İLKÖĞRETİM  İNGİLİZCE DERSİ PROGRAMI

İlköğretim İngilizce Dersi Programı İçeriği

1 – İlköğretim İngilizce Dersi ( Birebir Özel  İngilizce Dersi )
2 – İlköğretim İngilizce Dersi ( 4 Kişilik gruplarla  İngilizce Dersi )

1 – İlköğretim İngilizce Dersi ( Birebir Özel İlköğretim İngilizce Dersi ): İlköğretim İngilizce dersi tanıtımlarındaki İlköğretim İngilizce dersi  platformunda düzenlenen ilköğretim İngilizce dersi etkinlikleri kapsamında birebir özel İlköğretim İngilizce dersi alan öğrencileri eğlendiren ve eğlendirirken aynı zamanda İngilizce  öğreten, öğrencinin tüm öğrenme yeteneklerini ortaya çıkaran, dersler sırasında oluşturduğu sinerji ile öğrenciye  İlköğretim İngilizce dersini sevdiren ve onu daha sıkı, daha çok çalışmaya iten, içeriğinde bulunan çocuklara özgü nitelikler ile çocukların öğrenme süresini kısaltan, öğrenme sürecinde çocukları konuşma cesaretini arttıran ilköğretim İngilizce ders  programları ile destekli birebir özel İlköğretim İngilizce dersi alarak daha küçük yaşlarda İngilizce öğrenmek ve okuldaki İlköğretim İngilizce derslerinde takviye olarak kullanmak ve yüksek notlar almak bizimle imkansız değil, çok kolay.

2 – İlköğretim İngilizce Dersi ( 4 Kişilik gruplarla İlköğretim İngilizce Dersi ): İlköğretim İngilizce dersi için çok kalabalık gruplara katılarak zamanınızı ve paranızı boşa harcamayın. Bu tür derslerin çocuklara hiç bir katkısı olmadığı çoktandır belirlendi ve sistem değişti. Artık İlköğretim İngilizce dersi departmanında mini gruplar için organize edilen ilköğretim İngilizce derslerinde, 4 öğrenciden oluşan çok daha etkin, kaliteli ve nitelikli İlköğretim İngilizce derslerinin verildiği ve öğrenci dostu olan, mutlaka öğreten ve aynı anda güldüren, çocukların ruhuna en yakın yöntemleri kullanan, çocuklarla çocuk olan uzman İngilizce öğretmenlerinin gözetim ve denetiminde uygulanan özel hazırlanmış  ilköğretim İngilizce ders   programları ile destekli küçük gruplarla İlköğretim İngilizce dersi  yapmak çağımızın en son eğitim ve öğretim yöntemi.

İLKÖĞRETİM İNGİLİZCESİ

İlköğretimde İngilizce dersleri,  ilköğretim okulunun 4. sınıfında itibaren başlar ve başlayan bu İlköğretim  İngilizce dersleri ile birlikte çocuklar ve veliler içinde sorunlar ortaya çıkar. Daha önce İngilizce derslerinin verildiği özel okul yada kolejlere giden öğrenciler 4. sınıfta başlayan bu İlköğretim İngilizce dersinde pek zorluk çekmezler . Gitmeyenler 4. sınıfta başlayan  İlköğretim İngilizce derslerinde şaşkınlığa uğrayabilirler. Biz 4.sınıfta İlköğretim İngilizce derslerinde huzursuz olan öğrenciler için varız. Bu öğrenciler ilk kez karşılaştıkları İlköğretim İngilizce dersini  ilk aşamada benimsemekte zorluk çekebilirler. İlköğretim İngilizce dersi öğretileri ile gerek grup dersleri gerekse bireysel  özel derslerle İngilizce   öğrenciye benimsetilir ve  sevdirilir.

Öğrenciye İngilizceyi sevdirmek için çok farklı yöntemler kullanılır.

1 –  İlköğretim İngilizce dersi ile ilgili seminerlerde uygulanmakta olan  ilköğretim İngilizce dersi bünyesinde çocuk psikolojisinden anlayan öğretmenler oyun şeklinde İlköğretim İngilizce dersi  yaparak ve öğrettikleri kelime ve ifadeleri çocuklara konuşturarak onların İngilizce dersini sevmesini sağlarlar.