İngilizce Dersleri Hakkında

İngilizce Dersleri Hakkında Bilgi

1 – İngilizce Dersleri ( Bireysel Özel İngilizce Dersleri )
2 -İngilizce Dersleri ( 4 Öğrenciden Kurulmuş Gruplarla İngilizce Dersleri)

İngilizce dersleri merkezimizdeki  İngilizce dersleri  birimlerinde  düzenlene İngilizce dersleri programlarının eşliğinde ÖĞRENCİYE VERİLEN İLK  TEMEL GERÇEK: İNGİLİZCENİN TÜMÜ, OKUDUĞUNU ANLAMA KONUSUNDAKİ GERÇEKLİK VE NASIL İNGİLİZCE KONUŞULACAĞI HAKKINDADIR! ÖĞRENCİLER NORMAL KONUŞAN   İNSANLARI DİNLER.

Bu, İngilizce konuşulan ülkelerde hiç zaman geçirmemiş  birçok öğrenci için büyük bir şoktur. İngilizce dersleri merkezinde İngilizce dersleri programlarında bu şok yöntemimizi uygulayarak öğrencilerimizi gerçek dünyaya hazırlıyoruz. Kısacası, öğrencilerimiz en başından İngilizce derslerinde gerçek İngilizce öğrenir.

 İngilizce dersleri ile ilgili bilgi verebilmek için yapılan tüm işlemlere bakmak gerekir. Bu sitede İngilizce Dersleri hakkındaki tüm yazıları ben yazmış olmama rağmen İngilizce derslerinde nelerin olduğunu bende bilmiyorum. Sitede İngilizce Dersleri ve ona bağlı olarak kurulan İngilizce dersleri merkezi ayrıca  merkezde özel yöntemlerle hazırlanmış İngilizce dersleri programları ile hazırlanmış olan İngilizce dersleri seminerleri ve diğer İngilizce alanları ile alakadar o kadar çok bilgi ve açıklama var ki bunların tamamını kafamda tutmam imkansız gibi. O halde siteye İngilizce dersleri için girenlerin aradıklarını tam olarak bulmaları için oldukça geniş bir yelpazede araştırma ve inceleme yapmaları gerekmektedir.

Bir örnek vermek gerekirse, İngilizce Dersleri alanına giren YDS sınavları ve Yds ile ilgili kurs ve İngilizce derslerin kaç sayfa olduğunu bilmiyorum ama o kadar çok şey var ki anlatamam. Deneme sınavlarından başlayan ve YDS derslerinin yada kurslarının nasıl verildiğini ve inceliklerini anlatan yüzlerce sayfa sitede mevcut. Ayrıca geçmişten kalan Yds benzeri Üds sınavları ve onlarla ilgili bilgi, deneme sınavı ve bu sınavlarda geçen kelimeler gibi onlarca yazılmış ve bilgi veren sayfalar. Tüm bunlar da İngilizce Dersleri kapsamına giriyor.

İngilizce dersleri merkezindeki İngilizce Derslerinin kapsama alanı çok geniş. Sanki İngilizce ile ilgili her yol ona çıkar gibi. Diğer bir örnek IELTS dersleri. IELTS dersleri hakkında da sitede onlarca sayfa yazı yazıldı. IELTS sınavını anlatan yazıların yanı sıra IELTS kursları, dersleri gibi bir çok açıklayıcı bilgiler içeren sayfalar. Bu arada İngilizce zamanlara değinmeden geçemem. Belki, 3 yada 4 bölüm oluşturabilecek zamanlarla ilgili yazılmış sayfalar. Ne ararsan içinde mevcut. Her seviyede İngilizce öğrenen yada öğrenmek isteyene hitap eden sayfalar. Tüm bu bilgiler İngilizce Dersleri sitesinde mevcut.  Aslında bunun farkında olsalar İngilizce öğrenen, bilen ve ilerletmek isteyen veya akademik sınavlara hazırlanan öğrenciler İngilizce Dersleri nerede  nasıl verilir kimler verir nasıl verir gibi bilgileri araştırmak için bu siteden çıkmaz.

Ya İngilizce Dersleri hakkında her tür bilgiyi veren öğrencilerin daha kolay İngilizce öğrenmesi için yapılması gerekenleri anlatan, piyasalarda İngilizce dersleri ile ilgili dönen dolapları açıklayan sayfalara ne demeli. İngilizce derslerinin  iyisini kötüsünü ayırabilmek için yapılan öneriler. İngilizce dersleri ile ilgili her çeşit bilgi ve açıklama bu sitede var. Ama merak edipte okuyan yok. Kör tuttuğundan ayrılmaz gibi her kes sanki İngilizce dersleri ve eğitimi hakkında her şeyi bilirmiş gibi davranıyor.