DENİZLİ TOEFL Hazırlık Stratejisi ile hazırlanarak  TOEFL'a girmek DENİZLİ TOEFL Hazırlık Stratejisi....

DENİZLİDE 5 harika TOEFL Hazırlık Stratejisi

DENİZLİ  TOEFL Hazırlık Stratejisi İle TOEFL Sınavına hazır

DENİZLİ TOEFL Hazırlık Stratejisi ile hazırlanarak  TOEFL’a girmek TOEFL Hazırlık Stratejisi  ile bile neredeyse her zaman stresli bir deneyimdir. Denizli Özel TOEFL Hazırlık Stratejisi kullanarak belirli bir puan almanız gerekiyor mu .  Sınava girmek için çok para ödüyorsun. Aylardır hazırlanıyorsun. TOEFL Test merkezi gürültülü veya kalabalık olabilir. Önceki gece iyi uyumamış olabilirsin.ir Bunların hiçbiri için yapılacak bir şey yok, ancak Denizli Birebir TOEFL Hazırlık Stratejisi olarak  TOEFL’a önceden hazırlanmaya başlamak, sınav gününde stres seviyenizi azaltmak için  Denizli Bireysel TOEFL Hazırlık Stratejisi  yapabileceğiniz en iyi şeylerden biridir. İşte etkili bulduğum 5 Harika Temel DENİZLİ TOEFL hazırlık stratejisi:

  1. İyi bir not alıcı olun:Denizli TOEFL En İyi  Birebir Hazırlık Stratejisi kapsamında  TOEFL sırasında ses kliplerini yalnızca bir kez dinleme hakkınız vardır. Daha sonra, duyduğunuz konuyla ilgili soruları yanıtlamanız, konuşmanız veya yazmanız gerekecektir. Sesi tekrar çalamayacağınız için Denizli TOEFL İyi Hazırlık Stratejisi kapsamında
  2. iyi bir not alıcı olmanız gerekir. Ana dilinizde veya İngilizce olarak not alma alıştırması yapabilirsiniz. Her ikisinden birini yapmak muhtemelen en iyisidir. Amacınız, konuşmacının söylediği hiçbir şeyi kaçırmadan gerçek zamanlı olarak not almayı öğrenmektir. Farklı uzunluklarda ve karmaşıklık düzeylerinde çeşitli farklı ses klipleri deneyin, ardından klibi tekrar dinleyin ve notlarınızın ne kadar doğru olduğunu görün. Notlarınızın düzeni ve el yazınızın okunaklılığı gibi basit görünebilecek şeylere dikkat edin. Kendinden emin bir şekilde not alabilmek ve tüm önemli bilgileri gerçek zamanlı olarak kaydedebilmek TOEFL sınavında sana Denizli TOEFL Speaking Hazırlık Stratejisi ile çok yardımcı olacak,
  3. Alıştırma testleri yapın: TOEFL’a hazırlanırken Denizli TOEFL Alıştırma Testleri Hazırlık Stratejisi kapsamında neredeyse her zaman belirli bir puanı hedeflersiniz. TOEFL hazırlık döneminiz boyunca, DENİZLİ TOEFL Alıştırma Hazırlık Stratejisi  ile yalnızca alıştırma testleri yaparak hedefinize yaklaşıp yaklaşmadığınızı bilebilirsiniz. DENİZLİ TOEFL Test Hazırlık Stratejisi Alıştırma testleri ayrıca sınav günü karşılaşacağınız sınav ortamı, soru türleri ve kısıtlamalar hakkında bir fikir edinmenize yardımcı olacaktır. İlerlemenizi takip etmek için ücretsiz EF SET testimizi kullanmak da dahil olmak üzere TOEFL pratiği almanın birkaç yolu vardır .
  4. Her gün okuyun:DENİZLİ  TOEFL Okuma Hazırlık Stratejisi bunu gerektirir. Anadili İngilizce olan kişiler bile kelime dağarcıklarını okuyarak oluştururlar. Ne kadar geniş okursanız, kavramlara ve kelime dağarcığına o kadar fazla maruz kalırsınız. Ne kadar yakından okursanız, okuduğunu anlama becerilerinizi o kadar çok geliştirirsiniz. İngilizce‘de rahat olduğunuz konuları genişletmek için geniş ve yakından okuyun. TOEFL sınavınızda hangi konuların çıkacağını asla bilemezsiniz, bu nedenle çok geniş bir konfor alanına sahip olmak en iyisidir.
  5. Podcast’leri dinleyin: BBC’yi veya NPR’yi, komedi veya haberleri seviyorsanız, çevrimiçi olarak çok sayıda İngilizce konuşan radyo var. Doğal hızlarında İngilizce konuşan anadili İngilizce olan kişileri dinlemek, dinlediğini anlama yeteneğinizi DENİZLİ TOEFL Listening Hazırlık Stratejisi kapsamında geliştirecektir. Podcast’in bölümlerini çalarak ve konuşmacının telaffuzunu taklit etmeye çalışarak da konuşma becerilerinizi geliştirebilirsiniz. Bir kaydı anlamak, TOEFL Dinleme  Hazırlık Stratejisine göre bir videoyu anlamaktan daha zordur çünkü aynı bağlam ipuçları yoktur. Bu, podcast’leri İngilizce film veya TV şovu izlemekten daha iyi dinlediğini anlama alıştırması yapar.
  6. Dokunmayı öğrenin: Sınavın yazma bölümü, cevaplarınızı QWERTY klavyesi olan yabancı bir bilgisayarda yazmanızı gerektirir. Tüm zamanınızı klavyeyle uğraşarak geçirirseniz, iyi bir kompozisyon yazmak için fazla zamanınız kalmayacak. TOEFL Writing Hazırlık Stratejisi ile önceden hazırlanmak gerekir. Basit bir beceri gibi görünüyor, ancak birçok insan buna hazırlanmayı unutuyor.DENİZLİ TOEFL Yazma Hazırlık Stratejisi olarak test tarihinizden çok önce bir QWERTY klavyede hızlı bir şekilde İngilizce yazabildiğinizden emin olun. Dokunarak yazmayı öğrenmenize yardımcı olacak birçok ücretsiz çevrim içi araç vardır.