İngilizce Dersleri

İngilizce Dersleri Seminerleri, çalıştaylar ve webinarlar ücretsizdir ancak İngilizce Dersleri....

İNGİLİZCE DERSLERİ SEMİNERLERİ

İngilizce Dersleri ve Ayrıntıları

1 – İngilizce Dersleri ( Bire bir İngilizce Dersleri )
2 – İngilizce Dersleri ( 4 Öğrenci ile Grup İngilizce Dersleri )

İngilizce dersleri  öğretmenlerinin ve İngilizce öğrencilerinin İngilizce Derslerindeki ihtiyaçlarını ve karşılaştıkları zorlukları anlıyoruz ve günümüzün rekabetçi iş piyasasında ihtiyaç duyulan her şeyin yeterlilikler olmayabileceğinin farkındayız.

Hem İngilizce Dersleri öğretmenlerinin hem de İngilizce öğrencilerinin becerilerini daha da geliştirmelerine yardımcı olmak için İngilizce Derslerinde tamamı yüksek nitelikli ve deneyimli  sunucular tarafından tasarlanan ve verilen çok çeşitli ücretsiz İngilizce Dersleri seminerleri, atölye çalışmaları, web seminerleri ve diğer İngilizce Dersleri ile eğitim fırsatları sunuyoruz.

İngilizce Dersleri Seminerleri, çalıştaylar ve webinarlar ücretsizdir ancak İngilizce Dersleri seminerlerine yer ayırtmak için önceden İngilizce dersleri için bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir.

İngilizce Dersleri öğretmenleri için seminerler ve web seminerleri

İngilizce öğretmenleri için İngilizce Derslerindeki seminerlerimizin ve web seminerlerimizin amacı, öğretim konusundaki önemli bilgimizi, becerilerimizi ve İngilizce Dersleri uzmanlığımızı paylaşmak, bilgi sağlamak, gri alanları netleştirmek, İngilizce öğretimine yeni yaklaşımlar getirmek ve İngilizce Derslerinde öğretmenlere sorunları tartışmak için bir araya gelme fırsatı vermektir. İngilizce dersleri seanslarındaki  İngilizce dersleri  öğretilerinde öğrencileri sınavlara hazırlamakla ilgili. Hem yeni hem de deneyimli İngilizce Dersleri öğretmenleri İngilizce dersleri forumlarındaki   İngilizce dersleri eğitimlerine  katılabilir.

Sınavlarda meydana gelen değişikliklerin seviyesi ve hızı göz önüne alındığında, İngilizce Derslerindeki bu seminerler ve web seminerleri gelecekte daha da önemli olacak ve İngilizce Dersleri öğretmenlerinin öğrencileri çok farklı niteliklere göre İngilizce Derslerinde  planlamasını ve hazırlamasını sağlayacaktır.

Pedagojik seminerler ve web seminerleri

Konuşma testi için en iyi ipuçları
Bu atölyede B2, C1 ve C2 konuşma testlerinin tipik görevlerine bakacağız ve adayın başarısı için İngilizce dersleri seanslarındaki  İngilizce dersleri öğretimlerinde bazı benzersiz ipuçları sunacağız.

Genç Öğrencilerle Hikaye Anlatma
Çocuklarla hikaye anlatma üzerine bu atölye çalışması için oturun ve kendinizi rahat ettirin.

Yazma becerilerinin
değerlendirilmesi B2, C1 ve C2 yazma testlerinde yazmanın nasıl değerlendirildiğini hiç merak ettiniz mi? Bu çalıştayda kriterleri inceleyeceğiz ve bazı ilkeleri uygulamaya koyacağız..

Bir İngilizce Dersleri öğretmenini  ne gururlandırır, kendinden emin ol! Sen bir İngilizce dersleri öğretmeninden daha fazlasısın. Mükemmel öğretmenleri yapan becerileri ve nitelikleri birlikte inceleyelim.

IELTS Dersleri seminerleri ve web seminerleri

Her yıl IELTS öğretmenlerini desteklemek için İngilizce dersleri seanslarındaki  İngilizce dersleri uygulamalarında seminerler ve web seminerleri düzenliyoruz. İngilizce dersleri uygulamalarındaki  İngilizce dersleri çalışmalarında Konularımız çeşitlilik gösterir ve dört test bileşeninden herhangi birini kapsayabilir – Konuşma, Dinleme, Okuma ve Yazma. IELTS  İngilizce Dersleri Öğretmenlerine şunulamalarında ları sağlarlar:

  • IELTS’te başarı için temel stratejiler
  • sınıf öğretimi için pratik fikirler
  • aday performansının işaretlenmesi ve değerlendirilmesine ilişkin yönergeler
  • IELTS sınavının içeriği hakkında bilgi.