DENİZLİDE İngilizce Dersleri ile İngilizc

 DENİZLİDE İngilizce Dersleri PROGRAMI

 

1 – DENİZLİDE İngilizce Dersleri ( Bire bir Özel İngilizce Dersleri )
1 – DENİZLİDE İngilizce Dersleri ( 4 Öğrenciden Kurulan Gruplarla Özel İngilizce Dersleri )

İngilizcenizi rahat ve samimi bir ortamda geliştirmek istiyorsunuz ama okulda bir ders kitabını takip ederek ve bir sürü (sıkıcı alıştırmalar) yaparak eskisi gibi öğrenmek istemiyor musunuz? Pekala, doğru yere geldiniz. DENİZLİDE İngilizce Dersleri eğitim merkezimizdeki DENİZLİDE İngilizce Dersleri  programları ile İngilizce öğrenmek için benzersiz bir yaklaşım sunuyoruz 2007’den beri Denizli’de kaliteli İngilizce dersleri veriyoruz. Öğretmenlerimiz deneyimli anadili konuşmacılardır ve yenilikçi konuşma ve düzeltmeye dayalıdır.

Konuş, Konuş, Konuş

Makul bir İngilizce seviyeniz var, ancak bir İngilizce konuşma sırasında kendinizi açık ve net bir şekilde ifade etmekte zorlanıyor musunuz? İngilizce konuşma atölyelerimiz, konuşulan İngilizcenizi geliştirmeye odaklanmıştır.

Sadece Bir Saniye!

Sadece İngilizce sohbet etmek değil. İngilizce konuşma atölyelerimiz, konuşma İngilizcesinde akıcılığa ulaşmanıza yardımcı olmayı amaçlayan rehberli konuşmalardır. Dilbilgisi ve kelime bilginizi de geliştireceksiniz. .

DENİZLİDE İngilizce Dersleri neyle ilgili.

İngilizce öğrenmenin (aslında tüm öğrenmelerin) ilginç olması gerektiğine ve dişçiye gitmek gibi acı verici bir gereklilik olmaması gerektiğine inanıyoruz. Hepsi bu kadar değil Yöntemimiz keyifli olsa da etkilidir DENİZLİDE İngilizce Dersleri ile düzenli dersler almaya başlarsanız,  DENİZLİDE İngilizce Dersleri yöntemiyle hızla gelişeceksiniz.

Merak ediyor olabilirsiniz……

…Ne tartışıyoruz. İlginizi çeken konuşma konuları buluyoruz: Sohbet sırasında, tartışmada kullanabileceğiniz yeni kelimeler ve ifadeler buluyoruz.

Dilbilgisini sev!

Ayrıca dilbilgisi hatalarını düzeltir, dilbilgisini açıklar ve ifadenizin bir sonraki seviyeye ulaşmasına yardımcı olmak için yeni bir dilbilgisi noktası sunarız. Yenilikçi ve yaratıcı bir şekilde öğretilirse dilbilgisi bile ilginç olabilir.

Küçük gruplar

Hiç 10, 15, 20 öğrenciyle birlikte bir sınıfta bulundunuz mu? Bu sınıflar, çok sayıda yazılı alıştırma ile öğretmen egemen olma eğilimindedir. Pek bir şey öğrenmiyorsun değil mi? DENİZLİDE İngilizce Derslerindeki  sınıflarımız küçüktür. Ortalama 5 katılımcı ile 3 ila 7 kişi arasında zamanın% 90’ı. Böylece herkes konuşma fırsatı bulur. Ve aynı zamanda daha ilginç bir tartışmaya yol açar.

Yazılı Alıştırma Yok

Doğru duydunuz, kitap yok, çalışma kağıdı yok, yazılı alıştırma yok ve…

%100 İngilizce

Direkt bir yöntem izlediğimiz sınıfta Fransızca yok. Derslerimiz sadece İngilizcedir. Bu sadece öğrenmenin en iyi yolu.

En İyi İNGİLİZCE Öğretmenleri

İyi öğretmenler Öğrencileri nasıl motive edeceğini bilir. İyi öğretmenler içeriği bilir ve nasıl açıklayacağını bilir Tüm öğretmenlerimiz, en az iki yıllık deneyimli anadili konuşurlarıdır. Size başarıya rehberlik edecek bilgi birikimine sahip, kendini işine adamış küçük bir ekibe sahip küçük bir okuluz.

Ama dahası var…

Denizli‘de  insanlar yoğun bir hayat sürüyorlar. Bazen her Salı veya Perşembe akşamı veya ne zaman olursa olsun bir derste olmayı taahhüt etmek zordur. Bu nedenle İngilizce Akademik İngilizce , alakart rezervasyon sistemini geliştirmiştir.