DENİZLİ  Ielts Reading ( Okuma ) dersleri verilen eğitim merkezimizdeki DENİZLİ Ielts Reading ( Okuma ) kampüslerinde hazırlanan Ielts Reading ( Okuma )..

DENİZLİ  Ielts |DENİZLİ Ielts Reading ( Okuma ) |DENİZLİ Ielts Programı

DENİZLİ  Ielts |DENİZLİ Ielts Reading ( Okuma ) |DENİZLİ Ielts Program İçeriği

 

1 -DENİZLİ Ielts Dersi Ielts Reading ( Okuma ) ( Birebir Özel Ielts Reading ( Okuma ) Dersi )
2 -DENİZLİ Ielts Dersi Ielts Reading ( Okuma ) ( 4 Kişilik gruplarla Ielts Reading ( Okuma ) Dersi )

DENİZLİ  Ielts Reading ( Okuma ) dersleri verilen eğitim merkezimizdeki DENİZLİ Ielts Reading ( Okuma ) kampüslerinde hazırlanan Özel Ielts Reading ( Okuma ) programları aracılığı  ile Ielts Reading ( Okuma ) bölümünden sınava girecek olan öğrencilere Ielts | Ielts Reading ( Okuma ) | Ielts merkezimizde destek verilir.

IELTS READING (Okuma) : Testin en zor Ielts Reading ( Okuma ) kısmıdır.

Yıllardan beri DENİZLİ IELTS eğitim merkezimizdeki DENİZLİ IELTS birimlerinde eğitimini verdiğimiz  Academic Ielts Reading ( Okuma )  sınavında ve Ielts General Training (gt) sınavında Ielts Reading

Bu kısımda ki zorluklar:

1 –   Ielts, Ielts Reading ( Okuma ), Ielts bölümünde sürenin yeterli olmayışı
2 – Kısa bir zaman dilimi içinde okuma parçasını kavrama zorluğu
3 – Okuma parçalarında parçanın ana fikrinin bulunduğu yeri bulma zorluğu.

Derste öğretilenler:

A – Ielts, Ielts Reading ( Okuma ), Ielts parçalarında yer alan sorular birkaç şekilde farklı farklı olduğu için hangi türde ne yapılacağının tekniğini Ielts Reading ( Okuma ) dersleri verilen eğitim merkezimizdeki Ielts Reading ( Okuma ) kampüslerinde hazırlanan Ielts Reading ( Okuma ) programları aracılığı  ile Ielts | Ielts Reading ( Okuma ) | Ieltsde öğrenmek çok önemlidir.
B – Ana fikir bir IELTS okuma parçasında paragrafların neresinde yer alır.
C – Skimming ve Scanning denilen okuma teknikleri ielts reading bölümünde ayrı ayrı nasıl yapılır ve zamandan kazanmak için Ielts | Ielts Reading ( Okuma ) | Ieltsde bunlar nasıl birleştirilir ve aynı anda birlikte yapılır.
D – Ielts, Ielts Reading ( Okuma ), Ielts parçalarında bulunan bütün kelimelerin bilinmesi imkan dışıdır. Bu kelimelerin bilmediğiniz anlamlarını okuduğunuz parçadan yararlanarak ne şekilde belirliyebilirsiniz. Bireysel Ielts Reading ( Okuma ) dersleri verilen eğitim merkezimizdeki Ielts Reading ( Okuma ) kampüslerinde hazırlanan Ielts Reading ( Okuma ) programlarında bu sorunun nasıl çözülmesi gerektiği ve bunun için Ielts Reading ( Okuma ) dersleri verilen eğitim merkezimizdeki Birebir Ielts Reading ( Okuma ) kampüslerinde hazırlanan Ielts Reading ( Okuma ) programları aracılığı  ile Ielts Reading ( Okuma ) bölümünde gereken sınav çözüm teknikleri öğretilir.