İngilizce dersleri birimlerimizdeki İngilizce dersleri sınıflarımızda hazırladığımız  İngilizce Dersleri....

İNGİLİZCE DERSLERİ HIZLI VE KOLAY NASIL ÖĞRENİLİR

1 – İngilizce Dersleri ( Bire bir İngilizce Dersleri )
2 – İngilizce Dersleri ( 4 Öğrenci ile Grup İngilizce Dersleri )

İngilizceyi İngilizce dersleri programları ile hızlı ve kolay bir şekilde nasıl öğreneceğinize dair ipuçları mı arıyorsunuz? İngilizce dersleri birimlerimizdeki İngilizce dersleri sınıflarımızda hazırladığımız  İngilizce Dersleri programlarımızla İngilizce öğrenmenizi ve hedeflerinize ulaşma yolunda ilerleme kaydetmenizi garanti eden İngilizce dersleri programlarla kanıtlanmış İngilizce dersleri birimlerimizdeki İngilizce dersleri sınıflarımızda hazırladığımız  İngilizce Dersleri programlarımızda İngilizce Dersleri ile ilgili bir yöntem geliştirdik.

Eksiksiz Bir İngilizce Öğrenme Deneyimi

Denizlide İngilizce dersleri eğitim merkezimizdeki İngilizce dersleri bölümlerimizde yer alan İngilizce dersleri birimlerimizdeki  İngilizce dersleri programları ile İngilizce dersleri birimlerimizdeki İngilizce dersleri sınıflarımızda hazırladığımız  İngilizce Dersleri programlarımız , geçmişte İngilizce öğrenmek için denemiş olabileceğiniz yöntemlerden veya yalnızca çevrimiçi öğrenmenin diğer yollarından biraz farklıdır. Bizim yöntemimizle İngilizce dersleri birimlerimizdeki İngilizce dersleri sınıflarımızda hazırladığımız  İngilizce Dersleri programlarımızda  İngilizce öğrenmenin keyfini çıkarabilir, ancak en önemlisi hedeflerinize İngilizce dersleri birimlerimizdeki İngilizce dersleri sınıflarımızda hazırladığımız  İngilizce Dersleri programlarımızla doğru gelişmiş öğrenme sistemimiz, tam olarak bu dil noktalarıyla ilgili İngilizce dersleri birimlerimizdeki İngilizce dersleri sınıflarımızda hazırladığımız  İngilizce Dersleri programlarımızla bir dizi etkileşimli İngilizce Dersleri ve etkinlik sunar.İngilizce dersleri birimlerimizdeki İngilizce dersleri sınıflarımızda hazırladığımız  İngilizce Dersleri programlarımızla İnteraktif İngilizce konusunda büyük ve hızlı gelişimler yapabilir ve İngilizce Dersleri ile gelişebilirsiniz.

Gerçek İngilizce Öğrenin

İngilizce öğrenmeye çalışırken özgün dile maruz kalmak önemlidir. Size İngilizce dersleri eğitim merkezimizdeki İngilizce dersleri bölümlerimizde yer alan İngilizce dersleri birimlerimizdeki  İngilizce dersleri programları ile TV dizimizde tanıttığımız dil, bazı resmi olmayan öğrenme uygulamaları veya kelime oyunları gibi değil, aslında yararlı olan otantik ‘gerçek’ dildir.İngilizce dersleri birimlerimizdeki İngilizce dersleri sınıflarımızda hazırladığımız  İngilizce Dersleri programlarımızla İngilizce Dersleri ile İngilizce öğrenmeye çalışırken özgün dile maruz kalmak önemlidir.

Küresel İngilizce Öğrenmek

İngilizce dersleri eğitim merkezimizdeki İngilizce dersleri bölümlerimizde yer alan İngilizce dersleri birimlerimizdeki  İngilizce dersleri programlarında dizimizi izlediğinizde 30 farklı aksanı temsil eden 100 eğlenceli karakterle İngilizce öğrenebilirsiniz. Sadece ABD veya Birleşik Krallık’ta değil, dünyanın her yerindeki insanları anlamak ve İngilizce dersleri ile onlarla iletişim kurmak için İngilizce öğrenebilirsiniz. Ana hikaye New York’ta birlikte yaşayan bir grup karakterin hikayelerini takip ediyor. Sizi İngilizce dersleri birimlerimizdeki İngilizce dersleri sınıflarımızda hazırladığımız  İngilizce Dersleri programlarımızla doğru zamanda, doğru seviyede, doğru dille tanıştırır ve hikaye geliştikçe daha fazlasını öğrenirsiniz.

İnteraktif İngilizce Derslerimizle Nasıl Pratik Yapılır, Telaffuz Edilir ve Konuşulur

Geçmişte İngilizce öğrenmeye çalıştınız, ancak hala konuşmada veya yeterince pratik yapmada sorun yaşıyor musunuz?

Etkileşimli alıştırmalarımızla İngilizce dersleri birimlerimizdeki İngilizce dersleri sınıflarımızda hazırladığımız  İngilizce Dersleri programlarımızla mükemmel telaffuz alıştırması yapabilir, İngilizce dil bilginizi geliştirebilir ve anında geri bildirim alabilirsiniz. TV dizimizi izleyip öğrendikten sonra, rol yapma etkinliklerimizde ilk günden itibaren İngilizce konuşmaya başlayabilir, otomatik konuşma tanıma ile telaffuzunuz ve konuşmanız hakkında geri bildirim alabilirsiniz.

Gelişmiş öğrenme sistemimiz, İngilizce dersleri birimlerimizdeki İngilizce dersleri sınıflarımızda hazırladığımız  İngilizce Dersleri programlarımızla tam olarak bu dil noktalarıyla ilgili bir dizi etkileşimli İngilizce dersleri ve etkinlik sunar. İnteraktif multimedya derslerine cep telefonları ve tabletler de dahil olmak üzere herhangi bir cihazdan 7/24 erişebilirsiniz. Yüksek kaliteli videolar ve uyumlu bireysel çalışma ve sanal sınıf materyalleri içeren, tamamen entegre, özel olarak hazırlanmış bir müfredata sürekli olarak yatırım yaptık.

Tam İngilizce kursumuz 750’den fazla işlevsel öğrenme hedefini kapsar, böylece ilerlemenizi takip edebilir ve gerçekten İngilizce’de ustalaşmak için ihtiyaç duyduğunuz dilbilgisini ve kelimeleri gerçekten öğrendiğinizi bilirsiniz. İngilizce dersleri birimlerimizdeki İngilizce dersleri sınıflarımızda hazırladığımız  İngilizce Dersleri programlarımızla en çok sana öğretiyoruz

önemli dil becerileri. Önce dinlersin, sonra konuşursun. Bu, daha geleneksel yöntemlerden bazılarından veya belki de İngilizce’yi okulda nasıl öğrendiğinizden farklı olduğu yerdir. Bu şekildeki İngilizce dersleriyle  öğrenmenin faydalarından biri, İngilizce dersleri birimlerimizdeki İngilizce dersleri sınıflarımızda hazırladığımız  İngilizce Dersleri programlarımızla İngilizce konuşma becerilerinizi gerçekten geliştirmesidir.

İngilizce Konuşmada Gelişmeler

İngilizce sohbet ederek öğrendiğiniz becerileri pratiğe dökmek, dili gerçekten kullanabildiğinizi gösterir. Bunu yüksek nitelikli öğretmenlerimizle İngilizce dersleri birimlerimizdeki İngilizce dersleri sınıflarımızda hazırladığımız  İngilizce Dersleri programlarımızla düzenli olarak yaptığınız küçük sınıflarda bir kez daha göstereceksiniz.

Eksiksiz Bir İngilizce Öğrenme Deneyimi

İngilizce dersleri eğitim merkezimizdeki İngilizce dersleri bölümlerimizde yer alan İngilizce dersleri birimlerimizdeki  İngilizce dersleri programlarındaki İngilizce kursumuz, geçmişte İngilizce öğrenmek için denemiş olabileceğiniz yöntemlerden veya yalnızca çevrim içi öğrenmenin diğer yollarından biraz farklıdır. İngilizce dersleri birimlerimizdeki İngilizce dersleri sınıflarımızda hazırladığımız  İngilizce Dersleri programlarımızla ve bizim yöntemimizle İngilizce öğrenmenin keyfini çıkarabilir, ancak en önemlisi İngilizce Dersleri ile hedeflerinize doğru gerçek bir ilerleme kaydedebilirsiniz. Yöntem, dili öğrenmek için izlediğiniz basit bir dizi adıma dayanmaktadır:

İzle ve öğren
Alıştırma, Telaffuz Etme ve Konuşma
Öğretmeninizden Kişisel Geri Bildirimİngilizce Dersleri
Kişisel Koçunuzdan Motivasyon
Ne Zaman ve Nerede İstiyorsun
Küresel bir şirket olarak, dünya çapında 29 ülkede kullanılan tam entegre bir müfredata milyonlarca yatırım yapabildik. Bu aynı zamanda size İngilizce öğretmek için ilgi çekici pembe diziler oluşturmamıza da olanak sağladı.