IELTS KURSU PROGRAMI 

Ielts Kursu Programı İçeriği

1 –  Ielts Kursu ( Bireysel – Özel Ielts Kursu )
2 –  Ielts Kursu ( 4 kişilik Gruplarla  Ielts Kursu )

1 –  Ielts Kursu ( Bireysel – Özel Ielts Kursu ) : 

IELTS Kursu merkezlerindeki IELTS Kursu departmanlarında yapılan IELTS Kursu panellerinde, kısa sürede mutlaka yüksek skor ve  olumlu sonuç aldıran, öğrenciye IELTS Kursu merkezlerindeki IELTS Kursu departmanlarında yapılan IELTS Kursu panellerinde,çalışmalarında hız kazandıran ve çalışma gücü aşılayan içeriğinde taşıdığı ana fikir dolayısı ile kesin bir şekilde öğrenci odaklı olarak hazırlanan, her aşamada öğrencinin büyük yardımcısı olan, IELTS Kursu merkezlerindeki IELTS Kursu departmanlarında yapılan IELTS Kursu panellerinde, kısa sürede mutlaka yüksek skor ve  olumlu sonuç aldıran, öğrenciye IELTS Kursu merkezlerindeki IELTS Kursu departmanlarında yapılan IELTS Kursu panellerinde çalışmaya zorlayan  yapısı ile öğrencinin çalışma temposunu arttıran, kapsamındaki sınav geçme ve atlama teknikleri ile sınavda öğrencinin işini % 100 kolaylaştıran, yazımında ki nitelikler aracılığı ile IELTS Kursu merkezlerindeki IELTS Kursu departmanlarında yapılan IELTS Kursu panellerinde, öğrenciyi bu sınavı geçeceğine inandıran ve kendini olan güvenini arttıran IELTS Kursu merkezlerindeki IELTS Kursu departmanlarında yapılan IELTS Kursu panellerindeki bire bir özel   Ielts Kursu programlarında bireysel olarak uygulanan Ielts Kursunun en önemli sorunlarından biri,  Ielts Kursu  almak isteyen adaya kaç ders verilmesi gerektiğidir. IELTS Kursu merkezlerindeki IELTS Kursu departmanlarında yapılan IELTS Kursu panellerindeki Ielts Kurslarında bunun belirlenmesinde 2 önemli temel öge yer tutar. 
A. Adaya IELTS kursu ana birimlerimizde  Ielts Kursundan önce  seviye sınavı uygulanır ve seviyesi IELTS Kursu merkezlerinde belirlenerek,  sınav için yeterli bilgiye sahip olup olmadığı IELTS Kursu ile anlaşılır.
B. IELTS kursu birimlerinde adayın sınavda almak zorunda olduğu puan da Ielts Kursunda verilmesi gereken derslerin belirlenmesinde yer tutar.
Her iki göstergede Ielts Kursunda bir araya getirilerek, adayın alması gereken ders sayısı IELTS Kursu departmanlarında belirlenir.

2 –  Ielts Kursu ( 4 kişilik Gruplarla  Ielts Kursu ) :

Ielts Kursu birimlerimizdeki Ielts Kursu kampüslerinde yer alan Ielts Kursu bölümlerinde, grup şeklinde uygulama alanına giren  öğrenci odaklı, taşıdığı tüm özelliklerle öğrenciyi IELTS Kursu merkezlerindeki IELTS Kursu departmanlarında yapılan IELTS Kursu panellerinde, kısa sürede mutlaka yüksek skor ve  olumlu sonuç aldıran, öğrenciye IELTS Kursu merkezlerindeki IELTS Kursu departmanlarında yapılan IELTS Kursu panellerinde profesyonelce destekleyen, öğrencinin mutlaka başarılı olması ve yüksek bir skor kazanması için tüm özellikleri taşıyan, her bölümde mevcut olan soruların her birinin  çözüm tekniklerini IELTS Kursu merkezlerindeki IELTS Kursu departmanlarında yapılan IELTS Kursu panellerinde,  tek, tek çok  net bir dille anlatan,  kuruluş ve hazırlanışındaki temel mantığın öğrenci odaklı olması gibi bir özelliği olan IELTS kursu  temel birimlerimizde ki Ielts Kursu programlarında, grubu meydana getiren adayların seviyelerinin aynı yada en azında yakın seviyede olabilmesi ve homojen gruplar oluşturabilmek amacı ile, IELTS Kursu merkezlerindeki IELTS Kursu departmanlarında yapılan IELTS Kursu panellerinde gruba katılan adaylara Ielts Kursunda seviye sınavı yapılarak denk seviyedeki adaylardan IELTS kursunda homojen gruplar oluşturulur. Bu grupları oluşturan aday sayısı IELTS Kursu merkezlerindeki IELTS Kursu departmanlarında yapılan IELTS Kursu panellerinde Ielts Kursunda 4 kişi ile sınırlandırılmıştır. Sınırlandırma bilerek yapılır. Bu şekilde, adaylar az sayıdan meydana gelen gruplarda anlamadıkları yerleri rahatlıkla sorabilme ve hocaya tekrarlattırma şansına sahip olur. Ielts Kursunda sunulan bu  olanak, kalabalık gruplarda yapılan   Ielts Kursunda pek bulunmaz. Ayrıca, grubu meydana getiren aday sayısının az kişiden oluşması, IELTS kursunda hocalara  her bir grup öğrencisi ile IELTS Kursu merkezlerindeki IELTS Kursu departmanlarında yapılan IELTS Kursu panellerinde, bire bir ilgilenebilme imkanı sağlar.