İngilizce Dersleri Ayı programları ile IELTS, YÖKDİL, YDS gibi akademik sınavlarda başarılı olun.

İngilizce Dersleri Ayı programları ile PROFICIENCY, IELTS, YDS, YÖKDİL gibi sınavlarda başarı garanti.İngilizce Dersleri Ayı Programları

İngilizce Dersleri Ayı Programlarının İçeriği

1 – İngilizce Dersleri Ayı ( Birebir Özel İngilizce Dersleri )
2 – İngilizce Dersleri Ayı ( 4 Öğrenci ile Oluşturulan Gruplarda Toplu İngilizce Dersleri )

1 – İngilizce Dersleri Ayı ( Birebir Özel İngilizce Dersleri ): İngilizce Dersleri Ayı geldi. İngilizce Dersleri Ayı için merkezimizde gerçekleştirilen  faaliyetlerle Genel İngilizce, YDS, YÖKDİL, IELTS, PROFICIENCY, YKS DİL gibi uluslar arası  sınavlara hazırlanın.

İngilizce Dersleri Ayı ismi verilen bu İngilizce organizasyonları ile artık İngilizcenin her dalında her alanında bu aydan itibaren İngilizce dersi alabilir ve kafanızda yarattığınız hedefe ulaşırsınız. 

İngilizce Dersleri Ayı denilen bu öğretiler için özel olarak tertiplenen  İngilizce Dersleri Ayı departmanlarında İngilizcenin her dalı için aranılan kaliteli eğitimi bulmak bu ayda mümkün.

İngilizce Dersleri Ayı adındaki  bölümlerimizde birebir özel ders isteyen  katılımcılara  uyguladığımız  İngilizce Dersleri Ayı programları, kesinlikle ders alan katılımcıya özgü ve özeldir. Bu düzenlemeler öğrencinin bilgi seviyesi ile birebir uyumludur. Düzenlemede yer alan bilgiler ve ona uygulanan sistem öğrencinin anlayabileceği  tarzdadır.

İngilizce Dersleri Ayı için hazırlanan ve tatbik edilen paketler öyle etkilidir ki öğrenci programın kendisine tatbik edilmeye başlandığı andan itibaren gelişmeye başlar ve kısa bir zamanda da işlem biter.

2 – İngilizce Dersleri Ayı ( 4 Öğrenci ile Oluşturulan Gruplarda Toplu İngilizce Dersleri ): Nihayet İngilizce Dersleri Ayı teşrif etti. İngilizce Dersleri Ayı öğretileri ile Genel İngilizce, YDS, YÖKDİL, IELTS, PROFICIENCY, YKS DİL gibi yüksek seviyedeki  sınavlara, 4 denk seviyeli öğrenci ile oluşturulan  homojen gruplarda toplu İngilizce dersleri alarak hazırlanın.

İngilizce Dersleri Ayı ismi verilen bu eğitim merkezimizdeki İngilizce öğretileri  ile artık İngilizcede seviye yada alan düşünmeksizin  bu aydan başlayarak İngilizce dersi alabilir ve ulaşmak istediğiniz noktalara kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Çünkü İngilizce Dersleri Ayı projeleri sizi oralara taşır.

İngilizce Dersleri Ayı denilen bu öğreti ve öğrenimler için özel olarak tertiplenen ve kurulan  İngilizce Dersleri Ayı sınıflarımızda  toplu halde kalabalık gruplarla ( 1 ile 4 kişi arasında ) tüm seviye, dal, al an, branşta İngilizce ders almak ve bu konuda kendini geliştirmek artık çok kolay.

İngilizce Dersleri Ayı adındaki özel tesis edilen temel eğitim sınıflarımızda  en fazla 4 öğrenciden oluşan guruplara dahil olarak ders isteyen aday öğrencilere tatbik edilen  bu  İngilizce Dersleri Ayı projeleri, hazırlanış ve kuruluş itibarı ile grup içinde ders alan öğrenciye kendini birebir özel ders alırmış gibi hissettirir.

İngilizce Dersleri Ayı adı altında hazırlanan ve tatbik edilen öğretiler derse katılanı   öyle hızlı etkiler ki  öğrenci öğretinin kendisine tatbik edilmeye başlandığı andan itibaren gelişmeye başlar.