İngilizce Dersleri ile İngilizce öğrenin.

İNGİLİZCE DERSLERİ ÖĞRETİSİ

 

1 – İngilizce Dersleri ( Birebir Özel İngilizce Dersleri )
2 – İngilizce Dersleri ( 4 Öğrenci ile Grup İngilizce Dersleri )

1 – İngilizce Dersleri ( Birebir Özel İngilizce Dersleri )


İngilizce dersleri verilen eğitim merkezimizdeki İngilizce dersleri birimlerimizde hazırlanan İngilizce dersleri programları ile birebir İngilizce özel ders almak isteyen tüm öğrencilere sıfırdan başlayarak en yüksek seviyedeki akademik sınavlara  hazırlığa kadar uygulanan özel İngilizce dersleri büyük bir özenle çok deneyimli usta İngilizce öğretmenleri denetim ve gözetiminde verilir.

 

İngilizce dersleri verilen eğitim merkezimizdeki İngilizce dersleri birimlerimizde hazırlanan İngilizce dersleri programları ile İngilizce öğrenmek üzere katlan öğrencilere uygulanan İngilizce dersleri öğretileri kesinlikle hedefe yönelik ve öğrencinin ek kısa zaman diliminde İngilizce öğrenmesini amaçlayan yapı, karakter ve niteliktedir.

2 – İngilizce Dersleri ( 4 Öğrenci ile Grup İngilizce Dersleri )


İngilizce
dersleri verilen eğitim merkezimizdeki İngilizce dersleri birimlerimizde hazırlanan İngilizce dersleri programları ile 4 öğrenciden oluşturulan gruplara katılarak İngilizce öğrenmeyi hedefleyen öğrencilere aynı birebir özel İngilizce  dersi kalitesi ve niteliklerinde sıfırdan başlayarak IELTS, YDS gibi yüksek seviyedeki akademik sınavlara hazırlığa kadar İngilizce dersleri verilir.

İngilizce dersleri verilen eğitim merkezimizdeki İngilizce dersleri birimlerimizde hazırlanan İngilizce dersleri programları ile toplu gruplara verilen İngilizce özel ders yapısındadır. Çünkü 4 öğrenci ile yapılan İngilizce derslerinin özel ders kapsamına girdiği bilimsel olarak kanıtlanmış bir olaydır.

İngilizce Derslerinde Tercih Edilme Nedeni

İngilizce dersleri verilen eğitim merkezimizdeki İngilizce dersleri birimlerimizde hazırlanan İngilizce dersleri programları ile bizden gerek İngilizce özel ders gerekse 4  kişilik gruplarda ders alan öğrencilere diğer tüm kurumlarda yapılan ” SENET ” uygulanmaz.

♦Hem özel ders hemde grup öğrencilerine İngilizce dersleri verilen eğitim merkezimizdeki İngilizce im dersleri birimlerimizde uygulanan ders yada eğitim programları son zamanların en çağdaş teknik ve sistemleri ile donatıldığı gibi İngilizce Dersleri tamamen öğrenciye İNGİLİZCE  öğretme amacına yöneliktir.

♦Yüksek seviyede akademik sınavlara girmek amacı ile İngilizce dersleri verilen eğitim merkezimizdeki İngilizce dersleri birimlerimizde hazırlanan İngilizce dersleri programları ile İngilizce dersleri alan öğrencilere girecekleri sınavın sınav çözüm teknikleri ve taktikleri de öğretilir.

İngilizce dersleri verilen eğitim merkezimizdeki İngilizce dersleri birimlerimizde hazırlanan İngilizce dersleri programları ile öğrencilere İngilizce 4 kitapla öğretilir. Bu kitaplar öğretme açısından şu ana kadar yazılmış en iyi kitaplar olduğu gibi ülkemizde sadece Ankarada bir okulda kullanılır.

ÖĞRENCİLERE TAVSİYELER

İngilizce dersleri verilen eğitim merkezimizdeki İngilizce dersleri birimlerimizde hazırlanan İngilizce dersleri programlarında İngilizce öğrenen öğrencilerin özellikle ülkemizde sadece dil bilgisine yöneldiği  gözlemlenir. İngilizce eğitimi  veren İngilizce öğretmenleri de aynı düşünce yapısına sahiptir. Dil bilgisi öğretmeyi ve öğrenmeyi İngilizce sanırlar. Oysa, vocabulary yani İNGİLİZCE kelime haznesi İngilizce bilmenin,yazı yazmanın ve İngilizce konuşmanın olmazsa olmazıdır. Bu gerçeği bilmenin İngilizce öğrenenler için sayısız yararlar vardır.