İNGİLİZCE DERSLERİ AVCILAR PLATFORMU

İngilizce Dersleri Avcılar Kampüsü

1 – İngilizce Dersleri  Avcılar ( Birebir Özel İngilizce Dersleri )
2 – İngilizce Dersleri   Avcılar ( 4 Kişilik Gruplarla İngilizce Dersleri )

1 – İngilizce Dersleri Avcılar ( Birebir Özel İngilizce Dersleri ) : İngilizce Dersleri Avcılar için yapılan kampanyalarda İngilizce Dersleri Avcılar müfredatına uygun bir şekilde İngilizce Dersleri Avcılar platformunda hizmet veren ve İngilizce Dersleri Avcılar kampüslerindeki İngilizce Dersleri Avcılar ders merkezinde düzenlenen  İngilizce Dersleri Avcılar panellerinde öğrenciler, sıfırdan başlayarak  YDS, IELTS, YKS DİL, PROFICIENCY, YÖKDİL, İNGİLİZCE HAZIRLIK ATLAMA, TIPDİ,L, İNGİLİZCE TAKVİYE gibi akademik İngilizce sınavlara hazırlığa kadar, İngilizce Dersleri Avcılar platformunda şimdiye kadar hiç bir yerde görülmemiş derecede çok ciddi ve disiplinli İngilizce dersleri alır. Öğrencilere onların her türlü konuda yardımına koşan, her türlü sorunlarını çözen,  öğrenme sürecinde zorlukları yenmesine yardım eden ve öğrenmelerini kolaylaştıran İngilizce dersleri Avcılar merkezimizde özel olarak hazırlanan  İngilizce Dersleri Avcılar programları ile ders alırlar.

2 – İngilizce Dersleri  Avcılar ( 4 Kişilik Gruplarla İngilizce Dersleri ) :  İngilizce Dersleri Avcılar etkinliklerindeki İngilizce Dersleri Avcılar departmanlarında tesis edilen ve İngilizce Dersleri Avcılar  birimlerindeki İngilizce Dersleri Avcılar öğretilerinde öğrenciler, sıfırdan başlayarak  YDS, IELTS, YKS DİL, PROFICIENCY, YÖKDİL, TIPDİL, İNGİLİZCE HAZIRLIK ATLAMA, İNGİLİZCE TAKVİYE gibi akademik İngilizce sınavlara hazırlığa kadar, 4 öğrenciden oluşturulan gruplara katılarak ders almalarına rağmen sanki birebir ders alırmış gibi kendilerine uygulanan ve birebir özel derslerle aynı  kalitede olan, İngilizce öğrenmelerini olabildiğince kısaltan ve kolaylaştıran İngilizce dersleri Avcılar merkezimizde İngilizce Dersleri Avcılar programlarının eşliğinde ders alırlar.

İngilizce Dersleri Avcılar organizasyonlarında İngilizce Dersleri Avcılar birimlerindeki İngilizce Dersleri Avcılar kampüslerinde yapılan İngilizce Dersleri Avcılar panellerinde, öğrencilere uygulanan programlar 4  öğrenci içindir. Böylece, grubu oluşturan öğrencilerin saysı az tutularak verilen derslerin kalitesi muhafaza edilir. İngilizce Dersleri Avcılar merkezdeki  uygulamalarda, sıfırdan başlayarak  YDS, IELTS, YKS, PROFICIENCY, YÖKDİL, İNGİLİZCE HAZIRLIK ATLAMA, İNGİLİZCE TAKVİYE gibi akademik İngilizce sınavlara hazırlığa kadar İngilizce dersleri Avcılar merkezimizde İngilizce Dersleri Avcılar programları ile  grup şeklinde İngilizce dersleri verilir.

İngilizce Dersleri Avcılar etkinlikleri kapsamında ve İngilizce Dersleri Avcılar temel birimlerindeki İngilizce Dersleri Avcılar panellerinde gruplardaki öğrenci sayısının az olması sonucu, İngilizce Dersleri Avcılar programında dersi veren eğitmenle öğrenciler arasında iletişim artar ve yoğunlaşır. İngilizce Dersleri Avcılar öğretilerinde eğitmenin öğrenci başına harcadığı zaman uzar. Bu da İngilizce dersleri Avcılar merkezimizde İngilizce Dersleri Avcılar programlarındaki grup İngilizce derslerine kalite katar.