Denizli İngilizce dersleri verilen eğitim merkezimizdeki İngilizce dersleri birimlerimizde hazırlanan İngilizce dersleri....

DENİZLİ İNGİLİZCE DERSLERİ ÖĞRETİSİ

Denizli İngilizce Dersleri ve Uygulamaları

1 – Denizli İngilizce Dersleri ( Birebir Özel İngilizce Dersleri )
2 – Denizli İngilizce Dersleri ( 4 Öğrenci ile Grup İngilizce Dersleri )

1 – Denizli İngilizce Dersleri ( Birebir Özel İngilizce Dersleri )

Denizli  İngilizce dersleri verilen eğitim merkezimizdeki Denizli İngilizce dersleri birimlerimizde hazırlanan Özel Kişisel İngilizce dersleri programları ile birebir İngilizce özel ders almak isteyen tüm öğrencilere İngilizce Dersleri ile sıfırdan başlayarak en yüksek seviyedeki İngilizce akademik sınavlara  hazırlığa kadar Akademik İngilizce Derslerinde uygulanan özel İngilizce dersleri büyük bir özenle çok deneyimli usta İngilizce öğretmenleri denetim ve gözetiminde verilir.

ANA İngilizce dersleri verilen eğitim merkezimizdeki Kişiye Özel İngilizce dersleri birimlerimizde hazırlanan Özel İngilizce dersleri programları ile İngilizce öğrenmek üzere katlan öğrencilere uygulanan Kişiye Özel İngilizce dersleri öğretileri kesinlikle hedefe yönelik ve öğrencinin Birebir İngilizce dersleri bölümlerimizde en kısa zaman diliminde İngilizce öğrenmesini amaçlayan yapı, karakter ve niteliktedir.

2 – Denizli İngilizce Dersleri ( 4 Öğrenci ile Grup İngilizce Dersleri )

Gruplara İngilizce dersleri verilen eğitim merkezimizdeki Toplu  İngilizce dersleri birimlerimizde hazırlanan Temel İngilizce dersleri programları ile 4 öğrenciden oluşturulan gruplara katılarak İngilizce öğrenmeyi hedefleyen öğrencilere aynı birebir özel İngilizce  dersi kalitesi ve niteliklerinde sıfırdan başlayarak IELTS, YDS gibi yüksek seviyedeki akademik sınavlara hazırlığa kadar Ferdi Özel İngilizce dersleri verilir.

Gruplara YDS, IELTS İngilizce dersleri verilen eğitim merkezimizdeki Temel İngilizce dersleri birimlerimizde hazırlanan Akademik İngilizce dersleri programları ile toplu gruplara verilen Toplu İngilizce özel ders yapısındadır. Çünkü 4 öğrenci ile yapılan Ortak  İngilizce derslerinin özel ders kapsamına girdiği bilimsel olarak kanıtlanmış bir olaydır.

Denizli İngilizce Derslerinde Tercih Edilme Nedeni

Resmi İngilizce dersleri verilen eğitim merkezimizdeki Genel İngilizce dersleri birimlerimizde hazırlanan Hiç Bilmeyenlere İngilizce dersleri programları ile bizden gerek İngilizce özel ders gerekse 4  kişilik gruplarda Sıfırdan İngilizce Dersleri alan öğrencilere diğer tüm kurumlarda yapılan ” SENET ” Kurumsal İngilizce Sistem Derslerinde uygulanmaz.

♦Hem özel ders hemde grup öğrencilerine Temel İngilizce dersleri verilen eğitim merkezimizdeki Karma İngilizce dersleri birimlerimizde uygulanan  Kişisel İngilizce dersleri verilen İngilizce eğitim merkezimizdeki Günlük İngilizce dersleri yada eğitim programları son zamanların en çağdaş teknik ve sistemleri ile donatıldığı gibi Kişiye Özel İngilizce Dersleri tamamen öğrenciye İNGİLİZCE  öğretme amacına yöneliktir.

♦Yüksek seviyede İngilizce akademik sınavlara girmek amacı ile İleri Seviye İngilizce YDS, IELTS, TOEL dersleri verilen eğitim merkezimizdeki Bölüm İngilizce dersleri birimlerimizde hazırlanan Alan İngilizce dersleri programları ile özel ve toplu İngilizce dersleri alan öğrencilere girecekleri sınavın sınav çözüm teknikleri ve taktikleri de öğretilir.

Aktif İngilizce dersleri verilen eğitim merkezimizdeki Hızlı İngilizce dersleri birimlerimizde hazırlanan Denizli İngilizce dersleri programları ile öğrencilere İngilizce 4 kitapla öğretilir. Resmi İngilizce dersleri verilen eğitim platformundaki Okul İngilizce dersleri birimlerimizde düzenlenen ve uygulanan  İleri Seviyede İngilizce IELTS, TOEFL dersleri öğretilerinde kullanılan bu kitaplarındaki  öğretme açısından şu ana kadar yazılmış en iyi İngilizce kitaplar olduğu gibi ülkemizde sadece Ankarada bir okulda kullanılır.

Her Seviye İngilizce dersleri gerçekleştirilen eğitim merkezimizdeki Merkezefendi İngilizce YDS, YÖKDİL dersleri ünitelerimizde düzenlenen  Üst Seviyede İngilizce dersleri öğretileri ile Gerzele birebir İngilizce özel ders almak isteyen öğrencilerin tamamına Aktif İngilizce Dersleri ile hiç bilmeyenlerle  başlayarak en yüksek düzeydeki Üst İngilizce akademik sınavlara  hazırlığa kadar Hazırlık İngilizce Derslerinde uygulanan özel İngilizce dersleri büyük bir özenle çok deneyimli usta İngilizce öğretmenleri kontrol ve gözetiminde verilir.

ÖĞRENCİLERE TAVSİYELER

Kurumsal İngilizce dersleri verilen eğitim merkezimizdeki Alan İngilizce dersleri birimlerimizde hazırlanan Sektörel  İngilizce dersleri programlarında İngilizce öğrenen öğrencilerin özellikle ülkemizde sadece dil bilgisine yöneldiği  gözlemlenir. Sabit  İngilizce dersleri merkezlerindeki  Her Düzey İngilizce derslerinde İngilizce eğitimi  veren İngilizce öğretmenleri de aynı düşünce yapısına sahiptir. Genel İngilizce derslerinde Dil bilgisi öğretmeyi ve öğrenmeyi İngilizce sanırlar. Oysa, vocabulary yani kelime haznesi İngilizce bilmenin,yazı yazmanın ve İngilizce konuşmanın olmazsa olmazıdır. Bu gerçeği bilmenin İngilizce öğrenenler için sayısız yararlar vardır.