İngilizce dersler platformunda yer alan İngilizce dersler...

 İNGİLİZCE DERSLER HER SEVİYEDE 

İngilizce Dersler Tüm Seviyelerden

1 – İngilizce Dersler ( Bireysel Özel İngilizce Dersler )
2 -İngilizce Dersler ( 4 Öğrenciden Kurulmuş Gruplarla İngilizce Dersler ).

 • İngilizce dersler platformunda yer alan İngilizce  dersler kampüslerinde IELTS, YDS, PROFICIENCY, YÖKDİL, İNGİLİZCE HAZIRLIK ATLAMA, YKS DİL gibi akademik seviyelerdeki sınavlara hazırlanmak amacı ile Özel İngilizce dersler platformunda yer alan Temel İngilizce dersler kampüslerinde bize  Birebir İngilizce  dersler için baş vuran öğrencilere hem bire bir kişiye özel hemde 4 öğrenciden  oluşan gruplara İngilizce dersleri merkezinde toplu İngilizce dersler özel olarak hazırlanmış günümüzün en çağdaş yöntem ve sistemlerini içeren İngilizce Dersler müfredat ile   Temel  İngilizce dersler platformunda yer alan Resmi İngilizce dersler kampüslerinde  hazırlanan özel İngilizce dersleri programlarının eşliğinde İngilizce dersler platformunda yer alan İngilizce dersler kampüslerinde  uygulanır.
 • İngilizce  dersler için yapılan etkinliklerdeki Bireysel İngilizce  dersler alanında Birebir İngilizce  derslerin verildiği ana birimlerdeki Ana İngilizce  dersler departmanlarında üstünlüğü ve yararı tartışılmaz olan bu programların İngilizce dersleri merkezinde uygulandığı Birebir Özel İngilizce  dersler,uygulama döneminde her açıdan ve yönden öğrencilerin İngilizce dersler programlarından azami oranda yararlanabilmesi amacı ile
 • Sıfırdan İngilizce dersler platformunda yer alan İngilizce dersler kampüslerinde en uzman eğitimciler tarafından verilir. Acemi İngilizce dersler bağlamında gerçekleştirilen İngilizce dersler seminerlerinde öğrenciler bu uzman eğitmenler aracılığı ile çok sağlam dersler alır.
 • İngilizce bilmeyen ama Günlük İngilizce dersleri birebir ve tek başına almak amacı ile
 • İngilizce dersler seminerlerinde  yer alan İngilizce dersler  IELTS, YDS, PROFICIENCY, YÖKDİL, İNGİLİZCE HAZIRLIK ATLAMA, YKS DİL gibi akademik düzeylerdeki İngilizce sınavlara hazırlanmak amacı ile Akademik İngilizce dersler bölümlerimizde  yer alan İngilizce Hazırlık dersler sınıflarımızda kuruma baş vuran öğrencilere.
 • Temel İngilizce dersler platformunda yer alan İngilizce dersler kampüslerinde  tamamen onların karakterine , yapısına ve kişiye  özgü İngilizce dersler verilerek İngilizce dersler platformunda yer alan İngilizce dersler kampüslerinde  bir an önce, Hızlı İngilizce  derslerle hızlı bir şekilde İngilizce öğrenmesi sağlanır.
 • Kurumsal İngilizce derslerin verildiği İngilizce eğitim merkezimizde her açıdan, her seviye ve düzeyde Her Seviyede İngilizce dersler garantili bir biçimde  Yetişkinlere İngilizce dersleri programlarının eşliğinde Genel İngilizce dersler platformunda yer alan İngilizce dersler kampüslerinde  büyük bir özenle verilir.
 • Gerek akademik veya yüksek seviyede İngilizce dersleri merkezinde İngilizce dersler alanlar gerekse hiç bilmeyen ve sıfırdan İngilizce öğrenmek isteyenlere verilen Karşılıklı İngilizce dersler için uygulanan Kişiye Göre İngilizce dersler ile ilgili programlar içeriğindeki öğrenciler için  İngilizce dersler platformunda yer alan İngilizce dersler kampüslerinde en   yararlı ve en etkili özellikleri ile birlikte tatbik edilerek onların İngilizce öğrenmesi sağlanır.
 • İngilizce dersler platformunda yer alan İngilizce dersler kampüslerinde  mutlaka ama kesinlikle İngilizce öğrenmesi sağlanır.
 • Her Seviyede İngilizce dersler verilen eğitim merkezimizde kurmuş olduğumuz Herkese İngilizce dersler için eğitim sınıflarımızda, öğrencilere İngilizce ders aldıkları süreçte
 • İngilizce dersler platformunda yer alan İngilizce dersler kampüslerinde her açıdan destek sağlanır.
 • İngilizce programları İngilizce dersler aracılığı ile öğrencilere uygulanırken tüm gündelik İngilizce derslerde   kelime haznesi konusunda öğrenciyi geliştirecek önlemler alınır.
 • Akademik eğitimde İngilizce dersler seviye gözetilmeksizin her öğrenci için eşit kurallar uygulanarak verilir. İngilizce derslerin programları uygulanırken bu kurala çok önem verilir.
 • Temel Yapı İngilizce dersleri merkezinde Yapısal İngilizce dersler vererek İngilizce dersler platformunda yer alan İngilizce dersler kampüslerinde  İngilizce bilen bireyler yetiştirmek  İngilizce dersleri programlarının eşliğinde Öğrenciye İngilizce dersler platformunda yer alan İngilizce dersler kampüslerinde  bizim temel anayasamızdır.
 • Herkese Açık İngilizce dersleri birebir özel olarak tek başına alabileceğiniz gibi istenirse 4 kişilik gruplar halinde de Toplu İngilizce dersler alınabilir.
 • Geliştirici İngilizce  dersler için yapılan etkinliklerdeki  Seviye Yükselten İngilizce  dersler alanında Geliştirici İngilizce  derslerin verildiği ana birimlerdeki İngilizce  dersler departmanlarında Akademik  İngilizce derslerde kullanılan kitaplar bu ülkede Sıradan İngilizce dersler veren hiç bir kurum ve kurslarda kullanılmayan kalite ve niteliktedir.
 • Sıfırdan İngilizce öğrenmeye başlayan yada belli bir seviyesi olan ve bu seviyeden itibaren seviyesini yükseltmek için Seviye Geliştiren İngilizce dersler alan öğrencilere İngilizce dersler 4 kitapla verilir.
  YDS sınavları, course book, companion, workbook gibi kitaplarla  hazırlanmak isteyenlere birebir özel İngilizce dersler verildiği gibi ayrıca  İngilizce dersler platformunda yer alan İngilizce dersler kampüslerinde  seviyeleri birbirine yakın olan 4 öğrenciden oluşturulan gruplara İngilizce dersler verilir.