İngilizce dersleri eğitim merkezimizdeki İngilizce dersleri bölümlerimizde yer alan İngilizce dersleri....

İNGİLİZCE DERSLERİ PLATFORMU

İNGİLİZCE DERSLERİ AKTİVİTELERİ

1 – İngilizce dersleri ( Birebir Özel İngilizce Dersleri )
2 – İngilizce dersleri ( 4 Kişi İle  Özel İngilizce Dersleri )

İngilizce dersleri eğitim merkezimizdeki İngilizce dersleri bölümlerimizde yer alan İngilizce dersleri birimlerimizdeki  İngilizce dersleri programları ile İngilizce derslerinde bir yenilik yaratmaya çalışırken İngilizce dersleri eğitim merkezimizdeki İngilizce dersleri bölümlerimizde yer alan İngilizce dersleri birimlerimizdeki  İngilizce dersleri programları ile de öğrettiğimiz ilk şey İngilizcenin  dünyadaki en popüler dillerden biri olduğudur. 1 milyardan fazla insan bu dili konuşuyor, yaklaşık 380 milyonu ana dili olarak kabul ediyor ve birçok ülke İngilizce Dersleri ile genç öğrencilerin bunu öğrenmesini sağlıyor.Aynı şeyi bizde İngilizce dersleri eğitim merkezimizdeki İngilizce dersleri bölümlerimizde yer alan İngilizce dersleri birimlerimizdeki  İngilizce dersleri programları ile bunu yapıyoruz.

İngilizce konuşmanın aşağıdakiler de dahil olmak üzere birçok avantajı vardır:

İş: Birçok şirket, İngilizce konuşulan en büyük ülkelerle (Amerika Birleşik Devletleri, Birleşik Krallık, Avustralya, Güney Afrika, Yeni Zelanda ve Kanada) iş yapıyor ve bu şirketler için çalışan kişilerin dili akıcı olması gerekebilir.
Eğitim: ABD kolejlerinde ve üniversitelerinde, çoğu İngilizcenin anadili olmadığı ülkelerden gelen yaklaşık 1 milyon yabancı öğrenci var.
Seyahat: Ana dili İngilizce olan ülkeler popüler seyahat destinasyonlarıdır – örneğin, ABD’nin 2019’da diğer ülkelerden yaklaşık 79 milyon ziyaretçisi vardı.
Sanat: İngilizce medya dünya çapında popülerdir, özellikle filmler, TV şovları ve müzik.
İngiliz İngilizcesi, Amerikan İngilizcesi ve İngilizce konuşulan diğer ülkelerde kullanılan dilde farklılıklar var.

İngilizce Öğrenmek Zor mu?

İngilizce öğrenmekte zorlanıyorsanız, işte bazı olası nedenler:

Belirli sözcükleri benzer sözcüklere göre bulmak yerine nasıl heceleyeceğini ve telaffuz edileceğini ezberleme ihtiyacı. Örneğin, bir kelimenin – tuhaf gibi – “ie” veya “ei” ile yazıldığını bilmek.

İngilizce dersleri eğitim merkezimizdeki İngilizce dersleri bölümlerimizde yer alan İngilizce dersleri birimlerimizdeki  İngilizce dersleri programları ile İngilizce derslerinde Bir cümlede hangi kelimeleri ve heceleri vurgulamanız veya vurgulamamanız gerektiğini bulmak önemli, çünkü İngilizce Derslerinde yanlış şekilde yaparsanız anlamını değiştirebilirsiniz.

Dili öğrenmek için kullandığınız programın ve/veya öğretmenin türü.

Bu yüzden İngilizce dersleri temel eğitim merkezimizdeki İngilizce dersleri birimlerimizde yer alan İngilizce dersleri bölümlerimizde dili öğrenme nedeniniz önemlidir, çünkü İngilizce derslerinde motivasyonunuzu etkileyebilir. Araştırmalar, sadece bir sınavı geçmek veya bir görüşme sırasında başarılı olmak için bir dil öğrenmek istiyorsanız, başarılı olma ihtimalinizin düşük olduğunu göstermiştir. Buna karşılık, İngilizce dersleri eğitim merkezimizde kültüre entegre olmaya ve insanları daha iyi tanımaya çalışmak gibi motivasyonu daha güçlü olanlar İngilizce dersleri temel eğitim bölümlerindeki İngilizce dersleri kampüslerde kurulan İngilizce dersleri öğretilerinde İngilizce Dersleri ile daha iyi sonuçlar alıyor.

Örneğin, bir şef olmak ve gereken her şeyi öğrenmek istiyorsanız – yiyeceklerin ve mutfak eşyalarının adları ve yemek tarifleri okuma ve yazma yeteneği – bu size dili öğrenmeniz için İngilizce dersleri eğitim merkezimizdeki İngilizce dersleri bölümlerimizde İngilizce dersleri programları ile İngilizce derslerinde ilham verebilir.

Öğretmen kalitesi, başarınızdaki bir diğer önemli faktördür.

Merkez “Oradan, İngilizcenin telaffuzunu da açıklayabilir, düzgün bir şekilde ifade edebilir ve yeniden üretmeye ve takip etmeye çalışan insanlar için uygun şekilde modelleyebilirler. İngilizce öğrenenler için etkili olan İngilizce dersleri metodolojileriyle İngilizce dersleri temel öğretim ofislerimizde ki  İngilizce dersleri sınıflarımızda yer alan İngilizce dersleri öğretilerinde öğretebilmeleri gerekiyor.”

İngilizceyi Hızlı Öğrenmenin En İyi Yolları Nelerdir?

İngilizce dersleri eğitim merkezimizdeki İngilizce dersleri bölümlerimizde İngilizce dersleri programları ile İngilizce derslerinde Sürekli İngilizce çalışma ve pratik yapmanın yanı sıra, dilinizi ve yazma becerilerinizi daha hızlı geliştirmenize yardımcı olacak İngilizce dersleri eğitim merkezimizdeki İngilizce dersleri bölümlerimizde yer alan İngilizce dersleri birimlerimizdeki  İngilizce dersleri programlarında uzmanların önerdiği başka ipuçları da var:

Genel daldırma : İngilizce’nin her zaman konuşulduğu bir yerde yaşayabilirseniz, “gerçek bir dille boğulacaksınız” deniyor. .  Bu, tam veya kısmi dil daldırma okuluna İngilizce dersleri eğitim merkezimizdeki İngilizce dersleri bölümlerimizde bulunan  İngilizce dersleri sınıflarımızdaki  İngilizce dersleri  seminerleri  ile İngilizce derslerine devam edebilecek okul çağındaki çocuklar için daha kolaydır.

Kişisel daldırma : Anadili İngilizce olan biriyle ilişkiniz varsa, dili öğrenmek için motivasyon sağlayabilir ve her gün onu tartışmak için paha biçilmez bir fırsat sağlayabilir.

Medyayı gözden geçirin : İngilizce konuşulan bir ülkede olmasanız bile, İngilizce sesli ve yazılı medyaya erişmek yine de kolay olmalıdır. Filmler, çizgi romanlar, TV programları, çocuk kitapları – eğlenceli oldukları kadar eğitici de olabilirler.

Konuşma pratiği yapın: İngilizce konuşmayı öğrenmeye çalışan insanlarla veya arkadaşlar veya öğretmenler gibi ana dili İngilizce olan kişilerle İngilizce dersleri eğitim merkezimizdeki İngilizce dersleri bölümlerimizde yer alan İngilizce dersleri birimlerimizdeki  İngilizce dersleri programlarımızda konuşarak becerilerinizi geliştirebilirsiniz. Çevrim içi forumlar yardımcı olabilir. İngilizce konuşulan bir ülkede değilseniz, İngilizce konuşanlara hizmet veren bir pub gibi ana dilin İngilizce olduğu yerleri araştırın.

Yazma alıştırması yapın: İngilizce konuşan arkadaşlarınız, İngilizce dersleri temel öğretim merkezimizdeki İngilizce dersleri sınıflarımızda  ayarlanan  İngilizce dersleri bölümlerimizde metinler ve e-postalarla yazma becerilerinizi nasıl geliştireceğinizi öğrenmenize yardımcı olabilir. Ayrıca günlük veya kısa öyküler gibi her gün kendi başınıza yazmayı düşünün. Sosyal medyayı da kullanabilirsiniz.

Görselleştirin : Evinizdeki eşyaları İngilizce adlarıyla etiketleyebilir ve dişlerinizi fırçalarken banyo aynanız gibi her zaman göreceğiniz yerlere daha zor kurallardan bazılarını asabilirsiniz.