DENİZLİ İngilizce TOEFL hazırlık dersleri merkezinde yer alan DENİZLİ İngilizce TOEFL hazırlık dersleri...

DENİZLİ İNGİLİZCE TOEFL HAZIRLIK DERSLERİ PROGRAMININ İÇERİĞİ

DENİZLİ İngilizce TOEFL Hazırlık Dersleri Programının Ayrıntısı

1 – DENİZLİ İngilizce TOEFL Hazırlık Dersleri ( Birebir Özel İngilizce TOEFL Hazırlık Dersleri )
2 – DENİZLİ İngilizce TOEFL Hazırlık Dersleri ( 4 Öğrenci ile İngilizce TOEFL Hazırlık Dersleri )

TOEFL’a GENEL BAKIŞ

İngilizce TOEFL hazırlık dersleri merkezinde yer alan İngilizce TOEFL hazırlık dersleri platformundaki İngilizce TOEFL hazırlık dersleri sınıflarımıza hoş geldiniz. Bugün,TOEFL  sınavının genel durumu  hakkında konuşacağız. İngilizce TOEFL hazırlık dersleri merkezinde yer alan İngilizce TOEFL hazırlık dersleri platformundaki İngilizce TOEFL hazırlık dersleri sınıflarımızda ayrıntılar hakkında konuşmayacağız. İngilizce TOEFL Hazırlık Derslerinde İlk olarak, İngilizce TOEFL hazırlık dersleri merkezinde yer alan İngilizce TOEFL hazırlık dersleri platformundaki İngilizce TOEFL hazırlık dersleri sınıflarımızda eğitimini verdiğimiz TOEFL nedir? TOEFL anlamı ve IBT anlamı ne? TOEFL, Yabancı Dil Olarak İngilizce Sınavı, IBT İnternet Tabanlı Sınav anlamına gelir.

Bu önemlidir, çünkü PBT ve CBT olmak üzere iki sınav  daha vardır. TCMB gitti.  Yine de PBT hala var. IBT  sınavın en yaygın şeklidir. 

Amerika Birleşik Devletlerinde, tek sınav  bu. Ancak PBT, Kağıt Tabanlı Test, bazı ülkelerde hala mevcuttur. İnternet erişiminiz yoksa, IBT yerine PBT‘yi kullanabilirsiniz. Ancak, PBT  farklı bir sınavdır. Farklı bölümleri, farklı stratejileri vardır ve PBT için çalışmak IBT için çalışmaktan biraz değişiktir. Bu nedenle biz İngilizce TOEFL hazırlık dersleri merkezinde yer alan İngilizce TOEFL hazırlık dersleri platformundaki İngilizce TOEFL hazırlık dersleri sınıflarımızda İngilizce TOEFL hazırlık derslerinde IBT‘ye yöneleceğiz. 

TOEFL FORMATI

İngilizce TOEFL hazırlık dersleri merkezinde yer alan İngilizce TOEFL hazırlık dersleri platformundaki İngilizce TOEFL hazırlık dersleri sınıflarımızda eğitimini verdiğimiz bu Testin formatı parçalara ayrılmıştır. Dört modül vardır. İngilizce TOEFL hazırlık derslerinde Bu dört TOEFL modülunden bahsedeceğim.  Birincisi okuma modülü  ve bu 54 veya 72 dakika. Üç metniniz varsa, 54 dakikadır. Dört metniniz varsa, 72 dakika.

Dinleme bölümü 41 veya 57 dakikadır. Kısa bir okuma modülü varsa, bu uzun bir dinleme bölümünüz olacağı demektir. Veya uzun bir okuma modülü varsa, kısa bir dinleme modülü  vardır. Bittikten sonra, sadece iki saatten az sürer, on dakikalık bir mola alırsınız.

Geri döndüğünüzde, konuşma modülüne başlarsınız. Bu daha uzun veya daha kısa olabilir, ancak yaklaşık 17 dakika olacaktır. Yazma modülü toplamda yaklaşık 60 dakika sürer.

TOEFL NASIL PUANLANDIRILIR

TOEFL‘ın nasıl puanlandırıldığına İngilizce TOEFL hazırlık dersleri merkezinde yer alan İngilizce TOEFL hazırlık dersleri platformundaki İngilizce TOEFL hazırlık dersleri sınıflarımızda bakalım. Bu tipik bir test değildir, çünkü puanlama 120’ye kadar çıkar, bu yüzden bu bir yüzde değildir. 80 puanı% 80 değildir. Biraz farklı. Bölüm başına maksimum 30 puan alırsınız.

Unutma, okuma, dinleme, konuşma ve yazma var. Ve bunların her biri 30 puana kadar olabilir. Bu, toplamda 96 olan oldukça yüksek bir puan ve bunların her biri için bir alt bölüm puanı var. Bu, sonuçlarınızın nasıl görüneceğinin sadece bir örneğidir. O zaman iyi bir puan nedir?

İngilizce TOEFL hazırlık dersleri merkezinde uygulanan  İngilizce TOEFL hazırlık dersleri  departmanlarındaki İngilizce TOEFL hazırlık dersleri sınıflarımızda bu soru için kolay bir cevap yok. Bu size ve başvurduğunuz okullardaki İngilizce TOEFL Hazırlık Derslerine bağlıdır. Farklı okulların farklı puanlara ihtiyacı vardır. Ancak genel olarak, 80 ve üstü puanlar iyi puanlar olarak kabul görür. Genellikle okullar 90 veya 100, bazen daha fazla, bazen daha az gerektirir. Bazen, İngilizce TOEFL hazırlık dersleri merkezinde yer alan  İngilizce TOEFL hazırlık dersleri platformundaki İngilizce TOEFL hazırlık dersleri sınıflarımızda eğitimini verdiğimiz bir TOEFL programı sadece 60 veya 70 gerektirebilir.

NOT : İngilizce TOEFL hazırlık dersleri merkezinde yer alan İngilizce TOEFL hazırlık dersleri platformundaki İngilizce TOEFL hazırlık dersleri sınıflarımızda TOEFL için hazırlanmak isteyen öğrencilerin her birinin seviyesine uygun İngilizce TOEFL hazırlık dersleri merkezinde yer alan İngilizce TOEFL hazırlık dersleri platformundaki İngilizce TOEFL hazırlık dersleri sınıflarımızda TOEFL eğitimi var.