DENİZLİ MERKEZEFENDİ Genel İngilizce Kursu platformu

DENİZLİ MERKEZEFENDİ GENEL İNGİLİZCE KURSU PLATFORMU

1 – Denizli Merkezefendi  Genel İngilizce kursu ( Birebir Özel Genel İngilizce kursu )
2 – Denizli Merkezefendi  Genel İngilizce kursu ( 4 Öğrenciden Oluşturulan Gruplarla Genel İngilizce kursu )

Denizli Merkezefendi Genel İngilizce kursu eğitim merkezindeki Denizli Merkezefendi Genel İngilizce kursu departmanlarında kurulan Denizli Merkezefendi Genel İngilizce kursumuz, İngilizce dil becerilerini İngilizce dersleri ile geliştirmek isteyen yetişkinler içindir. İş, eğitim veya seyahat gibi günlük durumlarda İngilizceyi kullanarak kendinizden emin bir şekilde İngilizce iletişim kurabilmeniz için Denizli Merkezefendi Genel İngilizce kursu eğitim merkezindeki Denizli Merkezefendi Genel İngilizce kursu departmanlarında kurulan Denizli Merkezefendi Genel İngilizce kursunda beceriler geliştireceksiniz.

Genel İngilizce kursu 2021/22
Genel İngilizce kursum uzun  özellikleri şunları içerir:

İngilizce Ders kitabı  – İngilizce dilini keşfetmek için İngilizce makaleleri ve güncel konuları kullanın.
Yerel bölgedeki ve çevresindeki ilginç yerleri ziyaret ederek öğrendiklerinizi uygulayın.
Denizli Merkezefendi Genel İngilizce kursu eğitim merkezinde Denizli Merkezefendi Genel İngilizce kursumuzda, Dil öğretimine yönelik araştırmalara Denizli Merkezefendi Genel İngilizce kursu eğitim merkezindeki Denizli Merkezefendi Genel İngilizce kursu departmanlarında katkıda bulunan üniversite akademisyenleri tarafından DENİZLİ MERKEZEFENDİ Genel İngilizce Kursu eğitimi alacaksınız.
Denizli Merkezefendi Genel İngilizce kursu eğitim merkezinde Denizli Merkezefendi Genel İngilizce kursumuzda,üç ila 40 hafta boyunca tam zamanlı veya yarı zamanlı çalışın.
Yıl boyunca başlangıç ​​tarihleri ​​vardır, böylece Denizli Merkezefendi Genel İngilizce kursu eğitim merkezindeki Denizli Merkezefendi Genel İngilizce kursu departmanlarında kurulan Denizli Merkezefendi Genel İngilizce kursumuzda size uygun tarihler olduğunda çalışabilirsiniz.

 

Becerilerinizi geliştirin

Denizli Merkezefendi Genel İngilizce kursu eğitim merkezindeki Denizli Merkezefendi Genel İngilizce kursumuzda Daha iyi iletişim kurmayı öğrenin ve İngiliz kültürünü anlayın. İngilizceyi haber makaleleri, bloglar, sosyal medya ve videolar aracılığıyla keşfedecek, Denizli Merkezefendi Genel İngilizce kursu eğitim merkezinde sınıf tartışmalarına katılacak ve topluluktaki insanlarla röportajlar yapacaksınız.

Denizli Merkezefendi Genel İngilizce kursu eğitim merkezindeki Denizli Merkezefendi Genel İngilizce kursumuzu bitirdiğinizde öğrenmeye devam edebilmeniz için becerilerinizi Denizli Merkezefendi Genel İngilizce kursu eğitim merkezindeki Denizli Merkezefendi Genel İngilizce kursu departmanlarında kurulan Denizli Merkezefendi Genel İngilizce kursumuzda geliştireceksiniz.

Aşağıdaki alanlarda beceriler kazanacaksınız:

Dil bilgisi ve becerileri
İngilizce kelime bilgisini, dil bilgisini ve telaffuzu doğru ve akıcı bir şekilde kullanma konusunda kendinize olan güveninizi Denizli Merkezefendi Genel İngilizce kursu eğitim merkezindeki Denizli Merkezefendi Genel İngilizce kursu departmanlarında kurulan Denizli Merkezefendi Genel İngilizce kursumuzda geliştirin.

Kültürlerarası farkındalık
Diğer İngilizce konuşanlarla etkili bir şekilde iletişim kurabilmek için İngiliz ve diğer İngilizce konuşulan kültürler hakkında Denizli Merkezefendi Genel İngilizce kursu eğitim merkezindeki Denizli Merkezefendi Genel İngilizce kursu departmanlarında kurulan Denizli Merkezefendi Genel İngilizce kursumuzda bilgi edinin.

İletişim stratejileri
Farklı günlük durumlarda etkili bir şekilde okumayı, konuşmayı ve dinlemeyi öğrenin. DENİZLİ MERKEZEFENDİ’DE  Genel İngilizce kursumuzda geçirdiğiniz zamandan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olmak için kendinize olan güveninizi artırın.

Bağımsız öğrenme stratejileri
Sınıftan ayrıldığınızda öğreniminize devam etmenin yollarını geliştirmenize yardımcı olacağız.

Ne çalışacaksın

Tam zamanlı ve yarı zamanlı kurs içeriği
Tam zamanlı kursta ek faaliyetler

Değerlendirme
Denizli Merkezefendi Genel İngilizce kursu eğitim merkezindeki Denizli Merkezefendi Genel İngilizce kursunda her Genel İngilizce ünitesinin sonunda, öğrendiklerinizi kullanmaya, ilerlemenizi takip etmeye ve geliştirmeniz gereken alanları belirlemeye teşvik etmek için Denizli Merkezefendi Genel İngilizce kursu eğitim merkezindeki Denizli Merkezefendi Genel İngilizce kursu departmanlarında kurulan Denizli Merkezefendi Genel İngilizce kursumuzda  değerlendirileceksiniz.

Değerlendirmeler birimlere göre değişir; blog oluşturmak, tartışmalara katılmak, vlog (video blog) yapmak, haber makalelerini değerlendirmek, sunum yapmak ve yaratıcı yazılar üretmek önceki değerlendirmelere örnek olarak verilebilir.

Denizli Merkezefendi Genel İngilizce kursu  eğitim merkezimizdeki Denizli Merkezefendi Genel İngilizce kursunda Çalışmanız için notlar, ayrıntılı geri bildirim ve Avrupa Ortak Dil Referans Çerçevesi (CEFR) düzeyi alacaksınız. CEFR, dil yeteneğinizi ölçmek için uluslararası kabul görmüş bir derecelendirme sistemidir.