Genel İngilizce kursu merkezimizde Genel İngilizce kursu platformundaki bireysel genel İngilizce kursu...

Genel İngilizce Kursu Programı

GENEL İNGİLİZCE KURSU PROGRAM İÇERİĞİ

1 – Genel İngilizce Kursu ( Bireysel – Özel Genel İngilizce Kursu )
2 – Genel İngilizce Kursu ( 4 kişi – Grup Genel İngilizce Kursu )

 

1 – Genel İngilizce Kursu ( Bireysel – Özel Genel İngilizce Kursu ):

Genel İngilizce kursu merkezimizde Genel İngilizce kursu platformundaki bireysel genel İngilizce kursu uygulamalarında Genel İngilizce Kursunda düzenlenen genel İngilizce kursuna katılan öğrencilere teke tek verilir.  Uygulamalardaki İngilizce öğrenmek isteyen adaylara Genel İngilizce kursu merkezimizde Genel İngilizce kursu platformundaki bireysel genel İngilizce kursu uygulamalarında temel İngilizce bilgileri en alt düzeyden başlayarak maksimum seviyelere kadar öğretilir . Genel İngilizce kursu merkezimizde Genel İngilizce kursu platformundaki bireysel genel İngilizce kursu uygulamalarında alınan genel İngilizce kursu sayısı öğrencinin gelmek istediği seviyeye  bağlıdır. Ayrıca Genel İngilizce kursu merkezimizde Genel İngilizce kursu platformundaki bireysel genel İngilizce kursu uygulamalarında düzenlenen genel İngilizce kursu katılımcının isteği doğrultuda konuşma ağırlıklı olabileceği gibi amaca uygun ielts, toefl, üds,  kpds,  proficiency,  lys 5 gibi akademik sınavlara katılanlara da  Genel İngilizce kursu merkezimizde Genel İngilizce kursu platformundaki bireysel genel İngilizce kursu uygulamalarında  düzenlenen genel İngilizce kursunda akademik amaçlı genel İngilizce  kursu olabilir.

2 – Genel İngilizce Kursu ( 4 kişi-Grup Genel İngilizce Kursu ) :

Genel İngilizce kursu eğitim merkezindeki Genel İngilizce kursu departmanlarında grup şeklinde uygulanan genel İngilizce kursları programlarının düzenlenmesine katılacak olan Genel İngilizce kursu öğrencilerinin seviyelerinin Genel İngilizce kursu merkezimizde Genel İngilizce kursu platformundaki bireysel genel İngilizce kursu uygulamalarında denk olmasına ve Genel İngilizce kursu merkezimizde Genel İngilizce kursu platformundaki bireysel genel İngilizce kursu uygulamalarında bu şekilde homojen bir grup oluşturulmaya Genel İngilizce Kursunda özen gösterilir . Genel İngilizce  kursu temel birimlerinde oluşturulan homojen gruplarda genel İngilizce kursu özel İngilizce kursu niteliğinde ve etkinliğinde olur vede ayrıca bu genel İngilizce kursu istenilen zamanda biter .

Genel İngilizcenin Önemi : Genel İngilizce kursu eğitim merkezindeki Genel İngilizce kursu departmanlarında grup şeklinde uygulanan genel İngilizce kursları programlarında İngilizce öğrenmek isteyen herkesin ilk aşamada genel İngilizce öğrenerek işe başlaması kaçınılmaz bir gerçektir. Genel İngilizce eğitimin ve İngilizce öğrenmenin temel taşıdır. Bu nedenle genel İngilizce kursu veya genel İngilizce kursları İngilizce öğrenmek isteyenler tarafından dikkatle seçilmesi gereken bir unsurdur. İyi seçilmemiş bir genel İngilizce kursu İngilizce öğrenmek isteyenlerin İngilizce öğrenmesi için bir engel olduğu gibi genel İngilizce öğrenmek isteyenlerin İngilizceden soğumasına ve ileri ki yıllarda da Genel İngilizce kursu eğitimi almasına bir isteksizlik ve moral bozukluğu getirir. Bu nedenle Genel İngilizce kursu merkezimizde Genel İngilizce kursu platformundaki bireysel genel İngilizce kursu uygulamalarında  düzenlenen genel İngilizce kursunda genel İngilizce öğrenmek için genel İngilizce konusunda deneyimli İngilizce hocalarından genel İngilizce kursu veya özel genel İngilizce kursları almak genel İngilizce öğrenmek için yola çıkanların işlerini Genel İngilizce kursu merkezimizde Genel İngilizce kursu platformundaki bireysel genel İngilizce kursu uygulamalarında kolaylaştırır.