Bakırköy İngilizce Kursları Bakırköy Programı

Bakırköy İngilizce Kursları Bakırköy Programı İçeriği

1 – Bakırköy İngilizce Kursları Bakırköy ( Birebir Özel Kurs )
2 – Bakırköy İngilizce Kursları Bakırköy ( 4 Kişilik Gruplarla Kurs )

1 – Bakırköy İngilizce Kursları Bakırköy ( Bireysel –  İngilizce kursları ) :

Bakırköy İngilizce Kursları Bakırköy platformundaki Bakırköy İngilizce Kursları Bakırköy ünitelerimizdeki  Bakırköy İngilizce Kursları Bakırköy öğretilerindeki bireysel kurs programlarına katılan aday öğrenciler , Bakırköy İngilizce Kursları Bakırköy öğretilerinin  yapılacağı gün ve saatleri, bireysel olarak kurs aldıklarından kendi yaşam tarzlarına göre Bakırköy İngilizce Kursları Bakırköy platformundaki Bakırköy İngilizce Kursları Bakırköy ünitelerimizdeki  Bakırköy İngilizce Kursları Bakırköy öğretilerinde seçme şansına sahiptir. Öncelik bu durumda bireysel Bakırköy İngilizce Kursları Bakırköy öğretisi alacak olan aday öğrencinindir.

2 –  Bakırköy İngilizce Kursları Bakırköy ( 4 kişilik gruplarla –  İngilizce kursları ) :

Bakırköy İngilizce Kursları Bakırköy birimlerimizde Bakırköy İngilizce Kursları Bakırköy öğretilerinde, grup şeklinde yapılan Bakırköy İngilizce Kursları Bakırköy öğretileri 4 kişiden oluşur. Grup sayısının kısıtlanmasında özel bir amaç vardır. Bu şekilde aday öğrenciler Bakırköy İngilizce Kursları Bakırköy platformundaki Bakırköy İngilizce Kursları Bakırköy ünitelerimizdeki  Bakırköy İngilizce Kursları Bakırköy öğretilerinde kalabalık gruplarda bulamadıkları soru sorma şansına Bakırköy İngilizce Kursları Bakırköy platformundaki Bakırköy İngilizce Kursları Bakırköy ünitelerimizdeki  Bakırköy İngilizce Kursları Bakırköy öğretilerinde sahip olurlar ve anlamadıkları konularla ilgili Bakırköy İngilizce Kursları Bakırköy programlarında sorular sorabilirler. Ayrıca grubun sayısı az olduğundan, Bakırköy İngilizce Kursları Bakırköy platformundaki Bakırköy İngilizce Kursları Bakırköy ünitelerimizdeki  Bakırköy İngilizce Kursları Bakırköy öğretilerinde öğretmen herkesle teker teker ilgilenebilir ve böylece grup şeklinde yapılan kurslar, bireysel olarak yapılan  kurslara dönüşür.

NEDEN BİZ

♦ Bakırköy İngilizce Kursları Bakırköy etkinliklerinde  her aşamada görev alan hocalar, Bakırköy İngilizce Kursları Bakırköy birimlerimizde Bakırköy İngilizce Kursları Bakırköy öğretilerinde yıllarca kendi dallarında  eğitim vermiş ve konularında uzmanlaşmış usta eğitmenlerdir.
♦ Genel İngilizce eğitimleri, hiç bir yerde uygulanmayan bir sistemle verilir. Genel İngilizce kurslarına katılan aday öğrenciler , Bakırköy İngilizce Kursları Bakırköy platformundaki Bakırköy İngilizce Kursları Bakırköy ünitelerimizdeki  Bakırköy İngilizce Kursları Bakırköy öğretilerinde 4 kitapla ders alırlar. Böylece herhangi bir kitapta kaçırdıkları bilgiyi diğer bir kitapta yakalama ve öğrenme şansına sahip olurlar.
♦ Özellikle, Bakırköy İngilizce Kursları Bakırköy platformundaki Bakırköy İngilizce Kursları Bakırköy ünitelerimizdeki  Bakırköy İngilizce Kursları Bakırköy öğretilerinde akademik İngilizce kurslarında vocabulary konusuna çok önem verilir. Aday öğrencilere akademik kelimelerle ilgili özel çalışmalar verilir ve bu çalışmalar yakından izlenir. Bu şekilde yakın takiple aday öğrenci üzerinde, pozitif bir itici güç sağlanır buda öğrenciyi çalışmaya iter.
♦ Sınava hazırlanan aday öğrencilere,Bakırköy İngilizce Kursları Bakırköy platformundaki Bakırköy İngilizce Kursları Bakırköy ünitelerimizdeki  Bakırköy İngilizce Kursları Bakırköy öğretilerindeki süreç içinde sınav teknikleri ve sınav taktikleri eğitimi verilerek, sınav sorularının daha kolay ve daha hızlı yanıtlanması sağlanır.

Bakırköy’deki İngilizce kursları ikiye ayrılır


1 –  Kendilerine sosyal bir çevre edinmek amacıyla , İngilizce öğrenmek derdi olmayan öğrencilerin geldiği  kurslar. Bu tür kurslara gelen öğrenci dediklerimiz daha çok evden kaçma yolları arayan vede evden kursa gidiyorum diyerek arkadaşlarıyla buluşan kişilerdir. Bu tür insanların dil öğrenmek gibi bir amaçları ve bu tür bir sorunu yoktur. Amaç İngilizce kurslarına gitmek , kursların kantinlerinde arkadaş edinmek ve sohbet etmektir.

2 –  Gerçekten İngilizce öğrenmek amacıyla Bakırköy İngilizce Kursları Bakırköy öğretilerine gidenler . Ama bunların sayısı o kadar azdır ki tahmin bile edemezsiniz .  İngilizce  öğrenmek amacıyla geldikleri kurslarda diğer amaçla gelmiş olanların arasında kaybolup giderler. İşte bizler bu tür öğrencileri  arıyoruz. Bu tür öğrencilerin kurslara devam etmeleri ve kursa devam edenlerin çoğunluğunu oluşturdukları anda kurslar gerçek işlevlerini yerine getirebilmeye ve dil eğitiminde varlık olmaya başlarlar.