İkinci Bir Dil Olarak İngilizce Öğrenmek Neden Önemlidir şeklinde bir tartışmada İkinci Bir Dil Olarak İngilizce Öğrenmek Neden Önemlidir sorusunun yanıtı.

İKİNCİ BİR DİL OLARAK İNGİLİZCE ÖĞRENMEK NEDEN ÖNEMLİDİR KONUSU  

İkinci Bir Dil Olarak İngilizce Öğrenmek Neden gerekli

İkinci Bir Dil Olarak İngilizce Öğrenmek Neden Önemlidir şeklinde bir tartışmada İkinci Bir Dil Olarak İngilizce Öğrenmek Neden Önemlidir sorusunun yanıtı İkinci Bir Dil Olarak İngilizce Öğrenmek Neden Önemlidir çünkü İngilizce, dünyanın herhangi bir ırkını, inancını ve bölgesinin üyelerinin günlük yaşamlarını etkiler. Dil, İkinci Bir Dil Olarak İngilizce Öğrenmek Neden Önemlidir şeklinde bir tartışmada yani İngilizce çevremizdeki dünyaya yönelik duygularımızı, arzularımızı ve sorgularımızı ifade etmeye yardımcı olur. İngilizce Kelimeler, jestler ve ton, geniş bir duygu yelpazesini tasvir etmek için birleşmede kullanılır. İkinci Bir Dil Olarak İngilizce Öğrenmek Neden Önemlidir çünkü İnsanların yazılı ve sözlü dil yoluyla iletişim kurmak için kullanabileceği benzersiz ve çeşitli sistemler, birbirimizle kalıcı bağlar kurma yeteneğimizin kullanılmasına izin veren şeyin bir parçasıdır. Bu nedenle İkinci Bir Dil Olarak İngilizce Öğrenmek Önemlidir .

İkinci Bir Dil Olarak İngilizce Öğrenmek Neden Önemlidir şeklinde bir tartışmada İkinci Bir Dil Olarak İngilizce Öğrenmek Neden Önemlidir sorusunun yanıtı İkinci Bir Dil Olarak İngilizce Öğrenmek Neden Önemlidir sorusunda yanıt çünkü İletişimin önemi genellikle göz ardı edilir. İletişimdeki büyük yeteneğimize rağmen, İkinci Bir Dil Olarak İngilizce Öğrenmek Neden Önemlidir sorusuna yanıttır çünkü yanlış anlaşılmalar ve yanlış çeviri yaygındır. Kişinin dünyayı dolaşabileceğine ve tüm insanlığın kendi anadilini anlayabileceğine inanması kibirliliktir. İkinci Bir Dil Olarak İngilizce Öğrenmek Neden Önemlidir çünkü  dünyayı dolaşmak için, İngilizce yeni insanlarla iletişim kurma yeteneğini içerir. Bir ülkede iletişim kuramamak toplumda yalnız yaşamaya benzer; bu nedenle İkinci Bir Dil Olarak İngilizce Öğrenmek Neden Önemlidir zira birbirleriyle iletişim kurmanın bir yolu yoksa, yeni insanlarla uyum sağlamak ve onlarla geçinmek  zor ve imkansızdır.

İkinci Bir Dil Olarak İngilizce Öğrenmek  Önemlidir , zira giderek daha fazla bütünleşen küresel iş dünyasında birden çok dilde iletişim kurma yeteneği gittikçe önem kazanıyor. Yeni müşteriler ve şirketlerle kendi dillerinde doğrudan temas kurmak, kalıcı ve istikrarlı bir uluslararası iş ilişkisi kurmanın ilk adımıdır. Bunu yapabilmek, İkinci Bir Dil Olarak İngilizce Öğrenmek Neden Önemlidir sorusunun yanıtı olarak çok dilli herhangi bir kişiyi meslekler ve yüksek prestijli konumlar için  akranlarının önüne geçirir. İngilizce , gelecekteki mesleki çabalarında çocukları başarıya ulaştırmak için ülke çapında ve neredeyse her Batı ülkesinde ayrıca en az iki yıl yabancı bir dil gerektirecek şekilde kilit bir unsurdur. Çoğu müessese, daha küçük yaşlarda bile İngilizce öğrenme fırsatı sunmaktadır. Ayrıca, ebeveynler genç yaşta İngilizce için bir saygı uyandırarak, çocuklarını gelecekteki rakiplerinin önüne koyarlar.

İkinci Bir Dil Olarak İngilizce Öğrenmek Neden Önemlidir . Mesela, İngiliz hastası ile İngilizce  iletişim kurabilen bir doktorun, teşhis koymada başarılı olma olasılığı daha yüksektir. Bulgularını ve fikirlerini akranlarına açıklayabilen bir bilim adamı veya mühendis, akranları onu ilk dilinde anlayamasa bile çalışmalarını hızlandırabilir ve iyileştirir. Dünyanın herhangi bir şirketindeki herhangi bir işe alım yöneticisi size  İngilizce konuşma yeteneğinin değerli bir mal olduğunu söyler.

Milletimizin çocuklarını gelecek nesil girişimciler, doktorlar, bilim adamları, mühendisler veya seçtikleri herhangi bir etkili iş kurmaya hazırlamak için, çok dilli öğrenmeyi teşvik eden İngilizce Dersleri ile genç yaştan bir ortam geliştirmeliyiz. Bu  sayede kendimizi, çocuklarımızı ve çocuklarımızın çocuklarını büyüme, başarı, güvenlik ve nihayetinde refah için  hazırlarız. Böylece İkinci Bir Dil Olarak İngilizce Öğrenmek Neden Önemlidir sorusunun yanıtı böylece ortaya çıkar.