Genel İngilizce Dersleri PROGRAMI

Genel İngilizce Dersleri Programı İçeriği

1 –  Genel İngilizce Dersleri ( Birebir Özel İngilizce Dersleri )
2 –  Genel İngilizce Dersleri ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla  Genel İngilizce Dersleri )

Genel İngilizce dersleri verilen merkezlerdeki Genel İngilizce dersleri dershanelerinde; Genel İngilizce dersleri, hiç bilmeyen ve sıfırdan başlamak isteyenlere, Genel İngilizce dersleri belli bir seviyesi olan fakat seviyelerini yükseltmeyi düşünenlere, Genel İngilizce dersleri seviyeleri çok düşük olan ama akademik İngilizce sınavlarına girmek zorunda olanlara Genel İngilizce dersleri temel olarak 2 şekilde verilir.

1 – GENEL İNGİLİZCE DERSLERİ (BİREBİR ÖZEL İNGİLİZCE DERSLERİ ): Genel İngilizce dersleri verilen merkezdeki Genel İngilizce dersleri platformunda yapılan Genel İngilizce dersleri panellerinde, sıfırdan başlayarak İngilizce  öğrenmek isteyenler hariç, belli bir İngilizce seviyesinden itibaren seviyelerini yükseltip geliştirmek isteyenlere benzerlerinden çok daha farklı özellikler ve değişiklikler içeren, yapısı itibarı ile kesin ve mutlak öğrenci odaklı olan, İngilizce sınava hazırlanan öğrenciler için bir numaralı dostları ve ders çalışırken sıkıştıklarında baş vuru kitabı görevi gören, her zaman her yerde ve her açıdan ve noktadan öğrenciye destek olan ve sorunlarını çözen Genel İngilizce dersleri programlarının  destek olduğu ve uygulandığı birebir  özel Genel İngilizce dersleri  verildiğinde, öğrenciye ders günlerini ve saatlerini belirleme izni verilir. Bu öncelik Genel İngilizce dersleri  almak isteyen öğrenci için bir avantaj oluşturur.  Belli seviyede olan  öğrencilere kaç Genel İngilizce dersleri verilmesi gerektiği yapılan İngilizce seviye sınav sonucuna bakılarak belirlenir. Genel İngilizce dersleri verilen merkezdeki Genel İngilizce derslerinde aday öğrencilere özellikle sıfırdan başlayanlara Temel  Bilgiler açık ve net öğretilir. İsteyen aday öğrenciler konuşma ağırlıklı isteyen öğrenciler ise akademik ağırlıklı  Genel İngilizce dersleri alabilir.


2 – GENEL İNGİLİZCE DERSLERİ (4 KİŞİDEN OLUŞTURULAN  GRUPLARLA İNGİLİZCE DERSLERİ) :
Genel İngilizce dersleri verilen merkezdeki Genel İngilizce dersleri departmanlarında İngilizce seviyeleri birbirine oldukça yakın yada olabildiğince denk olan aday öğrencilerden oluşturulan 4 kişilik gruplara katılarak , sıfırdan itibaren genel İngilizce dersleri ile İngilizce öğrenebilir ve kendinizi geliştirebilirsiniz.

Genel İngilizce dersleri verilen merkezdeki gruplarda verilen Genel İngilizce dersleri hiç bilmeyenler için temel bilgi ve becerileri içerecek biçimde Genel İngilizce dersleri ile programlanmıştır. Bu Genel İngilizce dersleri programları 6 aylık aralıklarla düzenlenir. Elementary seviyesinden başlayarak advance seviyesine kadar devam eder. Grup halinde yapılan  Genel İngilizce dersleri  kalite açısından, verilen Genel İngilizce derslerinin birebir gibi bir özellik taşımasından, kendine olan inancını yükseltmesinden ve onu daha çok çalışmaya itmesinden kaynaklanan Genel İngilizce dersleri programları ile uygulandığı için   birebir özel Genel İngilizce derslerine yakın bir nitelikte olur.