DENİZLİ İngilizce Özel Dersler

DENİZLİ İNGİLİZCE ÖZEL DERSLER PROGRAMI VE AYRINTILARI

1 – DENİZLİ İngilizce Özel Dersler ( Bire bir İngilizce Özel Dersler )
2 – DENİZLİ İngilizce Özel Dersler ( 4 öğrenciden Oluşturulan Gruplarla Gerçekleştirilen  İngilizce Özel Dersler )

DENİZLİ İngilizce Özel dersler merkezimizde DENİZLİ İngilizce Özel Dersler programları  ile hedefleriniz bizim hedeflerimizdir ve onlara ulaşmak için birlikte çalışıyoruz! İhtiyaçlarınıza ve ilgi alanlarınıza son derece uygun bir kurs oluşturacak kendi kişisel eğitmeninizi alacaksınız.

DENİZLİ İngilizce Özel dersler veya ‘bire bir’ öğretim, özel ihtiyaçlarınızı ve zorluklarınızı karşılayan bir kurs türüdür ve önceden tanımlanmış bir müfredatı takip etmez.

Öğretmeniniz DENİZLİ İngilizce Özel Derslerinde sizin için özel olarak hazırlanmış bir kurs oluşturarak hedefinize grup kurslarına katılmaktan veya kendi başınıza çalışmaya DENİZLİ İngilizce Özel Derslerinde daha kolay ulaşmanızı sağlar.

Takvim

 

DENİZLİ İngilizce Özel dersler merkezimizde DENİZLİ İngilizce Özel Dersler programlarında  öğretmeninizle birlikte kendi DENİZLİ İngilizce Özel Dersler programınızı oluşturacaksınız ve ders paketinize bağlı olarak DENİZLİ İngilizce Özel Dersler gündüz veya akşam olabilir.

İngilizce Özel ders almaya başlayın ve şunları yapacaksınız:

daha kısa sürede daha fazlasını öğrenin
son derece özelleştirilmiş bir kurs alın
bir daha asla sıkıcı dersler alma
yavaş öğrenenlerin veya büyük grupların yetişmesini asla beklemeyin
Devam etmek için her zaman motive olun ve ilham alın
dili tam olarak anlamak
hedeflerinize daha hızlı ulaşın!
Uç!  Kendinle aynı hedefe ve seviyeye sahip bir arkadaşınla kaydolursan, sınıfları paylaşabilir ve maliyeti bölebilirsin!

İngilizce Özel derslerde yeni misiniz?

Özel derslerde yeniyseniz, önce bir değerlendirme dersine kaydolmalısınız.
Bu, öğretmeninizle kısa bir ‘buluşma’dır, böylece konuşabilir ve kursunuz için özel bir plan oluşturabilirsiniz. Öğretmeniniz biraz zamanınızı sizi, geçmişinizi ve ilgi alanlarınızı değerlendirmek için kullanacak ve siz de gelecek kurs için hedefleriniz hakkında konuşacaksınız. Ardından öğretmen, hedeflerinize en iyi şekilde nasıl ulaşacağınıza dair bir plan önerecek ve ihtiyaçlarınıza en uygun kurs paketine kaydolacaksınız.

 

Nasıl kayıt olunur ve sırada ne var?
Önce bir değerlendirme dersi seçin.

Yeni öğrenciler için lütfen “…’daki herhangi bir eğitmen”i ve uygun yeri seçin.
Bir sonraki sayfada bilgilerinizi doldurun, size bir öğretmen atamadan önce, gelecek kursla ilgili düşüncelerinizi öğrenmek için sizinle iletişime geçelim. Daha sonra öğretmen bilgilendirilecek ve bir değerlendirme dersi planlamak için sizinle iletişime geçecektir.

Mevcut bir öğrenciyseniz ve kursunuza daha fazla saat eklemek istiyorsanız, lütfen tercih ettiğiniz paketi seçin ve listeden eğitmeninizi seçin. Eğitmen daha sonra yeni kurs rezervasyonu hakkında bilgilendirilecektir.

Bir arkadaş veya meslektaşınla DENİZLİ İngilizce Özel Dersler programına kayıt olursan Seninle aynı hedefe ve seviyeye sahip olan, sınıfları paylaşabilir, bir ders fiyatına birlikte öğrenebilirsin!
Lütfen bir ‘saat’e yapılan tüm referansların 45 dakikalık bir akademik saat olduğunu unutmayın. Bir sınıf oturumu 2 akademik saatten oluşur, yani. 90 dakika. Değerlendirme dersi 45 dakikadır.