Ielts, Ielts Kursu, Ielts Programı

Ielts, Ielts Kursu, Ielts Programı İçeriği


1 – Ielts Kursu ( Bireysel-Özel ielts kursu )
2 – Ielts Kursu ( 4 kişi-Grup ielts kursu )

 1 – Ielts Kursu ( Bireysel – Özel ielts kursu ) : Ielts, Ielts Kursu, Ielts etkinliklerinde Ielts, Ielts Kursu, Ielts adına verilen panellerdeki Ielts, Ielts Kursu, Ielts  seminerlerinde,  Ielts, Ielts Kursu, Ielts  programları öğrenci – öğretmen karşılıklı birebir uygulanır. adayın alacağı ders sayısı adayın seviyesine göre belirlenir ve içinde bulundurduğu her modülde sorulan soruların nasıl çözülmesi gerektiğine dair bilgilerle, yazım teknikleri hakkında  ki açıklamaları ve kelime geliştirici özel çalışmaları ile göze batan  özel Ielts, Ielts Kursu, Ielts programı  adayın isteklerine uygun bir şekilde istediği günlerde ve saatlerde düzenlenir. Öğrenciye başarılı olabilmesi amacı ile kaç ders verileceği, seviyesine ve sınavda elde etmek zorunda olduğu skora göre uzmanlar tarafından belirlenir ve tüm bu evrelerden sonra kişiye özgü birebir özel  Ielts, Ielts Kursu, Ielts eğitimi devreye sokulur.

2 – Ielts Kursu ( 4 kişi-Grup ielts kursu ) : Odak noktasını öğrenci ve onun başarısı olan, içerdiği her bilgi ve bulgularla öğrenciye hazırlık aşamasında yardım eden, kapsamında ki verilerle öğrencinin sınavda işlerini kolaylaştıran ve her modülde ki soruların daha kolay yanıtlanmasına katkı sağlayan Ielts, Ielts Kursu, Ielts programlarının eşliğinde dört ( 4 ) kişilik gruplar halinde düzenlenen Ielts, Ielts Kursu, Ielts programlarında yer alan öğrencilerin İngilizce seviyelerinin eşit yada en azından denk olmasına özen gösterilir . Oluşturulan bu homojen grupta  Ielts, Ielts Kursu, Ielts programları daha hızlı , daha akıcı ve daha anlaşılabilir olur. Ayrıca grubun 4 kişi ile sınırlandırılması   Ielts, Ielts Kursu, Ielts Kursuna katılan adaylara anlamadıkları veya kaçırdıkları bilgileri hocaya sorma olanağı sağlar.

NEDEN BİZ

A. Bu sınav akademik bir sınavdır ve  Ielts, Ielts Kursu, Ielts eğitim bölümlerinde ki  sınavın  Ielts, Ielts Kursu, Ielts hazırlık kursunda kesinlikle gerçekten konusunda uzman , tecrübeli ve deneyimli gerçek ielts hocalarının görev alması gerekir . Kurumumuzda olduğu gibi.
B.  Sınavda başarıya ulaşmanın en önemli unsurlarından biri vede en etkileyicisi , adayın ( vocabulary ) kelime bilgisidir. Akademik kelime bilgisinin çokluğu sınavda başarıyı yakalamanın yolunu açar. Bu nedenle  Ielts, Ielts Kursu, Ielts eğitim birimlerimizdeki  Ielts, Ielts Kursu, Ielts programlarımızda  katılımcılara akademik kelimelerle ilgili özel çalışmalar yaptırılarak, kelime haznelerinin geliştirilmesi sağlanır.
C. Ielts, Ielts Kursu, Ielts programlarımızda sık aralıklarla özel olarak yapılan kelime testleri ile, adayın akademik kelimeler konusundaki gelişimleri yakından izlenir ve bu yöntemle ayrıca onları kelimeleri çalışmaya iten bir baskı unsuru oluşturulur.
D. Kelime testleri   Ielts, Ielts Kursu, Ielts programlarının olmadığı günlerde yapılarak, adayların derslerinin aksaması ve azalmasının önüne geçilir.
E.  Adaylara   Ielts, Ielts Kursu, Ielts programları içerisinde sınav teknikleri ve  sınav taktikleri ” gerçek  sınav soruları üzerinde yapılan pratik çalışmalarla öğretilir.

 

Ielts  : General training ve  academic kursları  boyunca öğrencilere İngilizce öğretilmez sadece Ielts, Ielts Kursu, Ielts programlarımız sırasında gerekli olan  teknikler açısından örneğin essay yazımında kullanılması gereken relative clause, adverbial clause ve noun clause gibi bilinmeyen yada eksik bilinip yanlış kullanılan cümle yapıları ile ilgili bilgiler verilir .
Essay yazımı sırasında yazılan essay in nasıl yazılacağı hangi cümle yapılarının veya önemli  ifadelerin nerede nasıl kullanılacağı ve essay yazımında paragraf oluşturma teknikleri ve paragraf organizasyonları öğretilir.

   Ielts, Ielts Kursu, Ielts programına katılmak isteyen katılımcıların Ielts gt (Ielts general Training ) kursu için intermediate ve üzeri seviyede ,  academic kurs katılımcılarının upper-intermediate veya Advance seviyesinde olmaları gerekmektedir.