İNGİLİZCE BİLENLER ARTIYOR 

İngilizce Bilenler Artıyor ve Seviye Yükseliyor

1 – İngilizce Dersleri ( Birebir Özel İngilizce Dersleri )
2 – İngilizce Dersleri ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla İngilizce Dersleri )

1 – İngilizce Dersleri ( Birebir Özel İngilizce Dersleri ): 

İngilizce bilenler kampüsünde İngilizce bilenler alanındaki İngilizce bilenler kervanına katılmak, İngilizce bilenlerin olanaklarını yaşamak, İngilizce bilenlerin yaşam seviyesine ulaşmak ve İngilizce bilenler arasına dahil olmak amacı ile İngilizce dersleri İngilizce bilenler platformunda, birebir verilen İngilizce derslerine katılarak özel İngilizce dersleri almak isteyen öğrencilere, çağımızın  en modern öğretim teknikleri ile bilgiler veren, onların İngilizce öğrenebilmesi amacı ile etkin etkin yöntemlerle önlemler alan, öğrencilere İngilizce öğretmek için kullandığı en modern yöntemlerle onları kısa bir sürede ileri taşıyan ve seviyelerini yükselten İngilizce bilenler grubunun  programları ile  eğitim verilir..

2 – İngilizce Dersleri ( 4 kişiden Oluşturulan Gruplarla İngilizce Dersleri ):

İngilizce bilenler konusunda İngilizce bilenler arasında yer almak  amacı ile İngilizce derslerinde ve kurumda düzenlenen İngilizce bilenler organizasyonlarında ki İngilizce dersleri programında 4 öğrenciden oluşturulmuş gruplara dahil olarak İngilizce öğrenilir. 

İngilizce dersleri seminerlerinde ikiden fazla öğrenciye  toplu olarak verilen İngilizce dersleri programında ki İngilizce bilenlerin, İngilizce gruplarını 4 öğrenciden oluşturmasının gerçek nedeni grupta ki öğrenci sayısı az olunca her öğrenciye eğitmen rahatlıkla  iletişim kurabilsin diyedir.

İngilizce bilenler ve bu konuda uzman olanlar aracılığı ile İngilizce dersleri konusunda özel olarak düzenlenen gruptaki İngilizce öğrencilerine dersler, İngilizce öğretiminde en çağdaş yöntemleri kullanan, içeriğinde yer alan en etkin öğretim yöntemleri aracılığı ile öğrencilere seviye atlatan ve bunu çok kısa bir zaman diliminde başaran ve İngilizce öğretmeyi çok iyi bilen İngilizce bilenler grubunun deneyimli eğitmenlerinin denetiminde gerçekleştirilir.

İngilizce Bilenler Artıyor

Ülkemizde son zamanlarda İngilizce bilenlerden olmanın önemini kavrayanlar arasında  İngilizce bilenlerin büyük  bir hızla arttığı ve ülkenin her kentinde sayılarının çoğaldığı gözlemleniyor. İngilizce bilenlerin artışının bu tür bir biçimde oluşu ve diğer kentlerde de bu İngilizce olayının  yaygınlaşması umut verici ve memnun edici bir şey ama İngilizce bilenlerin artış hızı yeterli mi? İngilizce dilinin doğal akışı içinde öğrenilmesinden sonra en önemli konulardan biri dili kullanan kişinin seviyesi oluyor. Bilmek elbette iyi bir şey ama seviyede çok önemli. İngilizce bilenlerin ve İngilizce dilini kullananların her hangi bir ortamda İngilizce kullanmaya başladıklarında karşılarına dikilecek ilk engel, dilin kullanıldığı alanda seviyelerinin yeterli olup olmadığıdır.

Zira, İngilizce bilenler ve İngilizce bildiğini beyan ederek kaliteli bir kurumda işe başlayan birinin, her şeyden önce bu kurumun faaliyet gösterdiği alanda kullanılan kelime ve cümle yapılarını bilmesi gerekir.