Genel İngilizce Derslerim Programları

Genel İngilizce Derslerim Programları İçeriği

1 – Genel İngilizce Derslerim ( Birebir Özel Genel İngilizce Dersleri )
2 – Genel İngilizce Derslerim ( 4 öğrenciden oluşturulan gruplarla Genel İngilizce Dersleri )

Akademik Eğitimin  Genel İngilizce Derslerim eğitim merkezinde hazırlanan Genel İngilizce Derslerim programları, yazılı olarak uygun dilbilgisi ve konuşma İngilizcenizde doğru kelime öbeğini nasıl uygulayacağınızı hızlı bir şekilde öğrenmeniz için yapılandırılmıştır. Her ders sınıfta ve elverişli konumdaki kampüsümüzde küçük sınıf boyutlarıyla öğretilir, Bakırköy metro istasyonuna 1 dakikalık yürüme mesafesindedir.

Temel dilbilgisi ve basit konuşma modellerine giriş ile başlıyoruz. Ardından dinleme alıştırmaları, okuma alıştırmaları ve rol yapma alıştırmaları yapıyoruz. Sonuç olarak, yararlı kelimeleri öğrenmenize yardımcı oluyoruz.

Aşağıdaki dersleri tamamladıktan sonra, daha derinlemesine İngilizce eğitimi sunan İngilizce Akademik Eğitimin   özel İngilizce derslerim programına  devplara am etme seçeneğiniz vardır.

Genel İngilizce Derslerim programları aynı zamanda istenildiği taktirde 4 öğrenciden oluşmuş gruplara da aynı bireysel özel derslerde olduğu gibi, o kalite ve nitelikte en etkin yanları ile uygulanır.

Genel İngilizce Derslerim programlarının bu türlü uygulamalarında programlarda ülkenin en iyi öğreticileri olan ve akademik geçmişi ile göz kamaştıran eğitmenler görev yapar.

Genel İngilizce Derslerim programları gruplara uygulanırken ülkemizin hiç bir kurumunda görülmeyen bir yöntem kullanılır. Öğrencilerin her biri İngilizce eğitiminde bir otorite olan bir kitap evinin hazırlamış olduğu bir birine bilgi açısından paralel olarak bağlanmış olduğu 4  kitabı birden kullanmak zorunda kalır. Ki.tapların bu stilde kullanılması sonucu öğrenci kesinlikle ve mutlaka İngilizce öğrenir

Denemek ister misiniz? Bir sınıfta oturabileceğiniz ve İngilizcenizi bir sonraki seviyeye taşımanız için yaklaşımımızın doğru seçenek olup olmadığını görebileceğiniz örnek dersler sunuyoruz! Buradan bilgi alın

Etkin Dil bilgisi

Genel İngilizce Derslerim programları, öğrencilerin yapılandırılmış ve bağlamsal derslerde temel dil bilgisini öğrendikleri iletişimsel bir müfredat sunar. Ders aynı zamanda öz, okuma ve dinleme için okuma / dinleme ve bağlam yoluyla kelime öğrenme gibi öğrenme becerilerini geliştirmeye odaklanmaktadır.

Aktif Konuşma

Beceri odaklı seviyelere sahip konu tabanlı bir müfredat sunan öğrencilere anlamlı ve bağlam temelli etkinlikler ve materyaller yardımıyla doğal olarak konuşulan İngilizce öğrenme fırsatı verilir. Öğrenciler, yeni kelimeleri kolayca kullanma, fikir ve fikirleri açıklama ve iletişim boşluklarını köprüleme gibi pratik konuşma becerilerini öğrenme becerisine sahip olacaklardır.

Aktif Yazma

Genel İngilizce Derslerim programları akademik yazının temellerini sağlar (cümle düzeyinden paragraf düzeyine makale düzeyine). Genel İngilizce Derslerim programları,beceri pratiği, deneme yapısı ve dil bilgisi doğruluğu ve öğrencilerin üniversite düzeyinde makaleler hazırlamalarına yardımcı olmak için akademik kelime dağarcığının doğru kullanımı üzerine odaklanmaktadır.