DENİZLİ   İngilizce Özel Ders ( Genel İngilizce,Üds,Kpds,Ielts,Proficiency ) eğitim merkezinde DENİZLİ  İngilizce Özel Ders ( Genel İngilizce,Üds,Kpds,Ielts,Proficiency )......

DENİZLİ İNGİLİZCE ÖZEL DERS ( GENEL İNGİLİZCE, ÜDS, KPDS, IELTS, PROFICIENCY) PROGRAMLARI

DENİZLİ İngilizce Özel Ders ( Genel İngilizce,Üds,Kpds,Ielts,Proficiency ) program İçeriği

1 – DENİZLİ İngilizce Özel Ders   ( Genel İngilizce , Üds , Kpds , Ielts , Proficiency ) (Bireysel – İngilizce Özel Ders )
2 -DENİZLİ   İngilizce Özel Ders ( Genel İngilizce , Üds , Kpds , Ielts , Proficiency ) (4 kişi – Grup İngilizce Özel Ders )

DENİZLİ  İNGİLİZCE ÖZEL DERS programları ile DENİZLİ İngilizce Özel Derse sıfırdan başlayarak akademik seviyede sınavlara hazırlanmak isteyenlere kadar her seviyede İngilizce Özel Ders ( Genel İngilizce,Üds,Kpds,Ielts,Proficiency ) eğitim merkezinde İngilizce Özel Ders ( Genel İngilizce,Üds,Kpds,Ielts,Proficiency ) ünitelerimizde hazırlanan İngilizce Özel Ders ( Genel İngilizce,Üds,Kpds,Ielts,Proficiency ) programlarında İngilizce özel dersleri büyük bir özenle verilir.

1 – DENİZLİ İngilizce Özel Ders   ( Genel İngilizce , Üds , Kpds , Ielts , Proficiency ) (Bireysel – İngilizce Özel Ders ): 

Akademik Eğitim Kurumlarındaki  İngilizce Özel Ders ( Genel İngilizce,Üds,Kpds,Ielts,Proficiency ) eğitim merkezinde İngilizce Özel Ders ( Genel İngilizce,Üds,Kpds,Ielts,Proficiency ) ünitelerimizde hazırlanan İngilizce Özel Ders ( Genel İngilizce,Üds,Kpds,Ielts,Proficiency ) programlarının verdiği itici gücü, kattığı olumlu hava ile öğrencileri her açıdan destekleyen içeriğinde tüm öğrenci isteklerine odaklı sistem, yöntem ve teknik bilgilerin yer aldığı İngilizce Özel Ders programları İngilizce Özel Ders ( Genel İngilizce,Üds,Kpds,Ielts,Proficiency ) birimlerimizde ( öğretmen – öğrenci )  karşılıklı olarak gerçekleşir. Bireysel İngilizce Özel Ders uygulamalarında öğrenciye verilmesi gereken  İngilizce Özel Ders sayısı ders isteyen öğrencinin  seviyesi ile doğru orantılıdır. Hiç bilmeyen öğrenciye İngilizce Özel Ders ( Genel İngilizce,Üds,Kpds,Ielts,Proficiency ) eğitim merkezinde verilen İngilizce Özel Ders ( Genel İngilizce,Üds,Kpds,Ielts,Proficiency )  sayısı ile belli bir seviyede olan öğrenciye  verilen İngilizce Özel Ders ( Genel İngilizce,Üds,Kpds,Ielts,Proficiency ) özel ders sayısı birbirinden doğal olarak farklıdır . Daha önceden belli bir seviye edinmiş olan öğrencilere içinde bulundukları seviyesinden itibaren DENİZLİ İngilizce Özel Ders programı uygulanabilir.

2 – DENİZLİ  İngilizce Özel Ders ( Genel İngilizce , Üds , Kpds , Ielts , Proficiency )


(4 kişi – Grup İngilizce Özel Ders ): İngilizce Özel Ders ( Genel İngilizce,Üds,Kpds,Ielts,Proficiency )
eğitim merkezinde
Eski günlerde olduğu gibi artık dil öğrenmeyi isteyenler daha çok, daha kaliteli, iyi,nitelikli ve özellikli derslerin verildiği küçük grupları tercih eder oldu. Elbette, bunu sağlamak için İngilizce Özel Ders ( Genel İngilizce,Üds,Kpds,Ielts,Proficiency ) için Grup halinde uygulanan İngilizce Özel Ders programları , grubu oluşturan öğrencilerin aynı seviyede yada en kötü bir varsayımla  denk seviyede olmasını ,  özel derslerinin akıcı , sür’atli vede daha etkili olması için gerektirir. Bu nedenle İngilizce Özel Ders ( Genel İngilizce,Üds,Kpds,Ielts,Proficiency ) eğitim merkezinde İngilizce Özel Ders ( Genel İngilizce,Üds,Kpds,Ielts,Proficiency ) ünitelerimizde hazırlanan İngilizce Özel Ders ( Genel İngilizce,Üds,Kpds,Ielts,Proficiency ) programlarında grup oluşturulurken homojen yani seviyeleri denk olan öğrencilerden oluşturulur ve İngilizce Özel Ders programlarının özel ders havasında olması  vede daha kolay anlaşılmasını sağlamak için grup İngilizce Özel Ders programları 4 kişiyle gerçekleştirilir .

Genel İngilizce Özel Ders  : Yabancı dil   öğrenmek isteyenlere temel  bilgi eğitiminin  verildiği dilin anayasasıdır. Hiç  bilmeyenler yada az bilenlerin  öğrenmek için katılmak zorunda oldukları derstir. Bu dilin  alfabesinden başlayarak en ileri seviyede dil öğrenmek  özel ders almakla mümkün olabilir. Genel İngilizce ,beginner , elemantary , pre – intermediate , intermediate , upper-intermediate , advance gibi seviyelerden oluşur . her şey genel İngilizce ile başlar . Akademik seviyedeki ielts , toefl, proficiency, üds, kpds, lys 5 gibi sınavlara katılmak için İngilizce Özel Ders ( Genel İngilizce,Üds,Kpds,Ielts,Proficiency ) eğitim merkezinde İngilizce Özel Ders ( Genel İngilizce,Üds,Kpds,Ielts,Proficiency ) ünitelerimizde hazırlanan İngilizce Özel Ders ( Genel İngilizce,Üds,Kpds,Ielts,Proficiency ) programlarında  ilk aşamada genel dil  dersleri alarak en az upper-intermediate yada advance seviyesini bitirmek gerekir.

 Üds İngilizce Özel Ders : Üds özel ders programları da

1 –  Üds  Özel Ders   ( Bireysel Üds  Özel Ders   ) 2 –  Üds Özel Ders (  4 kişi – Grup üds  Özel Ders  ) uygulanır .

A. Seviyeleri Intermediate ( orta seviye ) ve geçmiş olanlar ( 40 ) üds  özel ders  ( Bireysel ) B. Seviyeleri Intermediate ( orta seviye )  altında bulunanlar  ( 60 ) üds özel ders    ( Bireysel )

A. Seviyeleri Intermediate ( orta seviye ) ve üzerinde olanlar ( 60 )  üds  özel ders ( 4kişi – Grup ) B. Seviyeleri Intermediate ( orta seviye ) altında  olanlar ( 80 )  üds özel ders ( 4kişi – Grup )

 

Ielts Özel Ders  :

Ielts general training ve Ielts academic özel ders programları upper-intermediate veya advance seviyelerini tamamlayıp bitiren öğrencilere uygulanır . Seviyeleri daha aşağıda olan öğrenciler için farklı IELTS  özel ders programları mevcuttur.

Proficiency  Özel Ders :

Proficiency sınavı Türkiye de uluslararası uygulamalardan farklı olarak , her üniversitenin kendi eğitim karekteristiğine  uygun bir şekle dönüştürülerek uygulanır. Bu nedenle Yeditepe Üniversitesi proficiency sınavı hazırlık çalışan bir öğrencinin yaptığı bu çalışmalar Bilgi Üniversitesi Proficiency Sınavı için uygun kaçmayabilir .  Tüm bunlar göz önünde bulundurularak her üniversitenin proficiency sınavı için proficiency özel ders programları ile proficiency sınavı’na öğrenciler hazırlanır.

 Kpds Özel Ders  :Kpds İngilizce özel ders programlarıda

1 –  Kpds  Özel Ders  ( Bireysel Kpds  Özel Ders  )

2 –  Kpds  Özel Ders  (  4 kişi – Grup Kpds Özel Ders) uygulanır .

A. Seviyeleri Intermediate ( orta seviye ) ve üzerinde olanlar ( 40 ) üds  özel ders  ( Bireysel ) B. Seviyeleri Intermediate ( orta seviye ) altında  olanlar ( 60 ) üds özel ders    ( Bireysel )

A. Seviyeleri Intermediate ( orta seviye ) ve üzerinde olanlar ( 60 )  üds zel ders( 4 kişi – Grup ) B. Seviyeleri Intermediate ( orta seviye ) altında  olanlar ( 80 ) üds özel ders ( 4 kişi – Grup )

 Lys 5 Özel Ders  :

Lys 5  özel ders programlarımız ,özellikle lys 5 sınavı hazırlık için  dershanelere  devam eden  ama sınavda istediği puana bir türlü ulaşamayan öğrenciler için yararlıdır . Uygulanan Lys 5 Özel Ders  programları ile lys 5 öğrencilerinin  sınavlarda yaptıkları net cevap sayısı  % 10 – 40 yukarı çıkarılabilir.

 İlköğretim öğrencileri için 1.sınıftan başlayarak 8.sınıfa kadar devam eden özel ders . Bu yöntemle ilköğretim sınıflarına devam eden öğrencilere  özel ders vererek hem sınıfa devam ettikleri süreç içerisinde  ders notunun yüksek olmasını sağlanır hemde sonraki yıllarda öğrencinin işine yarayacak  büyük bir bilgi havuzu oluşturulur.

İlköğretim sonrası yani orta öğretim için verilen özel ders ile öğrencinin devam ettiği süreç içerisinde yüksek notlar elde etmesi sağlandığı gibi üniversite girişlerindeki ortalaması da yükseltilmiş olur. Özellikle orta öğretimde dil  bölümünü seçmiş öğrencilerin üniversite giriş sınavı olan lys 5 sınavında bu verilen  özel derslerin çok büyük katkısı olacağı gibi istenildiği zaman İngilizce Özel Ders yöntemi ile özel bir ders programı uygulanarak  öğrenci ayrıca lys   dil sınavına garantili hazırlanır.

 

Hiç  bilmeyenler İngilizce Özel Ders uygulaması ile istenilen düzeye getirilebildiği gibi ayrıca belirli bir seviyesi olanlar da birebir  özel ders yöntemiyle çıkmak istedikleri seviyelere getirilirler. Bu şekilde özellikle ielts, toefl, proficiency, üds, kpds gibi akademik sınavlara  birebir İngilizce Özel Ders sistemiyle hazırlanırlar.

Kurumlarda çalışan ve dershanelere yada kurslara gitmek için  vakti olmayanlar özel ders uygulamamızdan yararlanabilirler . Çalıştıkları iş yerlerine  özel öğretmen gönderilerek bulundukları yerlerde kendilerine grup halinde veya isteğe bağlı olarak  özel ders verilir . Bu şekilde şirketlere İngilizce Özel Ders sistemiyle hizmet içi eğitim veya kurumsal eğitim sağlanır.

FİYAT POLİTİKAMIZ : Dershanemizde  özel ders alanlara  elbetteki özel ders fiyatları uygulanır . Çağrıldığımız yerler için  özel ders uygulamasında bulundukları semt göz önünde bulundurularak bir fiyat tayin edilir.

1 –  İngilizce Özel Ders  ( Genel İngilizce, Üds, Kpds, Ielts, Proficiency ) ( Özel-Bireysel  özel ders )
2 –  İngilizce Özel Ders  ( Genel İngilizce, Üds, Kpds, Ielts, Proficiency ) 4 kişi-Grup özel ders )

Dilin  tüm dünyada özellikle ticaret alanında ortak bir dil olması öğrenmek isteyenlerin sayısında da ister istemez bir çoğalma yarattığı gibi bu istek gittikçe de yaygınlaşmaktadır. İngilizce Birebir bir dil olmakla kalmayıp sosyolojik ve ekonomik alanda da  etkindir.

A –  Şirket dahilinde çalışan personele  özel ders B –  İş adamlarına iş yerlerinde uygulanmak üzere  özel ders C –  Öğrencilere ( İlköğretimden – Üniversite Hazırlığa Kadar )  özel ders D –  Üniversitelere ( Üniversite Hazırlık Sınıfı Öğrencilerine ve Öğretim Görevlilerine )   Özel Ders

A – Şirket dahilinde çalışan personele İngilizce özel ders :

Kurumumuz şirket çalışanları için  özel ders bazında şirketinizde veya kurumumuzda  bireysel  özel ders  yada grup  özel ders programları uygulamakta  ve sizleri işinizden alakoymadan İngilizce Özel Ders programları ile İngilizce konusunda  en iyi şekilde eğitim vermektedir.

B –  İş adamlarına iş yerlerinde uygulanmak üzere İngilizce özel ders :

İşlerinin gereği iş yerini terk edemeyen  iş adamlarına iş yerlerinde İngilizce Özel Ders ile İngilizce öğretilmekte ve  özel ders’in tüm nimetlerinden  yararlanması sağlanmaktadır.

C – Öğrencilere ( İlköğretimden – Üniversite Hazırlığa Kadar )  İngilizce özel ders :

Öğrencilere en alt seviyeden 4.sınıf  dersinden başlayarak akademik seviyedeki ielts, toefl, proficiency gibi tüm akademik  dersleri Birebir İngilizce Özel Ders olarak verilmektedir. Yeni adresimiz  ( www.ingilizceozelders.gen.tr )