İngilizce Dersler Her Seviyede

İngilizce Dersler Tüm Seviyelerden

1 – İngilizce Dersler ( Bireysel Özel İngilizce Dersler )
2 -İngilizce Dersler ( 4 Öğrenciden Kurulmuş Gruplarla İngilizce Dersler ).

 • IELTS, YDS, PROFICIENCY, YÖKDİL, İNGİLİZCE HAZIRLIK ATLAMA, YKS DİL , gibi akademik seviyelerdeki sınavlara hazırlanmak amacı ile bize baş vuran öğrencilere hem bire bir kişiye özel hemde 4 öğrenciden  oluşan gruplara İngilizce dersleri merkezinde toplu İngilizce dersler özel olarak hazırlanmış günümüzün en çağdaş yöntem ve sistemlerini içeren müfredat ile   hazırlanan özel İngilizce dersleri programlarının eşliğinde uygulanır.
 • Üstünlüğü ve yararı tartışılmaz olan bu programların İngilizce dersleri merkezinde uygulandığı İngilizce  dersler,uygulama döneminde her açıdan ve yönden öğrencilerin İngilizce dersler programlarından azami oranda yararlanabilmesi amacı ile en uzman eğitimciler tarafından verilir.
 • İngilizce bilmeyen ama İngilizce dersleri birebir ve tek başına almak amacı ile kuruma baş vuran öğrencilere tamamen onların karakterine , yapısına ve ona özgü İngilizce dersler verilerek bir an önce, hızlı bir şekilde İngilizce öğrenmesi sağlanır.
 • İngilizce derslerin verildiği İngilizce eğitim merkezimizde her açıdan, her seviye ve düzeyde İngilizce dersler garantili bir biçimde büyük bir özenle verilir.
 • Gerek akademik veya yüksek seviyede İngilizce dersleri merkezinde İngilizce dersler alanlar gerekse hiç bilmeyen ve sıfırdan İngilizce öğrenmek isteyenlere verilen İngilizce dersler için uygulanan İngilizce dersler ile ilgili programlar içeriğindeki öğrenciler için en   yararlı ve en etkili özellikleri ile birlikte tatbik edilerek onların mutlaka ama kesinlikle İngilizce öğrenmesi sağlanır.
 • İngilizce dersler verilen eğitim merkezimizde kurmuş olduğumuz İngilizce dersler için eğitim sınıflarımızda, öğrencilere ders aldıkları süreçte her açıdan destek sağlanır.
 • İngilizce programları İngilizce dersler aracılığı ile öğrencilere uygulanırken tüm İngilizce derslerde   kelime haznesi konusunda öğrenciyi geliştirecek önlemler alınır.
 • Akademik eğitimde İngilizce dersler seviye gözetilmeksizin her öğrenci için eşit kurallar uygulanarak verilir. İngilizce derslerin programları uygulanırken bu kurala çok önem verilir.
 • İngilizce dersleri merkezinde İngilizce dersler vererek İngilizce bilen bireyler yetiştirmek bizim temel anayasamızdır.
 • İngilizce dersleri birebir özel olarak tek başına alabileceğiniz gibi istenirse 4 kişilik gruplar halinde de İngilizce dersler alınabilir.
 • Akademik eğitimde İngilizce derslerde kullanılan kitaplar bu ülkede İngilizce dersler veren hiç bir kurum ve kurslarda kullanılmayan kalite ve niteliktedir.
 • Sıfırdan İngilizce öğrenmeye başlayan yada belli bir seviyesi olan ve bu seviyeden itibaren seviyesini yükseltmek için İngilizce dersler alan öğrencilere İngilizce dersler 4 kitapla verilir.
  YDS sınavlaramer, course book, companion, workbook gibirına hazırlanmak isteyenlere birebir özel İngilizce dersler verildiği gibi ayrıca seviyeleri birbirine yakın olan 4 öğrenciden oluşturulan gruplara da İngilizce dersler verilir.