İngilizce, Çocuklara İngilizce Dersleri, İngilizce Özel Ders

İngilizce, Çocuklara İngilizce Dersleri, İngilizce Eğitimi

 1 –  Çocuklara İngilizce Dersleri ( Bireysel – Özel  İngilizce Dersleri  )
2 –  
Çocuklara İngilizce Dersleri (
4 kişi ile yapılan grup İngilizce Dersleri )

1 –  Çocuklara İngilizce Dersleri ( Bireysel – Özel  İngilizce Dersleri  ): 

Çocuklara İngilizce Dersleri konusunda Çocuklara İngilizce Dersleri verilen departmanlarımızda ki Çocuklara İngilizce Dersleri öğretilerinde, çocuklara anlayacağı dilde, İngilizce ,Çocuklara İngilizce Dersleri ,İngilizce programında oyunlar oynayarak oyun içinde, sevdirerek, eğlendirerek dil öğretiyoruz. Bunun için, Çocuklara İngilizce Dersleri konusunda Çocuklara İngilizce Dersleri verilen departmanlarımızda ki Çocuklara İngilizce Dersleri öğretilerinde, uzman eğitmenler eşliğinde ve onların gözetiminde Çocuklara İngilizce Dersleri konusunda Çocuklara İngilizce Dersleri verilen departmanlarımızda ki Çocuklara İngilizce Dersleri öğretilerinde özel hazırlanmış programlar uyguluyoruz.

2 –  Çocuklara İngilizce Dersleri ( 4 kişi ile yapılan grup İngilizce Dersleri ): 

Çocuklara İngilizce Dersleri konusunda Çocuklara İngilizce Dersleri verilen departmanlarımızda ki Çocuklara İngilizce Dersleri öğretilerinde, Çocuklara İngilizce Dersleri müfredatına uygun olarak Çocuklara İngilizce Dersleri programlarında düzenlenen  Çocuklara İngilizce Dersleri birimlerimizde,4 çocuktan oluşturulan gruplar içinde İngilizce ,Çocuklara İngilizce Dersleri kapsamında çocuklara dil öğretmek adına tüm özelliklerin ve en çağdaş sistemlerin bulunduğu, eğlendirici, mutlak öğretici, çocuğa dersi sevdiren ve Çocuklara İngilizce Dersleri konusunda Çocuklara İngilizce Dersleri verilen departmanlarımızda ki Çocuklara İngilizce Dersleri öğretilerinde, öğrenmeye teşvik eden unsurların ve Çocuklara İngilizce Dersleri konusunda Çocuklara İngilizce Dersleri verilen departmanlarımızda ki Çocuklara İngilizce Dersleri öğretilerinde, niteliklerin olduğu öğrenci dostu programlarla dil öğretilir.

İngilizce, Çocuklara İngilizce Dersleri, İngilizce Özel Ders

Günümüzde anadilimiz dışında en az bir yabancı dil bilmenin önemini anlatmanın  artık gereksiz olduğunu söylemek mantıksızlık olur.. Atalarımız “1 dil 1 insan” demiş geçmişte bir tarihlerde , ancak günümüzün koşullarına baktığımızda ne yazık ki sadece 1 yabancı dil bilmenin bile geleceğimizi sağlama almak açısından kafi gelmediği gözleniyor. Biz yetişkinler yaşadığımız süre içerisinde İngilizce bilmemekten dolayı çektiğimiz sıkıntıları göz ardı ederek neden çocuklarımız için gereken kolaylıkları sağlamıyoruz? Onların yabancı dili erken ve kolay yolla öğrenmesi için neden yeteri kadar çaba sarf etmiyoruz?

Gerçeği ararsak yapmamız gerekenler herkes tarafından  bilinen gerçekler. Biz yetişkinler bilinçli ve çağımızın bize sağladığı imkanları kullanarak hareket edersek çocuklarımızın yaşamını  daha da kolaylaştırabiliriz. İngilizce konusunda uzman olan kişiler yabancı dil eğitimine 3 yaşından önce başlanması gerektiğini savunuyor. Bu yaştaki çocuklara anadili dışında başka bir dil öğretmeye yeltenildiğinde ileride bu dili konuşması kolaylaşıyor. Hatta uzmanlar 3 yaş öncesi bir çocuğun 5 dile birden aşina olabilecek yapıda olduğunu belirtiyor. Tabi ki bu yaştaki bir çocuğun alışkın olduğu dilleri hemen konuşması mümkün değil. Ancak 4 yaş ve sonrasında bu dilleri düzgün kullanmaya başlaması mümkün olabiliyor. Örnek olarak yaşadığı evde 2 dile birden maruz kalan bir çocuğu ele alalım. Doğduğu andan itibaren hem Türkçe cümleler hem de İngilizce cümleler duyduğunu düşünürsek, konuşmaya başladığında her iki dilin de kelimelerini kullanacaktır. Nasıl ki ilk anda çocuklar düzgün cümleler kuramaz, dertlerini kısa yoldan kelimeler kullanarak anlatırsa bu çocuk da aynı şekilde iletişim kuracaktır ancak kullandığı kelimeler 2 dilden de olacaktır. Konuşmaya tam başladığı  dönemde, bu çocuk artık 2 dili de kullanmaya hazır duruma gelir.