DENİZLİ İngilizce Özel dersler merkezimizde DENİZLİ İngilizce Özel Dersler programları ...

DENİZLİ İNGİLİZCE ÖZEL DERSLER PROGRAMI VE AYRINTILARI

DENİZLİ İNGİLİZCE ÖZEL DERSLER PROGRAMI İÇERİĞİ 

1 – DENİZLİ İngilizce Özel Dersler ( Bire bir İngilizce Özel Dersler )
2 – DENİZLİ İngilizce Özel Dersler ( 4 öğrenciden Oluşturulan Gruplarla Gerçekleştirilen  İngilizce Özel Dersler )

DENİZLİ İngilizce Özel dersler merkezimizde DENİZLİ İngilizce Özel Dersler programları  ile hiç hedeflerinize ulaşmayı denediniz mi . Bizim hedeflerimizdir sizinki ve onlara Birebir Yüz Yüze İngilizce Özel dersler  ile ulaşmak için birlikte çalışıyoruz!  Kişiye Özgü İngilizce Özel Derslerinde İhtiyaçlarınıza ve ilgi alanlarınıza son derece uygun bir  İngilizce Özel Dersler kursu oluşturacak kendi kişisel İngilizce eğitmeninizi İngilizce Özel derslerinde kendiniz alacaksınız.

 Toplu İngilizce Özel dersler veya ‘birebiröğretim, Tek Başına  İngilizce Özel dersler ile özelYüz Yüze  ihtiyaçlarınızı ve zorluklarınızı karşılayan bir İngilizce kurs türüdür ve önceden tanımlanmış bir İngilizce Özel dersler müfredatını takip etmez.

Öğretmeniniz Birebir İngilizce Özel Derslerinde sizin için özel olarak hazırlanmış bir kurs oluşturarak hedefinize grup kurslarına katılmaktan veya kendi başınıza çalışmaya  Kişisel  İngilizce Özel Derslerinde daha kolay ulaşmanızı sağlar.

Takvim

Temel İngilizce Özel dersler merkezimizde  İngilizce Çoklu Özel Dersler programlarında  İngilizce öğretmeninizle birlikte kendi  İngilizce Özel Dersler programınızı oluşturacaksınız ve İngilizce Özel Dersler  paketinize bağlı olarak  Birebir İngilizce Özel Dersler gündüz veya akşam olabilir.

DENİZLİ İngilizce Özel Dersler almaya başlayın ve şunları yapacaksınız:

Master İngilizce Özel derslerle daha kısa sürede daha fazlasını öğrenin
son derece özelleştirilmiş bir kurs alın
bir daha asla sıkıcı dersler alma
yavaş öğrenenlerin veya büyük grupların yetişmesini asla beklemeyin
Devam etmek için her zaman motive olun ve ilham alın
dili tam olarak anlamak
 Hızlı İngilizce Özel derslerle hedeflerinize daha hızlı ulaşın!
Uç!  Kendinle aynı hedefe ve seviyeye sahip bir arkadaşınla kayıt olursan,  Ortak İngilizce Özel Derslerde sınıfları paylaşabilir ve maliyeti bölebilirsin!

DENİZLİ İngilizce Özel derslerde yeni misiniz?

 İngilizce Özel dersler programında  yeni iseniz, önce bir değerlendirme dersine kayıt olmalısınız.
Bu,  İngilizce Kişisel Özel derslerde öğretmeninizle kısa bir ‘buluşma’dır, böylece konuşabilir ve kursunuz için Planlı İngilizce Özel derslerle özel bir plan oluşturabilirsiniz. Öğretmeniniz biraz zamanınızı sizi, geçmişinizi ve ilgi alanlarınızı değerlendirmek için kullanacak ve siz de gelecek İngilizce Özel dersler kursu için hedefleriniz hakkında konuşacaksınız. Ardından öğretmen, hedeflerinize en iyi şekilde nasıl ulaşacağınıza dair İngilizce Kişiye Özel derslerinde bir plan önerecek ve ihtiyaçlarınıza en uygun İngilizce Birebir Özel dersler paketine kaydolacaksınız.

 

DENİZLİDE Nasıl kayıt olunur ve sırada ne var?
Önce bir değerlendirme dersi seçin.

Yeni öğrenciler için  Lise İngilizce Özel Derslerinde lütfen “…’daki herhangi bir eğitmen”i ve uygun yeri seçin.
Bir sonraki sayfada bilgilerinizi doldurun, size İngilizce Lise Özel derslerinde bir öğretmen atamadan önce, gelecek İngilizce Lise TAKVİYE Özel derslerle ilgili düşüncelerinizi öğrenmek için sizinle iletişime geçelim. Daha sonra öğretmen bilgilendirilecek ve İngilizce Özel Okul derslerinde bir değerlendirme İngilizce dersi planlamak için sizinle iletişime geçecektir.

Mevcut bir öğrenciyseniz ve İngilizce Özel dersler  kursuna daha fazla saat eklemek istiyorsanız, Genel İngilizce Özel Derslerde lütfen tercih ettiğiniz paketi seçin ve listeden İngilizce Özel dersler eğitmeninizi seçin. Eğitmen daha sonra Temel İngilizce Özel derslerde yeni kurs rezervasyonu hakkında bilgilendirilecektir.

Bir arkadaş veya meslektaşınla Grup İngilizce Özel Dersler programına kayıt olursan Grup İngilizce Özel derslerinde Seninle aynı hedefe ve seviyeye sahip olan, sınıfları Toplu İngilizce Özel derslerde paylaşabilir, bir ders fiyatına birlikte öğrenebilirsin!
Lütfen bir ‘saat’e yapılan tüm referansların Kişisel İngilizce Özel Derslerde 45 dakikalık bir akademik saat olduğunu unutmayın. Birlikte İngilizce Özel derslerde Bir sınıf oturumu 2 akademik saatten oluşur, yani. 90 dakika. Kişiye Özgü İngilizce Özel derslerindeki Değerlendirme dersi 45 dakikadır.