İngilizce Dersleri merkezimizdeki İngilizce Dersleri DENİZLİ

İNGİLİZCE DERSLERİ FORUMLARI

İNGİLİZCE DERSLERİ BİRİMLERİ

İngilizce Öğrenme İpuçları

Günümüzde her yaştan insan İngilizce Dersleri merkezimizdeki İngilizce Dersleri birimlerimizde İngilizce dersleri programları ile İngilizce  öğrenmek istiyor ve ihtiyaçlarına uygun Temel İngilizce dersleri arıyor. İşte sizin için doğru çözümü ararken göz önünde bulundurmanız gereken bazı noktalar.

Esneklik

Pek çok yetişkin dil öğrencisi için, kendileri için doğru türde İngilizce Dersleri bulmanın önemli bir zorluğu, her hafta sürekli olarak çalışmak için vakit ayırmaktır. İngilizce Akademik  Eğitim   ANA İngilizce Dersleri  merkezimizdeki İngilizce Dersleri birimlerimizde her hafta farklı zamanlarda ve farklı sıklıkta Özel İngilizce Dersleri alabilmenin büyük avantajına sahipsiniz. İşte veya üniversitede yoğun bir işiniz  varsa, İngilizce Dersleri merkezimizdeki Kişiye Özel İngilizce Dersleri kampüsümüzde  İngilizce dersleri programlarındaki bir İngilizce dersi erteleyebilir ve daha fazla zamanınız olduğunda sonraki günlerde yetişebilirsiniz.

Hedefinizi seçin.

İngilizce öğrenmeye başladığınızda, aklınızda net bir amaç olması önemlidir, aksi takdirde bir yön olmadan ilerleme riskini alırsınız. İngilizce Akademik  Eğitim, Uygulamalı İngilizce Dersleri merkezimizdeki İngilizce Dersleri birimlerimizde gereksinmenize  bağlı olarak, gerçekçi bir zaman süreci  içinde gerçekçi bir amaç belirlemenizi sağlayan özel hedefler verir.

İyi eğlenceler!

İngilizce Dersleri yapmak sıkıcı ve sıkıcı olmak zorunda değildir. Aksine, çok eğlenceli olabilir ve olmalıdır. Kendi kendine çalışma kursları bir süre işe yarayabilir, ancak motivasyonunuzu hızla kaybedebilirsiniz. İngilizce Akademik  Eğitim   İngilizce Hazırlık Dersleri merkezimizdeki İngilizce YDS  Dersleri birimlerimizde değişik  insanlarla konuşarak, oyun oynayarak ve İngilizce YÖKDİL  Derslerindeki sosyal aktivitelere iştirak ederek  çalışıyorsanız, eğlenirken öğrenirsiniz!

Pratiklik

İngilizce dersleriniz, sizi işte ve seyahat ederken İngilizce kullanmaya hazırlamaya odaklanmalıdır. Dikkatinizin dinleme ve konuşma üzerinde olması gerekir çünkü bunlar esas becerilerdir. Bu nedenle, Merkez İngilizce Dersleri ana binamızdaki  İngilizce Dersleri birimlerimizde Birebir Özel İngilizce dersleri öğretileri ile yapacağınız İngilizce derslerinin türünü seçtiğinizde , İngilizcenin bu iki yönüne odaklanan bir seçenek bulun.İngilizce Akademik  Eğitim  kursları, İngilizce Derslerinde ilk dersten itibaren dinleme ve konuşmaya dayalıdır, bu da günlük yaşamınızda bazı temel dilleri kullanmayı hızlı bir şekilde öğrenebileceğiniz anlamına gelir.

Pek çok türde İngilizce dersi mevcuttur, ancak hepsi aynı derecede netice  üretemez. İngilizce Akademik  Eğitim  , İngilizce Dersleri merkezimizdeki İngilizce Dersleri birimlerimizde seçtiğiniz düzeyde İngilizce öğrenmede size esneklik, pratiklik ve eğlence sunabilir. Konumlarımıza bakarak ve size en yakın İngilizce Akademik  Eğitim  merkezini bularak hemen başlayın!

Bugün öğrenmeye başlamak ister misiniz?

İngilizce Akademik  Eğitim İngilizce Dersleri merkezimizdeki İngilizce Dersleri birimlerimizdeki kursumuz, destekleyici bir ortamda İngilizce öğrenmeniz için ideal bir fırsat sunuyor. Müfredat bazlı İngilizce Derslerinde , eğlenceli  çalışmalarımızdan en iyi şekilde faydalanın.

İngilizce Öğrenmede Başarı İçin 10 İpucu

İngilizce öğrenmede başarılı olmak istiyor musunuz?

Başarılı olmak için İngilizce Derslerinde ihtiyacınız olan seviyeye ulaşmanıza yardımcı olacak en iyi 10 ipucumuzu Temel  İngilizce Dersleri merkezimizdeki İngilizce Dersleri birimlerimizde okuyun.

1. Bir hedef belirleyin

Hangi seviyeye ulaşmak istediğinize dair bir hedef belirlediğinizden emin olun : daha iyi bir iş bulmak, İngilizce konuşulan bir ülkede okumaya başlamak, sırf yeni bir meydan okumayla karşılaşmak istediğiniz için seyahat etmek. Hedefiniz ne olursa olsun, bir kez belirledikten sonra  ona bağlı kalmalısınız !

2. İhtiyaçlarınıza uygun bir İngilizce kursu bulun

Nasıl ki hepimizin farklı hoşlandığı ve hoşlanmadığı şeyler, hayata dair farklı fikirleri olduğu gibi, bilgi edinmenin de farklı yolları var . Ne tür bir öğrenci olduğunuzu ve hangi yöntemin size en uygun olduğunu öğrenin. Öğrenmek için doğru ortamı ve doğru araçları bulduğunuzda, İngilizce öğrenmek İngilizce Dersleri ile kolay ve eğlenceli olacak!

3. Sorumluluk alın

Öğrenme , zaman ve özveri gerektiren bir süreçtir . Ne yaptığınızı, ne zaman ve nasıl yapacağınızı yalnızca siz kontrol edebilirsiniz. Kısa ve düzenli uygulamanın zihin için uzun ve düzensiz dönemlerden çok daha iyi olduğunu unutmayın, bu nedenle tüm gününüzü pratik yaparak geçirmenize gerek yoktur: her gün sadece birkaç dakika seçtiğiniz herhangi bir şekilde İngilizce Derslerinde pratik yapmanız için yeterli olacaktır: okumak , müzik dinlemek veya egzersiz yapmak. Bunu günlük bir alışkanlık haline getirmeye çalışın.

4. Okuyabildiğiniz kadar okuyun!

Seviyen çok basit olsa bile, İngilizce Dersleri ile seviyene uygun şeyler okumaya başlayabilirsin – okuduğun şey çok zorsa, cesaretin kırılır. Çocuk kitaplarını veya çizgi romanları deneyin – saçma gelebilir ama resimler ve basit yapılar, henüz çalışmadığınız kelimeleri anlamanıza yardımcı olacak ve sizin için daha kolay anlayabileceğiniz bir bağlamda günlük dilde size yardımcı olacaktır.

5. Filmleri altyazılı izleyin

Filmleri herkes sever. Filmleri alt yazılı izlemek veya daha önce izlediğiniz filmleri ana dilinizde, İngilizce olarak izlemek harika bir fikir. Veya en sevdiğiniz diziyi bulun ve tekrar İngilizce olarak izleyin! İlgilendiğiniz şeyleri aramak için interneti kullanın: hobileriniz veya mesleğiniz veya işinizle ilgili şeyler. Aşina olduğunuz şeyleri izlediğinizde veya okuduğunuzda anlamanız daha kolay oluyor.

6. İngilizce dinleyin

Sadece konuşmanızı değil, dinleme becerilerinizi de geliştirmeniz çok önemlidir . Müziğe pek düşkün olmasanız bile, İngilizce şarkılar veya müzik videoları dinlemek, daha sonra İngilizce Derslerinde kullanabileceğiniz yeni kelimeleri ve ifadeleri belirlemenize yardımcı olacaktır. Podcast’ler, İngilizce seslerinizi ve tonlamanızı geliştirmek için çok faydalıdır. Sesli sohbetler, hem dinleme hem de konuşma becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olabilir. Duyduğunuz veya okuduğunuz her şeyi anlamıyorsanız endişelenmeyin, bağlam sayesinde bazı şeyleri anlamaya başlayacaksınız. Bağlam son derece önemlidir ve size yeni kelimelerin veya ifadelerin anlamı hakkında birçok ipucu verecektir.

7. İngilizce öğrenirken dili kullanın. 

Hata yapmaktan korkmayın.

Söylemesi yapmaktan daha kolay biliyorum ama herkes hata yapar , anadili İngilizce olanlar bile! Bunun seni ertelemesine izin verme. Gün gelecek ne hatalar yaptığınızı anlayacaksınız ve bunları öğretmeninizin yardımı olmadan düzeltebileceksiniz ama bu noktaya kadar dili kullanmanız gerekiyor ve hata yapmak öğrenmenin en iyi yolu! Daima İngilizce kullanın. Bir şeyi nasıl söyleyeceğinizi bilmeseniz bile doğrudan çevirmemeye çalışın, söylemek istediğinizi iletmek için başka bir strateji bulun. Çok basit bir yol olsa bile, zorlukların üstesinden gelmek için hayal gücünüzü kullanın . Basit ifadeler kullanın. Bazen kısa ve basit cümleler sizi rahatlatır ve düşündüklerinizi kelimelere dökmenize yardımcı olur.

8. Pratik yapın, pratik yapın, pratik yapın!

“Alıştırma mükemmelleştirir”  Pratik İngilizce Dersleri de pratik yapmak zorunda olduğunuz hiçbir fırsatı kaçırmayın. Dilde ustalaşmanın tek yolu pratik yapmaktır ve İngilizceyi her fırsatta kullanmanız gerekir. Araba sürmeden araba kullanmayı öğrenemezsin! Tıpkı konuşmadan ve pratik yapmadan İngilizce öğrenemeyeceğiniz gibi!

9. Çeşitli kaynaklar kullanın

Sadece İngilizce Dersleri  kitabı İngilizcesini değil, “ gerçek İngilizceyi ” öğrenin. İngilizce Dersleri  kitapları dereceli dersler sunsa da genellikle “doğal” olmayan yöntemlerle yazılır. İnternet, filmler, realite şovları, gazeteler ve dergiler size daha fazla çeşitlilik sunar ve özgün sözcük dağarcığı ve yapılar kullanır . Bir dilde uzmanlaşmaya başlamak için tam olarak maruz kalmanız gereken şey budur.

10. Dört dil becerisini aynı anda geliştirin

Tüm becerilere odaklandığınızdan emin olun: dinleme, konuşma, okuma ve yazma. Bu size daha fazla güven verecektir. Bazı geleneksel öğretim yöntemlerinin odaklandığı gibi, yalnızca nasıl yazılacağını ve okunacağını biliyorsanız, o zaman İngilizce konuşmak için veya başkaları konuşurken kendinize güvenmezsiniz.

.