereketli olur.

 Şüphesiz  İngilizce öğrenmek  zor ve bitmeyen bir yoldur. Ve kendi kendinizi geliştirmeniz ancak istekle kararlılıkla olur. Gitmenin mümkün olduğu bir ülkenin dilini öğrenmenin en iyi yolunun orada yaşamak olduğunu unutmayın. Böyle bir olanağınız mevcut değilse eğer, İngilizce öğrenmek için aşağıdaki kuralları uygulayarak bir İngilizce diline vasat da olsa vakıf olabilirsiniz.

Öğrendiğiniz dil olan İngilizcenin konuşulduğu bir ülkeye gitmek istiyorsunuz ve bunun da İngilizce öğrenmek için en kolay ve hızlı yolu olduğunu biliyorsunuz. Fakat yeni bir ülkeye adım atmak ilk aşamada tuhaf kaçabilir. Şöyle ki, yeni bir çevre, kültür ve dile alışmak zaman alacaktır. Ayrıca farklı bir zaman diliminde olmaktan da etkilenebilirsiniz. Ancak rahat olun ve yeni ortamınıza uyum sağlamak için çaba gösterin .