İngilizce Dersleri 5. Sınıf Programı

İngilizce Dersleri 5. Sınıf Programı İçeriği

1 – İngilizce Dersleri 5. Sınıf ( Birebir Özel İngilizce Dersleri )
2 – İngilizce Dersleri  5. Sınıf ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla İngilizce Dersleri  )

1 – İNGİLİZCE DERSLERİ  5. SINIF ( BİREBİR ÖZEL İNGİLİZCE DERSLERİ  ): İngilizce dersleri 5. sınıf alanında kurulan İngilizce dersleri 5. sınıf platformunda düzenlenen İngilizce dersleri 5. sınıf seanslarında ki İngilizce dersleri 5. sınıf etkinlikleri kapsamında hazırlanmış İngilizce dersleri 5. sınıf eğitimlerinde, gerçekten iyi öğrenmek özümsemek ve geldiği İngilizce seviyesine kadar öğrendiklerini kullanmak isteyen ve bu hedef ve amaç doğrultusunda İngilizce dersleri 5. sınıf İngilizce derslerini  almak isteyenler için özel olarak hazırlanmış öğrencinin istediklerini ve hedeflerini gerçekleştirebileceği yeteri kadar bilgi içeren, öğrenciyi yıl sonu İngilizce  sınavlarına daha İngilizce dersleri 5. sınıf dersleri alındığı sırada otomatik bir biçimde hazırlayan,  bir  İngilizce dersleri 5. sınıf  programıdır.

Bu düzenlemede,İngilizce dersleri 5. sınıf konusunda İngilizce dersleri 5. sınıf   departmanında ki İngilizce dersleri 5. sınıf statüsüne dahil olan İngilizce dersleri 5. sınıf  öğretilerindeorganize edilen birebir özel İngilizce dersi almak amacı ile İngilizce dersleri 5. sınıf programına kayıt olan ve  katılan öğrenci, İngilizce dersleri 5. sınıf ders günlerini kendi istediği gibi belirleme ayrıcalığı kazanır. Bu şekilde, istenilen günlerde İngilizce dersleri 5. sınıf programı uygulanır.

2 – İNGİLİZCE DERSLERİ   5. SINIF ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla İNGİLİZCE DERSLERİ ): İngilizce dersleri 5. sınıf seanslarında İngilizce dersleri 5. sınıf bölümlerinde hazırlanan İngilizce dersleri 5. sınıf eğitim dallarında İngilizce dersleri 5. sınıf etkinlikleri kapsamında, veli yada öğrencilerin birebir özel İngilizce  dersi almak  istememeleri halinde katılabilmeleri  ve öğrencinin kısa bir sürede gelişim ve ilerleme kayıt etmesi için özel olarak 5. sınıflara özgü İngilizce bilgilerinin içinde yer aldığı ve öğrencinin gereksinim duyduğunda her aradığını içinde bulduğu, yaptığı katkılarla öğrencinin hayalini  bile kurmadığı gelişmelerin sağlandığı İngilizce dersleri 5. sınıf  programlarının   eşliğinde özel hazırlanmış İngilizce dersleri 5. sınıf müfredat programı ile kaliteli bir İngilizce dersleri 5. sınıf ders alınabilmesi için öğrencinin her şekilde yararlı olabileceği tarzda hazırlanmış özel  İngilizce dersleri 5. sınıf programlarına özgü ve öğretici  özellikleri olan bir İngilizce düzenlemedir.

İngilizce dersleri 5. sınıf etkinlikleri kapsamında İngilizce dersleri 5. sınıf kampüslerinde  tatbik edilen İngilizce dersleri 5. sınıf için yapılan organizasyonlarda İngilizce dersleri 5. sınıf etkinlikleri kapsamında, grupların 4 kişiden oluşturulması, öğrenciye her konuda soru sorabilme olanağı sağlar. Ayrıca, İngilizce dersleri 5. sınıf dersleri veren öğretmenler sınıfın az öğrenciden oluşmasından yararlanarak hem öğrencilerle daha rahat birebir ilgilenebilir hemde onlarla daha rahat iletişim kurarak İngilizce dersleri 5. sınıf derslerinin çok daha verimli geçmesini sağlar. Zira, 4 kişiden fazla olan kalabalık gruplarda bu tür bir olanak yoktur.