Ielts 
Ielts Dersleri 
 Ielts Dersi

Ielts , Ielts Dersleri , Ielts Dersi Hakkında Bilgi

1 –  Ielts Dersleri ( Teketek – Birebir Ielts Dersleri )
2 –  Ielts Dersleri ( 4 kişi – Grup şeklinde Ielts Dersleri )

IELTS Dersleri eğitim merkezimizdeki  IELTS Dersleri ünitelerimizde hazırlanan IELTS Dersleri programlarıyla IELTS sınavının her iki türünde de başarılı  olmak için IELTS Dersleri eğitim merkezimizdeki  IELTS Dersleri ünitelerimizde hazırlanan IELTS Dersleri programlarında bizi arayın.

Ielts Gt Dersleri ( Ielts General Training ) : Ielts gt sınavı genelde Avustralya yada Kanada gibi ülkelere çalışmak yada yerleşmek amacı ile gidenlerin girmek vede başarmak zorunda oldukları bir sınavdır.

 

Ielts Academic Dersleri : Ielts academic sınavı yurt içi bazı üniversitelerde İngilizce hazırlık sınıfını atlama ölçüsü olarak kabul görür ayrıca yurt dışı master veya doktora eğitimi almak isteyenlerden istenen ve başarılması gereken bir sınavdır.

 

IELTS Dersleri eğitim merkezimizdeki  IELTS Dersleri ünitelerimizde hazırlanan IELTS Dersleri programlarıyla IELTS Teknikleri Ielts Dersleri Ielts Taktikleri

 

IELTS Dersleri eğitim merkezimizdeki  IELTS Dersleri ünitelerimizde hazırlanan IELTS Dersleri programlarıyla IELTS  writing teknikleri – Ielts Dersleri – Ielts Listening teknikleri