Genel İngilizce Kursları Programları

Genel İngilizce Kursları Programlarının İçeriği

1 – Genel İngilizce Kursları  ( Birebir Özel Genel İngilizce Kursları )
2 – Genel İngilizce Kursları  ( 4 öğrenciden oluşturulan gruplarla Genel İngilizce Kursları )

Genel İngilizce Kursları uygulanan merkezimizdeki Genel İngilizce kurslarımız, konuşma ve yazma, okuma ve dinleme ve tabii ki akıcılık ve dil bilgisi doğruluğundaki pratik iletişim becerilerinizi geliştirecektir. Bu Genel İngilizce kursuna katılarak dil becerilerinize olan güveninizi artırın.

Genel İngilizce Kursları uygulanan merkezimizdeki nitelikli İngilizce öğretmenlerimiz, düzenli bire bir Genel İngilizce Kursları eğitimleri ile  ihtiyacınız olan bireysel ilgiyi size verecektir. Konuşma ve tartışmalar, rol oyunları ve ikili çalışmalar yoluyla Genel İngilizce Kurslarında konuşulan İngilizceyi pratik yapma şansınız olacak.

Genel İngilizce Kursları uygulanan merkezimizde yapılan yerleştirme testimiz, seviyenize en uygun sınıfta olduğunuzdan emin olmanızı sağlayacaktır. Genel İngilizce Kurslarındaki Haftalık değerlendirmeler ve bireysel eğitimlerdeki ilerlemeniz ile de takip edebileceksiniz. Ayrıca daha hızlı ilerlemek için seçmeli Genel İngilizce Kurslarında  birini veya ikisini seçebilirsiniz.

Kimin için?

Bu Genel İngilizce kursu, genel İngilizce dil becerilerini geliştirmek isteyen 16 yaş ve üstü herkes için uygundur. Genel İngilizce kurslarımız dinamik ve eğlencelidir, ancak aynı zamanda bir meydan okuma da sunmaktadır.

Genel İngilizce Kurslarında Sınıflar, her öğrencinin öğretmenlerinden kişisel ilgi görmesini sağlamak için en fazla 4 i öğrenciye sahiptir. Her ne kadar sınıflar konuşma ve dinleme üzerine odaklansa da, öğrenciler dört yeteneğin tümünü uygulama şansına sahip olur ve tam potansiyellerine ulaşmalarına yardımcı olur. Öğrenciler 1 ila 24 hafta arasında herhangi bir şey için çalışmayı seçebilir.

Gereksinimleriniz veya mevcut seviyeniz ne olursa olsun, Bu Genel İngilizce kurslarımız sizin için doğru bir Genel İngilizce Kursları olacaktır.

Haftada 28 derslik Yoğun Genel İngilizce Kursları, özel ve hırslı ve hızlı ilerleme kaydetmek isteyenler için mükemmeldir. Grup öğrenme ortamı, dünyanın dört bir yanından gelen diğer dil öğrencileriyle etkileşim kurmanızı sağlayacaktır. Haftada 20 veya 22 derslik Genel İngilizce Kurslarımız daha fazla esneklik sunar – günün bir kısmı için evde eğitim alabilir, hatta daha yoğun ve kişisel bir deneyim için özel  Genel İngilizce Kursları ile birleştirebilirsiniz.

Yeni Başlayanlar için Genel İngilizce Kurslarımız, 2-4 hafta süren özenle yapılandırılmış bir programdır. İngilizce bilgisi az olan veya hiç olmayan öğrenciler için mükemmeldir ve temel dil becerilerini öğretmeyi ve güven oluşturmayı amaçlar. Destekleyici grup dersleri temel dil bilgisi ve kelime bilgisi ile konuşma ve dinleme becerilerine odaklanır.

Birebir Genel İngilizce Kursları en esnek seçenektir, çünkü öğrenme deneyiminizi kendi gereksinimlerinize göre uyarlamanızı sağlar. Genel İngilizce Kursları sırasında, becerilerinizi kısa sürede geliştirerek kendi ihtiyaçlarınıza odaklanabilirsiniz.