IELTS ÖZEL DERS PROGRAMLARI

IELTS Özel Ders Programları İçeriği

1 – Ielts Özel Ders ( Birebir  Ielts Özel Ders )
2 – Ielts Özel Ders ( 4 Kişilik Gruplarla Yapılan Ielts Özel Ders )

 1 – IELTS ÖZEL DERS ( BİREBİR  IELTS ÖZEL DERS ): IELTS özel ders için hazırlanan forumlarda IELTS özel ders konusunda IELTS özel ders verilen merkezlerimizde ki IELTS özel ders platformunda uygulanan ve IELTS özel ders seminerlerinde gerçekleştirilen birebir IELTS özel ders programı, IELTS sonuçları üzerindeki olumlu ve güçlü etkilerinden emin, içeriği ile öğrenciyi başarıya taşıyacak tüm teknik ve çağdaş bilgileri içeren her şeyi ile, hazırlanışı ve düzenlenişi ile tamamen öğrenci odaklı olan, ciddiyeti, uygulamada ki disiplini, IELTS sınavına dair çözüm teknikleri hakkında verdiği bilgileri ile benzerlerinden çok daha üstün niteliklere sahiptir. IELTS özel ders kategorisine giren IELTS özel ders programını birebir  alan aday öğrenciler, YDS özel dersinin  yapılacağı  saatlerle ilgili olarak söz söyleme hakkın sahip olur. IELTS özel ders programının uygulanacağı zamanı günlük yaşamına uyumlu bir biçimde  organize edebilir. Böylece, özel yaşamında bir sıkışıklık yaşamaktan kurtulur  IELTS özel ders birimlerimizde hem yaşamına devam eder hemde ihtiyacı olan IELTS özel dersini alır.

2 – IELTS ÖZEL DERS ( 4 KİŞİLİK GRUPLARLA YAPILAN IELTS ÖZEL DERS ): IELTS özel ders dalında özellikle bu tür uluslar arası ve yurt içi akademik sınavlara kalabalık gruplarla hazırlanmanın eğitim açısından ne denli sakat, eksik ve yanlış olduğunu bilmelerine rağmen yinede toplu IELTS derslerini fiyatları nedeni ile tercih edenler olduğundan, IELTS özel ders kampüslerinde ki IELTS özel ders  seminerlerinde bu konuda verilen IELTS özel derslerde, bu tür gruplarda kalitenin sağlanması için 2 şey yapıldı. Birincisi, küçük grupları en çağdaş yöntem ve sistemlerle destekleyen ve tamamen öğrenciye özel ve özgü, kişisel sınavda ki tüm modüllerde mevcut olan soruların yanıtlanmasına dair açıklamalar yapan, sınava hazırlanan öğrencinin hazırlık aşamasında her an yanında bulunarak onu destekleyen,  yazım tekniklerini kalıplar veya modeller biçiminde hazırlayarak öğrenciye nasıl yazılacağını kolay bir tarzda öğreten, IELTS sınavının en zor birimlerinden biri olan okuma parçalarının sahip olduğu çeşitleri tek, tek açıklayan ve öğrencinin sınavda işini kolaylaştıran IELTS özel ders merkezimizdeki uzman eğitmenlerin gözetiminde uygulanan IELTS özel ders programları   hazırlandı ve grubu oluşturan öğrenci saysı azaltıldı.

IELTS ÖZEL DERS için  NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK

  • IELTS özel ders hakkında IELTS özel ders seminerlerinde IELTS özel ders programlarında dersleri veren IELTS özel ders eğitmenleri sınav konusunda  deneyimli,uzman ve gerçek  hocalardır.
  • IELTS özel ders programlarındaki  IELTS özel ders ile ilgili etkinliklerde, dileyen aday öğrenciler sadece yetersiz olan  bir yanları için, mesela sadece ” writing veya speaking  ” ile ilgili IELTS özel dersi  alabilir.
  • IELTS için hazırlanan aday öğrencilere, IELTS özel ders öğretilerinde IELTS sınav çözüm teknikleri ve taktikleri dersi ” de verilir.