İngilizce Dersleri Programı

İngilizce Dersleri Program İçeriği

1- İngilizce Dersleri ( Bireysel Özel İngilizce Dersleri )
2 – İngilizce Dersleri ( 4 öğrenciden oluşturulan gruplar ile İngilizce Dersleri )

1- İngilizce Dersleri ( Bireysel Özel İngilizce Dersleri ): İngilizce dersleri merkezimizde tesis edilen ve İngilizce dersleri kampüslerimizde organize edilen İngilizce dersleri programları ile, ( YDS, IELTS, YKS DİL, YÖKDİL, İNGİLİZCE HAZIRLIK ATLAMA SINAVINA HAZIRLIK, PROFICIENCY ) gibi akademik İngilizce derslerinden başlayarak  hiç İngilizce bilmeyenlere de  İngilizce dersleri birebir  verilir.

İngilizce dersleri temel birimlerimizde  tesis edilen ve İngilizce dersleri  kampüslerimizde  uygulamaya giren İngilizce dersleri programları, tartışılmaz yararları ile bireysel olarak özel İngilizce dersleri almak isteyen  öğrencilere tatbik edildiğinde  öğrenci İngilizce konusunda varmak istediği hedefe kesinlikle ulaşır.

Bu İngilizce dersleri programları tamamen birebir İngilizce dersleri alan öğrencinin bilgisi ve algılama kapasitesi ile tam olarak örtüşür. Yani, İngilizce dersleri programlarımız bireysel İngilizce dersleri alan öğrenciye özgü ve sadece ona uyumlu özel bir derstir.

2 – İngilizce Dersleri (4 öğrenciden oluşturulan gruplar ile İngilizce Dersleri ): İngilizce dersleri merkezimizde kurulan ve işletilen  İngilizce dersleri  ana birimlerimizde de  uygulama aşamasına sokulan  İngilizce dersleri programları ile, 4 öğrenciden kurulan gruplara ( YDS, IELTS, YKS DİL, YÖKDİL, İNGİLİZCE HAZIRLIK ATLAMA SINAVINA HAZIRLIK, PROFICIENCY ) gibi akademik İngilizce derslerinden başlayarak  hiç İngilizce bilmeyenlere de  İngilizce dersleri  toplu halde verilir.

4 seviyeleri bir birine denk olan aday öğrenciye İngilizce dersleri dershanemizde kurulan ve tatbik aşamasına geçilen   ve İngilizce dersleri  ana birimlerimizdeki uygulama  sürecine sokulan  İngilizce dersleri öğretileri ile toplu dersler verilir. İngilizce derslerinde  aday öğrencilerin her biri kendini sanki birebir özel ders alırmış gibi hisseder. Bu durum tamamen uygulanan İngilizce dersleri programlarının hazırlanışından, niteliklerinden ve özelliklerinden kaynaklanır. Böylece toplu İngilizce dersleri  alan öğrencilerinde İngilizce öğrenebilecekleri kanıtlanmış olur.

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ

  • Çünkü biz, İngilizce öğretme konusunda kendi alanımızda bir numarayız..
  • Bizde, İngilizce öğrenmek amacı ile gelen aday öğrencilere özel birebir ders alanlara da, toplu İngilizce dersleri alanlara da diğer kurumlarda uygulanan ”  SENET ”  imzalatması yoktur.
  • Öğrenci bizi tanır. Buradaki  İngilizce derslerine sosyal bir çevre edinmek için gelmez, gelemez. Buraya öğrenci sadece ama sadece İngilizce öğrenmek için gelir.
  • Burada İngilizce derslerinde  lay lay lom yoktur. Dersler çok disiplinli ve sakin bir biçimde biter.
  • Aday öğrenciler İngilizce dersleri sırasında birbiri ile konu açısından bağlı ve bir birine paralel 4 kitap ile İngilizce dersleri alır.
  • İngilizce dersleri programlarında görev yapan eğitmenler eğitim konusunda çok deneyimli ve her şeyden  daha önemli olan İngilizce öğretmeyi bilen kişilerdir.