Genel İngilizce dersleri alın ve ge

Genel İngilizce dersleri alın ve Gelişin

Genel İngilizce dersleri alın ve Akademik İngilizce için Temel Kurun

1 – Genel İngilizce Dersleri Alın ( Birebir Özel Genel İngilizce Dersleri )
2 – Genel İngilizce Dersleri Alın ( 4 Öğrenci ile Genel İngilizce Dersleri )

Genel  İngilizce Dersleri dersleri almanız, sosyal ve iş durumlarında İngilizce iletişim kurma yeteneğinizi geliştirmenize ve diğer Akademik İngilizce Derslerinde  ilerlemenize yardımcı olacaktır.
Genel İngilizce dersleri alın  programı , konuşma, dinleme, okuma ve yazma görevleri dengesi ile iletişim becerilerinin geliştirilmesine odaklanmaktadır. Sınıf aktiviteleri, bireysel, ikili ve küçük grup çalışmaları yoluyla öğreneceksiniz.

Genel İngilizce, belirli bir konu veya becerilere odaklanmak için seçmeli bir sınıf seçebileceğiniz için,  Genel İngilizce dersleri almanız öğrenme hedeflerinize uyacak şekilde uyarlamanıza izin veren seçmeli dersleri içerir.

Seçmeli Dersler

Genel İngilizcede , belirli bir konu veya becerilere odaklanmak üzere seçmeli bir ders seçebildiğinizden, Genel İngilizce Dersleri  alın programı öğrenme hedeflerinize uyacak şekilde uyarlamanızı sağlayan seçmeli dersler içerir. Seçmeli dersler seviye ve öğrenci talebine bağlıdır. Bunlar:  İş İngilizcesi ve İngilizce.

IELTS seçmeli İngilizce  dört anahtarında yeterlilik ile dil gelişimi üzerindeki odaklanmanın , seyri sırasında geliştirilen test alanlarını (yazma, konuşma, dinleme ve okuma) iyi seçin.. Bu seçmeli ders ayrıca IELTS test formatı hakkında farkındalık yaratır ve pratik sınav becerileri ve stratejileri sağlar.

İş İngilizcesi seçmeli  pratik diline odaklanarak, iş iletişim becerileri bir dizi öğretir. Business English dersi birkaç haftada bir reklam, pazarlama, sunum, ürün satma ve rapor yazma gibi gerçek hayattaki iş becerilerini içeren bir projede yer alacaktır.

İletişim Becerileri seçmeli  temalar ‘Sosyal ve Seyahat’ ve ‘Çalışma ve Eğitim’ kapsayan, fonksiyonel dinleme gelişmekte konuşma ve yazma becerilerini üzerinde odaklanır.

İngilizce öğrenmek ÇOK kapsamlı bir görevdir. Sadece üzerinde çalışmaya devam etmelisin. Ne kadar çok öğrenir ve pratik yaparsanız o kadar iyi olursunuz. Eğitim süreciniz ne kadar yoğun ve düzenli olursa amaca o denli hızlı ulaşırsınız!

Bu dersler kimler içindir?

Orta düzey öğrenciler bundan en iyi şekilde yararlanacaktır. Kelime ve dilbilgisi hakkında temel bilgilere sahipseniz ve bunu bir sonraki seviyeye taşımak istiyorsanız – kesinlikle bu kursa göz atın ve Genel İngilizce Dersleri  alın.

Ne yazık ki, dersler  kullanılan kelimelerin kendi sözlüğünü sunmuyor. Yani sözlüğünüzü mutlaka el altında tutmalısınız.

Kişisel Deneyim

Öncelikle, ayın her gününü farklı bir video dersine adama fikrini gerçekten seviyorum. Bir yandan, aşırı yük yaratmaz ve diğer yandan, harika olduğunu düşündüğüm bir ilerleme kaydetmeye “zorlar”.