DENİZLİ İş İngilizcesi

DENİZLİ İŞ İNGİLİZCESİ ÖZEL DERSLERİ

1 – DENİZLİ İş İngilizcesi ( Birebir Özel İş İngilizcesi Dersleri )
2 – DENİZLİ İş İngilizcesi ( 4 Öğrenci ile Gerçekleştirilen  İş İngilizcesi Dersleri )

 DENİZLİ İş İngilizcesi programları ile birlikte daha güçlü – evrensel olarak doğru olan bir mantra. Bununla birlikte, birlikte çalışmak iyi iletişim becerileri gerektirir. İş dünyası için bu, iyi İş İngilizcesi becerilerine sahip olmanız gerektiği anlamına gelir. İş İngilizcesi gereksinimi DENİZLİ İş İngilizcesi  programımla mümkün hale geliyor.

İŞ İNGİLİZCESİ BECERİLERİ NEDEN BU KADAR ÖNEMLİ?

Üst düzey yöneticiler için bir kalite çok önemlidir: İletişim. Çoğu zaman buna yabancı iş ortaklarıyla konuşmak da dahildir. Almanca’da bu neredeyse hiç olmaz – uluslararası iletişim tek bir dil tarafından yönetilir: İngilizce.

İş İngilizcesinde ustalaşabiliyorsanız, uluslararası işbirliği çok fazla potansiyel vaat ediyor. İletişim kuracağınız ortak bir dile sahip olduğunuzda, sınırları aşan çözümler üzerinde daha iyi çalışabilir ve ortak projeler üzerinde çalışabilirsiniz.

İNGİLİZCE EĞİTİMİMİ ÖZEL YAPAN NEDİR?

Geleneksel kurslar genellikle çok zaman alıcıdır ve gereken esneklik düzeyini sunmaz. Bu, birçok kişi ve şirketin cesaretini kırıyor.

Bu yüzden DENİZLİ İngilizce öğretmeni programlarında , işleri farklı yapıyorum: Bireysel koçluğum, kanıtlanmış -yaşayarak öğrenme yaklaşımını kullanır. Bu, sadece İngilizce konuşarak ve gerektiğinde benden faydalı dürtüler alarak öğreneceğiniz anlamına gelir. DENİZLİ İngilizce öğretmeni programlarında kursu, sizi sadece bilgi ile doldurmakla kalmayıp, birkaç önemli konuya odaklanacak şekilde yapılandırıyorum.

Şirketiniz için çalışan herkes için bireysel bir kurs çok fazla finansal yük olabilir – ancak harika İş İngilizcesi becerilerine sahip üst düzey yöneticilere sahip olmanın avantajları çok büyüktür: Yabancı işletmelerle etkili bir şekilde çalışabilir, projeler geliştirebilir ve rollerini daha iyi yerine getirebilirler. liderler.

Bu hizmetle ilgileniyorsanız, lütfen benimle iletişime geçmekt en çekinmeyin .

DİĞER KURSLAR

GRUP KURSLARI

DENİZLİ İngilizce öğretmeni programlarındaki grup derslerimde katılımcılar, öğrenme sürecini hızlandıran kontrollü ve dinamik bir ortamda kendilerini yeterince ifade etmeyi öğrenirler. Motivasyonu artırdığını ve önemli ölçüde daha iyi sonuçlara yol açtığını düşündüğüm grup oturumlarını herkes için eğlenceli hale getirmeye odaklanıyorum.

DAHA FAZLA BİLGİ EDİN

KONUŞMA DANIŞMANLIĞI

Danışman olarak da görev yapabilirim. Şirketin geleceğiyle ilgili fikir ve stratejileri İngilizce olarak tartışacağız. Bu sayede,DENİZLİ İş İngilizcesi birimlerimizde  İngilizceniz istikrarlı bir şekilde artarken tavsiyemi alacaksınız.

DAHA FAZLA BİLGİ EDİN

TOEFL ve IELTS  SERTİFİKASI

Beni senin için doğru kişi yapan nedir? Deneyimini kanıtlamış sertifikalı bir koç ve test yöneticisiyim. TOEFL ve IELTS  İş İngilizcesinde yüksek bir yeterlilik sağlamanın en güvenilir yoludur. TOEFL ve IELTS sınavlarını yönetmeye uygunum. Bu, DENİZLİ İngilizce öğretmeni programlarındaki  DENİZLİ İş İngilizcesi  kurslarımda katılımcıların kurs sonunda evlerine TOEFL ve IELTS  sertifikası almalarını sağlar. Geçmişte, bunun gibi somut bir hedefe ulaşma olasılığının, öğrenme isteğini şaşırtıcı miktarda artırdığı gösterilmiştir.