İNGİLİZCE DERSİ İSTANBUL PROGRAMLARI

İngilizce Dersi İstanbul Programları İçeriği 

1 – İngilizce Dersi İstanbul ( Birebir Özel İngilizce Dersi )
2 – İngilizce Dersi İstanbul ( 4 Kişilik Gruplarla İngilizce Dersi )

1 – İngilizce Dersi İstanbul ( Birebir Özel İngilizce Dersi ) : İngilizce Dersi İstanbul eğitim merkezlerimizde öğrencilere her seviyede ders vermek amacı ile kurduğumuz İngilizce Dersi İstanbul kampüslerinde özel olarak hazırlanmış İngilizce Dersi İstanbul programları ile birebir İngilizce dersi verilir.

İngilizce Dersi İstanbul eğitim merkezlerimizde ki İngilizce Dersi İstanbul programları öğrencilere bireysel olarak yüz yüze uygulanır ve uygulama sona erdiği zaman öğrenci istenilen hedefe ulaştırılmış ve aynı zamanda İngilizce öğrenmiş olur.

İngilizce Dersi İstanbul temel eğitim birimlerimizde aday öğrencilere her düzeyde ve alanda  ders vermek amacı ile kurduğumuz İngilizce Dersi İstanbul kampüslerinde aday öğrencilere uygulanan İngilizce ders programları, kapsamında bulundurduğu en son yenilikler ile donanmış eğitim sistem ve yöntemleri ile aday öğrencileri geleceğe çok kısa bir sürede hazırlar ve onlara bu kısa zaman diliminde İngilizce öğretir.

2 – İngilizce Dersi İstanbul ( 4 Kişilik Gruplarla İngilizce Dersi ) : İngilizce Dersi İstanbul adındaki düzenlemelerle eğitim ünitelerinde derse katılanlara  en kaliteli eğitim verebilmek adına kurduğumuz İngilizce Dersi İstanbul  tesislerinde en çağdaş sistemlerle  hazırlanmış İngilizce Dersi İstanbul öğretileri  ile 4 öğrenciden ibaret olan gruplara toplu  İngilizce dersi verilir.

İngilizce Dersi İstanbul adı altında gerçekleştirilen  İngilizce faaliyetleri kapsamında  tertiplenen  İngilizce Dersi İstanbul öğretileri ile derse iştirak eden  4 öğrenciden kurulmuş   gruplara her alanda, branşta ve düzeyde toplu dersler verilir.

Toplu dersler verilirken uygulanan İngilizce Dersi İstanbul programları içerik ve kapsam itibarı ile sahip olduğu niteliklerden ötürü toplu ders alan aday öğrencilerde  bireysel ders alırmış gibi bir duygu yaratır.

İngilizce Dersi İstanbul  seminerlerinin toplu derslere  tatbik  sürecinde grubun 4 öğrenciden kurulması da bu duygunun meydana gelmesinde rol oynar.

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ

  • İngilizce Dersi İstanbul programlarına katılarak birebir özel yada toplu ders almak isteyen öğrencilerin hiç birine diğer kurumlarda yapılan ve bir ayak bağı olan ”  SENET ” yapılmaz. Öğrenci isterse ödemelerini taksit taksitte yapabilir.
  • YDS, YÖKDİL, YKS Dil, TOEFL Ibt, IELTS, PROFICIENCY, İNGİLİZCE HAZIRLIK ATLAMA gibi sınavlara hazırlanmak amacı güden öğrencilere, dersler sürecinde katılacakları sınavın geneli hakkında bilgi verilirken aynı anda sınavların soru çözüm teknikleri hakkında da bilgiler verilir.
  • YDS, YÖKDİL, YKS Dil, TOEFL Ibt, IELTS, PROFICIENCY, İNGİLİZCE HAZIRLIK ATLAMA gibi akademik sınavlarda başarılı olmak için çok sayıda akademik kelime bilmek olmazsa olmazdır. Bu nedenle bu sınavlara hazırlanan aday öğrencilere akademik kelimelerle için özel çalışmalar verilir.