İngilizce dersleri verilen eğitim merkezimizdeki İngilizce dersleri birimlerimizde hazırlanan İngilizce dersleri....

İNGİLİZCE DERSLERİ ÖĞRETİSİ

İngilizce Dersleri ve Uygulamaları

1 – İngilizce Dersleri ( Birebir Özel İngilizce Dersleri )
2 – İngilizce Dersleri ( 4 Öğrenci ile Grup İngilizce Dersleri )

1 – İngilizce Dersleri ( Birebir Özel İngilizce Dersleri )

İngilizce dersleri verilen eğitim merkezimizdeki İngilizce dersleri birimlerimizde hazırlanan İngilizce dersleri programları ile birebir İngilizce özel ders almak isteyen tüm öğrencilere İngilizce Dersleri ile sıfırdan başlayarak en yüksek seviyedeki akademik sınavlara  hazırlığa kadar İngilizce Derslerinde uygulanan özel İngilizce dersleri büyük bir özenle çok deneyimli usta İngilizce öğretmenleri denetim ve gözetiminde verilir.

İngilizce dersleri verilen eğitim merkezimizdeki İngilizce dersleri birimlerimizde hazırlanan İngilizce dersleri programları ile İngilizce öğrenmek üzere katlan öğrencilere uygulanan İngilizce dersleri öğretileri kesinlikle hedefe yönelik ve öğrencinin İngilizce dersleri bölümlerimizde en kısa zaman diliminde İngilizce öğrenmesini amaçlayan yapı, karakter ve niteliktedir.

2 – İngilizce Dersleri ( 4 Öğrenci ile Grup İngilizce Dersleri )

İngilizce dersleri verilen eğitim merkezimizdeki İngilizce dersleri birimlerimizde hazırlanan İngilizce dersleri programları ile 4 öğrenciden oluşturulan gruplara katılarak İngilizce öğrenmeyi hedefleyen öğrencilere aynı birebir özel İngilizce  dersi kalitesi ve niteliklerinde sıfırdan başlayarak IELTS, YDS gibi yüksek seviyedeki akademik sınavlara hazırlığa kadar İngilizce dersleri verilir.

İngilizce dersleri verilen eğitim merkezimizdeki İngilizce dersleri birimlerimizde hazırlanan İngilizce dersleri programları ile toplu gruplara verilen İngilizce özel ders yapısındadır. Çünkü 4 öğrenci ile yapılan İngilizce derslerinin özel ders kapsamına girdiği bilimsel olarak kanıtlanmış bir olaydır.

İngilizce Derslerinde Tercih Edilme Nedeni

İngilizce dersleri verilen eğitim merkezimizdeki İngilizce dersleri birimlerimizde hazırlanan İngilizce dersleri programları ile bizden gerek İngilizce özel ders gerekse 4  kişilik gruplarda İngilizce Dersleri alan öğrencilere diğer tüm kurumlarda yapılan ” SENET ” İngilizce Derslerinde uygulanmaz.

♦Hem özel ders hemde grup öğrencilerine İngilizce dersleri verilen eğitim merkezimizdeki İngilizce dersleri birimlerimizde uygulanan İngilizce dersleri verilen eğitim merkezimizdeki İngilizce dersleri yada eğitim programları son zamanların en çağdaş teknik ve sistemleri ile donatıldığı gibi İngilizce Dersleri tamamen öğrenciye İNGİLİZCE  öğretme amacına yöneliktir.

♦Yüksek seviyede akademik sınavlara girmek amacı ile İngilizce dersleri verilen eğitim merkezimizdeki İngilizce dersleri birimlerimizde hazırlanan İngilizce dersleri programları ile İngilizce dersleri alan öğrencilere girecekleri sınavın sınav çözüm teknikleri ve taktikleri de öğretilir.

İngilizce dersleri verilen eğitim merkezimizdeki İngilizce dersleri birimlerimizde hazırlanan İngilizce dersleri programları ile öğrencilere İngilizce 4 kitapla öğretilir. İngilizce dersleri verilen eğitim platformundaki  İngilizce dersleri birimlerimizde düzenlenen ve uygulanan  İngilizce dersleri öğretilerinde kullanılan bu kitaplarındaki  öğretme açısından şu ana kadar yazılmış en iyi kitaplar olduğu gibi ülkemizde sadece Ankarada bir okulda kullanılır.

İngilizce dersleri gerçekleştirilen eğitim merkezimizdeki İngilizce dersleri ünitelerimizde düzenlenen   İngilizce dersleri öğretileri ile birebir İngilizce özel ders almak isteyen öğrencilerin tamamına İngilizce Dersleri ile hiç bilmeyenlerle  başlayarak en yüksek düzeydeki akademik sınavlara  hazırlığa kadar İngilizce Derslerinde uygulanan özel İngilizce dersleri büyük bir özenle çok deneyimli usta İngilizce öğretmenleri kontrol ve gözetiminde verilir.

ÖĞRENCİLERE TAVSİYELER

İngilizce dersleri verilen eğitim merkezimizdeki İngilizce dersleri birimlerimizde hazırlanan İngilizce dersleri programlarında İngilizce öğrenen öğrencilerin özellikle ülkemizde sadece dil bilgisine yöneldiği  gözlemlenir. İngilizce dersleri merkezlerindeki İngilizce derslerinde İngilizce eğitimi  veren İngilizce öğretmenleri de aynı düşünce yapısına sahiptir. İngilizce derslerinde Dil bilgisi öğretmeyi ve öğrenmeyi İngilizce sanırlar. Oysa, vocabulary yani İNGİLİZCE kelime haznesi İngilizce bilmenin,yazı yazmanın ve İngilizce konuşmanın olmazsa olmazıdır. Bu gerçeği bilmenin İngilizce öğrenenler için sayısız yararlar vardır.