DENİZLİ İngilizce Öğretmeni ( İbrahim Şahin ) İLE HER SEVİYEDE yds,ıelts,toefl,yökdil,ing

DENİZLİ İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ Bire Bir ve İkiye Bir İngilizce Dersleri

1 – DENİZLİ İngilizce Öğretmeni (Birebir İngilizce Özel Ders )
2 – DENİZLİ İngilizce Öğretmeni (4 Öğrenci İle  İngilizce Özel Ders )

Neden Özel İngilizce Derslerimizi Seçmelisiniz?

DENİZLİ İngilizce Öğretmeninin kampüsündeki DENİZLİ İngilizce Öğretmeni birimlerinde DENİZLİ İngilizce Öğretmeni tarafından hazırlanan bireysel İngilizce dersleri öğrenme ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış sınıf müfredatı ve materyalleri tüm DENİZLİ İngilizce Öğretmeninin kampüsündeki DENİZLİ İngilizce Öğretmeni birimlerinde DENİZLİ İngilizce Öğretmeni tarafından gerçekleştirilen  eğitimlerde kullanılır. 
Çalışma programınıza ve / veya aile taahhütlerinize uyması için DENİZLİ İngilizce Öğretmeninin kampüsündeki DENİZLİ İngilizce Öğretmeni birimlerinde esnek zaman çizelgesi hazırlanır.
DENİZLİ İngilizce Öğretmeninin kampüsündeki DENİZLİ İngilizce Öğretmeni birimlerinde DENİZLİ İngilizce Öğretmeni tarafından hazırlanan DENİZLİ İngilizce Öğretmeni ( Bire Bir ve İkiye Bir İngilizce Sınıfları ) programları ile  profesyonel İngilizceye (tıbbi, hukuk, iş vb.) veya Genel İngilizce alanına ( telaffuz, resmi yazı, konuşma ) odaklanma fırsatı verilir.

Bire Bir İngilizce Kursa Genel Bakış

DENİZLİ İngilizce Öğretmeninin kampüsündeki DENİZLİ İngilizce Öğretmeni birimlerinde esnek bir programa ihtiyacınız varsa , kendi başınıza öğrenmeyi tercih ediyorsanız ve / veya telaffuz, akıcılık veya resmi yazı gibi dilin belirli yönlerine odaklanmak istiyorsanız , DENİZLİ İngilizce Öğretmeninin kampüsündeki DENİZLİ İngilizce Öğretmeni birimlerindeki bu kurs iyi bir seçimdir. DENİZLİ İngilizce Öğretmeninin kampüsündeki DENİZLİ İngilizce Öğretmeni birimlerinde DENİZLİ İngilizce Öğretmeni tarafından hazırlanan bireysel öğrenme ihtiyaçlarınıza göre DENİZLİ İngilizce Öğretmeninin kampüsündeki DENİZLİ İngilizce Öğretmeni birimlerinde  uyarlanmış sınıf müfredatı kapsamında ücretsiz yerleştirme testimizi tamamladığınızda ve öğrenme ihtiyaçlarınızı bizimle görüştükten sonra, DENİZLİ İngilizce Öğretmeninin kampüsünde sizin için bir dizi sınıf planlayacak deneyimli öğretmenlerimizden biriyle sizi eşleştireceğiz . DENİZLİ İngilizce Öğretmeninin kampüsündeki DENİZLİ İngilizce Öğretmeni birimlerinde DENİZLİ İngilizce Öğretmeni tarafından hazırlanan kurs programı, mükemmel müfredatımıza dayanmaktadır, ancak seçilen yönler , öğrencinin bireysel ihtiyaçlarını karşılamak için değiştirilmiştir .

Özel Kursunuzu Ayırtın

DENİZLİ İngilizce Öğretmeninin kampüsündeki DENİZLİ İngilizce Öğretmeni birimlerinde kurulan  sınıfta telaffuz, akıcılık veya resmi yazı gibi dilin önceden seçilmiş bazı yönlerine odaklanabileceksiniz. Ayrıca tıp İngilizcesi veya turizm için İngilizce gibi bazı özel dilleri öğrenmeyi de DENİZLİ İngilizce Öğretmeninin kampüsündeki DENİZLİ İngilizce Öğretmeni birimlerinde DENİZLİ İngilizce Öğretmeni tarafından hazırlanan programlarda seçebilirsiniz.

DENİZLİ İngilizce Öğretmeninin kampüsündeki DENİZLİ İngilizce Öğretmeni birimlerinde DENİZLİ İngilizce Öğretmeni tarafından hazırlanan programlarda size uygun gün ve saatlerde DENİZLİ İngilizce Öğretmeninin kampüsündeki DENİZLİ İngilizce Öğretmeni birimlerinde DENİZLİ İngilizce Öğretmeni tarafından hazırlanan bireysel öğrenme ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış sınıf müfredatı kapsamında dersleriniz olacaktır .

Mini Grup İngilizce Kursuna Genel Bakış

DENİZLİ İngilizce Öğretmeninin kampüsündeki DENİZLİ İngilizce Öğretmeni birimlerinde olan Mini gruplar bire bir eğitime benzer ancak sınıflar küçük arkadaş, iş arkadaşı veya akraba grupları için düzenlenir (sınıf başına 2 ila 4 kişi). Bu, samimi, küçük bir grup ortamında makul bir fiyata okumak isteyen çiftler ve aileler ile arkadaş veya meslektaşlar için mükemmel bir seçenektir. Benzer İngilizce seviyelerine sahip ve birlikte İngilizce öğrenmek isteyen 2-4 kişilik gruplar için sınıflar sunuyoruz . DENİZLİ İngilizce Öğretmeninin kampüsündeki DENİZLİ İngilizce Öğretmeni birimlerinde yer alan kurs programı mükemmel müfredatımıza dayanmaktadır, ancak öğrencilerimizin bireysel ihtiyaçlarını karşılamak için değiştirilmiştir. Şu ana kadar dahil edilen ekstralar şunları içerir, ancak bunlarla sınırlı değildir: Hemşirelik için İngilizce, iş İngilizcesi öğelerinin yanı sıra İrlanda iş piyasası için özgeçmiş ve ön yazı yazma kılavuzu. Ders sayısı gruptaki katılımcı sayısına göre değişmektedir (detaylar için aşağıdaki tabloya bakınız.) DENİZLİ İngilizce Öğretmeninin kampüsündeki DENİZLİ İngilizce Öğretmeni birimlerinde DENİZLİ İngilizce Öğretmeni tarafından hazırlanan bireysel öğrenme ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış sınıf müfredatında Dersler Pazartesi’den Pazar’a kadar günün herhangi bir saatinde yapılabilir. Öğretmen ve grup birlikte her sınıf için bir tarih ve saat seçer. Kişi başı ücret her zaman aynıdır, ancak grup ne kadar büyükse, bir pakette o kadar fazla saat gelir. Ayrıntılar için lütfen aşağıdaki tabloya bakın.

Öğrencilerimizin işte ve günlük durumlarda iletişim kurmalarını sağlayacak günlük İngilizce öğrenmelerini istiyoruz Sınıfta ders kitabı alıştırmaları, özgün materyaller ve bazı çevrimiçi uygulamalardan oluşan bir kombinasyon kullanıyoruz. Derslerin iyi planlandığından, ilgi çekici olduğundan ve samimi bir atmosferde verildiğinden emin oluruz. Daha geleneksel dilbilgisi ve kelime bilgisi alıştırmaları, okuma ve dinleme anlama görevleri, rol yapma, etkileşimli oyunlar ve küçük projelerle sorunsuz bir şekilde iç içe geçer. Ana varlığımız DENİZLİ İngilizce Öğretmenidir. – tam nitelikli, deneyimli ve yaptıkları işe tutkuyla bağlıdırlar.