Genel İngilizce Hakkında Açıklama

Genel İngilizce Hakkında Bilgiler

1 –  Genel İngilizce Dersleri ( Bireysel – Özel  İngilizce Dersleri  )
2 –  Genel İngilizce Dersleri ( 4 kişi ile yapılan grup İngilizce Dersleri  )

1 –  Genel İngilizce Dersleri ( Bireysel – Özel  İngilizce Dersleri  ):

Genel İngilizce verilen merkezlere müracaat ederek Genel İngilizce departmanlarında özel Genel İngilizce dersi almak için baş vuran ve kayıt yaptıran öğrenciler, en çağdaş eğitim  teknikleri, öğrenciye seviye atlatan ve  geliştiren, kaliteli eğitimin öğrenci üzerinde meydana getirdiği olumlu hava ile onu daha sıkı  çalışmaya iten yapısı ve özellikleri ile düzenlenmiş Genel İngilizce programları ile en çağdaş Genel İngilizce eğitimi alabilirler.

2 –  Genel İngilizce Dersleri ( 4 kişi ile yapılan grup İngilizce Dersleri  ):

Genel İngilizce eğitim merkezlerinde hizmet veren Genel İngilizce platformlarında, en çağdaş yöntemlerin, son sistem tekniklerin, öğretimde devrim yaratacak yöntemlerin kullanıldığı Genel İngilizce programlarının uygulandığı 4 kişilik gruplara katılarak, Genel İngilizce ile ilgili hedef ve amaçlarınızı gerçekleştirin.

Çok kalabalık olan gruplarla yapılan Genel İngilizce derslerinin artık bir anlamı olmadığı ve bir işe yaramadığı anlaşıldığından Genel İngilizce öğretileri sırasında grubu oluşturan öğrenci sayısını 4 kişiye düşürerek toplu Genel İngilizce derslerinde de kesin sonuç alıcı ve mutlaka öğreten yöntemlere geçtik. Böylece Genel İngilizce öğretiminde yeni bir devir açtık  diyebiliriz.

Genel İngilizce,  bu dilin, anayasasıdır. Bu dili iyice özümsemek ve gerektiğinde kullanabilmek için ilk aşamada alınan   Genel İngilizce derslerinin çok iyi bir  hoca tarafından verilmesi yaşamsal bir önem taşır Genel İngilizce   öğrenmek isteyen insanlar için.

Türkçe dilinde var olmayan ama bu dilin en önemli konularından bir olan ” to be”  yardımcı fiilinin kullanımını öğrenmek ilk başlarda Genel İngilizce derslerinde Türk insanına çok ters gelebilir. Bu nedenle Genel İngilizce de ilk basamakta yer alan bu bilgileri çok iyi kavrayabilmek yada özümseyebilmek için hoca çok büyük bir önem taşır.

İleri ki aşamalarda yani üniversite yıllarında yada İngilizceyi  kullanmak için işe koyulduğunda işte bu  temel Genel İngilizce dil bilgisi konuşmacıyı yaşatır yada komaya sokar. İyi öğrenilmiş bir Genel İngilizce  temel dil bilgisi bu aşamalarda dili kullanmak isteyene çok büyük  yarar sağlar. Bu faydalar gerek konuşma gerekse yazma yada dinlediğini anlama biçiminde nihayetinde okuduğunu anlama şeklinde karşılaşıldığında hemen ortaya çıkar. Böyle bir Genel İngilizce için sağlam alt yapısı olmayan kişilerin İngilizce dili kullanmada çok büyük zorlukları olur. Bu zorluklar nedeni ile zaman zaman bildiklerini bile konuşmak istemez insanlar. Bu gerçekleri bilen ” Akademik Eğitim ” Genel İngilizce konusunda çok titiz bir Genel İngilizce eğitimi verir.