Ielts | Ielts Reading ( Okuma ) | Ielts Programı

Ielts | Ielts Reading ( Okuma ) | Ielts Program İçeriği

 

1 – Ielts Dersi Ielts Reading ( Okuma ) ( Birebir Özel Ielts Dersi )
2 – Ielts Dersi Ielts Reading ( Okuma ) ( 4 Kişilik gruplarla Ielts Dersi )

Ielts Reading ( Okuma ) dersleri verilen eğitim merkezimizdeki Ielts Reading ( Okuma ) kampüslerinde hazırlanan Ielts Reading ( Okuma ) programları aracılığı  ile Ielts Reading ( Okuma ) bölümünden sınava girecek olan öğrencilere destek verilir.

IELTS READING (Okuma) : Testin en zor Ielts Reading ( Okuma ) kısmıdır.

Yıllardan beri IELTS eğitim merkezimizdeki IELTS birimlerinde eğitimini verdiğimiz  Academic Ielts Reading ( Okuma )  sınavında ve Ielts General Training (gt) sınavında Ielts Reading

Bu kısımda ki zorluklar:

1 –   Ielts, Ielts Reading ( Okuma ), Ielts bölümünde sürenin yeterli olmayışı
2 – Kısa bir zaman dilimi içinde okuma parçasını kavrama zorluğu
3 – Okuma parçalarında parçanın ana fikrinin bulunduğu yeri bulma zorluğu.

Derste öğretilenler:

A – Ielts, Ielts Reading ( Okuma ), Ielts parçalarında yer alan sorular birkaç şekilde farklı farklı olduğu için hangi türde ne yapılacağının tekniğini Ielts Reading ( Okuma ) dersleri verilen eğitim merkezimizdeki Ielts Reading ( Okuma ) kampüslerinde hazırlanan Ielts Reading ( Okuma ) programları aracılığı  ile öğrenmek çok önemlidir.
B – Ana fikir bir IELTS okuma parçasında paragrafların neresinde yer alır.
C – Skimming ve Scanning denilen okuma teknikleri ielts reading bölümünde ayrı ayrı nasıl yapılır ve zamandan kazanmak için bunlar nasıl birleştirilir ve aynı anda birlikte yapılır.
D – Ielts, Ielts Reading ( Okuma ), Ielts parçalarında bulunan bütün kelimelerin bilinmesi imkan dışıdır. Bu kelimelerin bilmediğiniz anlamlarını okuduğunuz parçadan yararlanarak ne şekilde belirliyebilirsiniz.Ielts Reading ( Okuma ) dersleri verilen eğitim merkezimizdeki Ielts Reading ( Okuma ) kampüslerinde hazırlanan Ielts Reading ( Okuma ) programlarında bu sorunun nasıl çözülmesi gerektiği ve bunun için Ielts Reading ( Okuma ) dersleri verilen eğitim merkezimizdeki Ielts Reading ( Okuma ) kampüslerinde hazırlanan Ielts Reading ( Okuma ) programları aracılığı  ile Ielts Reading ( Okuma ) bölümünde gereken sınav çözüm teknikleri öğretilir.