DENİZLİ Özel İngilizce Kursu

DENİZLİ ÖZEL İNGİLİZCE KURSU PROGRAMI

DENİZLİ Özel İngilizce Kursu Program İçeriği

1 – DENİZLİ Özel İngilizce Kursu ( Birebir – Özel İngilizce Kursu )
2 –  DENİZLİ Özel İngilizce Kursu ( 4 kişi Grup – Özel İngilizce Kursu )

1 – DENİZLİ Özel İngilizce Kursu ( Birebir – Özel İngilizce Kursu ) : 

DENİZLİ Özel İngilizce kursu merkezinde kurulan özel İngilizce kursu departmanlarındaki özel İngilizce kursu programı adından anlaşılacağı gibi öğrencinin öğretmenle Özel İngilizce kursu merkezinde kurulan özel İngilizce kursu departmanlarındaki DENİZLİ özel İngilizce kursu programında bire bir olarak karşılıklı ders işledikleri bir sistemdir. Bu Özel İngilizce kursu sistem ile hazırlanan öğrenci odaklı ve öğrenci dostu, barındırdığı en çağdaş öğretim ve eğitim yöntemi ve sistemleri ile öğrenciyi Özel İngilizce kursu merkezinde kurulan özel İngilizce kursu departmanlarındaki özel İngilizce kursu programı ile ön gördüğünden ve düşündüğünden çok daha kısa bir sürede Özel İngilizce kursu merkezinde kurulan özel İngilizce kursu departmanlarındaki özel İngilizce kursu programında geliştiren ve seviyesini yukarı çeken kişiye özel İngilizce kursu  programları kısa bir zaman diliminde İngilizce öğrenmek ve öğrendiğini toplum yada iş hayatında kullanarak kendisi için kazanç sağlamasını isteyenler için DENİZLİ Özel İngilizce kursu merkezinde kurulan özel İngilizce kursu departmanlarındaki özel İngilizce kursu programında hazırladık. Bu tür özel bir şekilde karşılıklı olarak Özel İngilizce kursu dersi  işlenilen özel İngilizce kursu  süresince Özel İngilizce kursu merkezinde kurulan özel İngilizce kursu departmanlarındaki özel İngilizce kursu programı ile ders alan öğrencinin DENİZLİ Özel İngilizce kursunda seviyesine, bilgisine, becerisine ve derslerde göstereceği algılama konusundaki performansa  göre Özel İngilizce kursu merkezinde kurulan özel İngilizce kursu departmanlarındaki özel İngilizce kursu programında Özel İngilizce kursu dersleri düzenlenir . Özel İngilizce kursu merkezinde Özel İngilizce kursu  programlarında seviyesi düşük olan öğrencilerle çok ders, belli bir seviyesi olan öğrencilerle ise içinde bulundukları seviye baz alınarak daha az sayıda ders işlenir.

  2 – DENİZLİ Özel İngilizce Kursu ( 4 kişi Grup – Özel İngilizce Kursu ) : 

Toplumda İngilizce öğrenmek isteyen ama bunu türlü nedenlerle erteleyen yada özel İngilizce kursu almak istemediklerinden kaçınanlar için onların rahat bir biçimde DENİZLİ Özel İngilizce kursu  alabilecekleri  ve İngilizce öğrenecekleri öğrenciyi odağına koyan, her şeyin öğrencinin öğrenmesi için Özel İngilizce kursu merkezinde kurulan özel İngilizce kursu departmanlarındaki özel İngilizce kursu programında hazırlanmış ve düzenlenmiş olduğu ve DENİZLİ Özel İngilizce kursunda öğrencileri gerçek bir profesyonel olarak Özel İngilizce kursu ile destekleyen özel İngilizce kursu programlarının uygulandığı  küçük gruplar düzenledik. 4 kişilik gruplar halinde düzenlenen DENİZLİ Özel İngilizce kursu merkezinde kurulan özel İngilizce kursu departmanlarındaki özel İngilizce kursu öğretilerindeki Özel İngilizce kursu programları ; birçok getiriyi de beraberinde taşır . Bu küçük  gruplarla Özel İngilizce kursu merkezinde kurulan özel İngilizce kursu departmanlarındaki özel İngilizce kursu programında yapılan  özel İngilizce kursu programlarında anlamadığınız bir konu hakkında Özel İngilizce kursunda soru sorma imkanına sahip olursunuz. Özel İngilizce kursunda Grubun sayısı DENİZLİ Özel İngilizce kursu merkezinde kurulan özel İngilizce kursu departmanlarındaki özel İngilizce kursu programında az öğrenciden oluşturulduğu için DENİZLİ Özel İngilizce kursu merkezindeki  özel İngilizce kursu  programları  sanki birebir kurs alırcasına bir  kurs havasında geçer.

 

 NEDEN BİZ

  • A. Özel İngilizce kursu merkezinde gerek teke tek gerekse grup halinde uygulanan özel İngilizce kursu programlarında iyi bilenden daha çok iyi  öğretebilen uzman   öğretmenler Özel İngilizce kursu merkezinde kurulan özel İngilizce kursu departmanlarındaki özel İngilizce kursu programındaki özel kurslarda görev alır ..
  • B. Özel İngilizce kursu merkezindeki  Özel İngilizce kursu  programlarının uygulamalarında, belli bazı ünitelerin bitiminde öğrencideki gelişmeleri izlemek ve anlamak için Özel İngilizce kursunda sınavlar yapılır . Bu sınavlar Özel İngilizce kursu merkezinde kurulan özel İngilizce kursu departmanlarındaki özel İngilizce kursu programında belli aralıklarla yapıldığı gibi eğitim alınan kitabın orta bölümleri bittiğinde, o bölüme kadar uygulanan tüm konuları içeren ( mid-term ) ve kitap sona erdiğinde de tüm kitaptaki eğitim alınan bölümleri içeren  FİNAL EXAM  yapılır.