İNGİLİZCE DERSİ PROGRAMLARI 

İngilizce Dersi programları İçeriği

1 – İngilizce Dersi ( Birebir Özel İngilizce Dersi )
2 –  İngilizce Dersi ( 4 Öğrenci ile  İngilizce Dersi )

1 – İngilizce Dersi ( Birebir Özel İngilizce Dersi ):

 İngilizce dersi  için düzenlenen  İngilizce dersi organizasyonlarındaki İngilizce Dersi konusunda ve İngilizce Dersi platformunda düzenlenen İngilizce Dersi seanslarında ki İngilizce dersi kapsamında, İngilizce ders programlarına, birebir  özel İngilizce dersi almak üzere katılan ve kaydını yaptıran öğrencilere, İngilizce dilini eğlendirerek, sıkmadan güle oynaya öğreten, öğrenme süresini olabildiğince kısaltan, öğrencilere İngilizce dersini sevdiren ve verdiği bilgilerle onları bu dili öğreneceklerine inandıran, İngilizce dersinin  verildiği süreçte öğrenciye her türlü katkıyı olumlu bir biçimde sağlayan  özellikleri taşımasına çok önem verilir.

İngilizce Dersi seminerlerinde ki İngilizce dersi departmanlarında bulunan İngilizce Dersi branşında ve İngilizce dersi ile ilgili özel bölümlerimizde ayarlanan, birebir olarak organize edilen İngilizce dersi kapsamında özel İngilizce dersi alan öğrenciye programlar, tüm incelikleri, özellikleri ve nitelikleri ile hiç bir ayrıntı göz ardı etmeksizin uygulanarak İngilizce dersi   alan öğrencinin mutlaka İngilizce öğrenmesi sağlanır.

 

2 –  İngilizce Dersi ( 4 Öğrenci ile  İngilizce Dersi ): 

İngilizce dersi  için düzenlenen İngilizce dersi organizasyonlarındaki İngilizce Dersi konusunda İngilizce dersi kampanyaları sürecinde ders alan öğrencilere İngilizce Dersi statüsüne giren İngilizce dersi organizasyonlarında ki İngilizce Dersi seminerlerinin uygulama aşamasında verilen İngilizce dersi kapsamında  4 öğrenci ile yapılan İngilizce dersi, birebir yapılan pek fazla farklılık içermez. Toplu yapılan İngilizce dersinde de birebir yapılan derslerde öğrencilere uygulanan İngilizce dersi programlarıyla aşağı yukarı aynı özellikleri taşıyan programlar uygulanır. İngilizce dersi platformunda oluşturulan etkinliklerde İngilizce ders programlarında grupların 4 öğrenciden oluşturulması ve daha fazla öğrenci alınmaması tamamen bilinçli yapılmış bir seçimdir. Böylece, çok az sayıda öğrenciden oluşturulan bu gruplarda verilen İngilizce dersinin kalitesi korunmuş olur.

Ayrıca, İngilizce dersine ne özgü departmanlarımızda hazırlanmış İngilizce Dersi için yapılan seanslarda mevcut İngilizce dersi öğretilerinde, mini gruplar için uygulamaya konan İngilizce dersi kapsamında öğrenci sayısı az olduğu için İngilizce dersi veren eğitmenlerde aynı birebir İngilizce dersinde  olduğu gibi öğrencilerle elverdiği ölçülerde birebir ilgilenebilir.

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ ?

  • İngilizce dersi sınıflarında organize edilen İngilizce dersi kapsamında bu konuda karar verirken ön plana bizi almanızın ilk nedeni, İngilizce dersine katılan ve İngilizce dersi alan öğrencilerin katıldıkları bu  İngilizce dersi  için düzenlenen  İngilizce dersi organizasyonlarındaki İngilizce Dersi konusundaki  programdan ayrılmalarını önleyen ve onları adeta İngilizce dersi  için düzenlenen İngilizce dersi organizasyonlarındaki İngilizce Dersi konusunda İngilizce dersi kampanyaları programına devam etmeye mecbur eden ve bağlayıcı bir nitelik taşıyan ” SENET  ” imzalama olayı yoktur. İngilizce dersi için Ödemelerin gün ve tarihleri öğrencinin durumu göz önüne alınarak belirlenir.
  • İngilizce dersi platformunda verilen İngilizce dersi içeriğinde ki  İngilizce ders programlarında dikkate alınmayan ve önem verilmeyen  kelime haznesi konusunda biz çok ciddiyiz ve bu konuda İngilizce dersinde çok önemli  önlemler alınır.