İngilizce Dersleri Bahçelievler Programı

  İngilizce Dersleri Bahçelievler Program İçeriği

1 –  İngilizce Dersleri Bahçelievler ( Bireysel Özel  İngilizce Dersleri )
2 –  İngilizce Dersleri Bahçelievler ( 4 kişi ile yapılan grup İngilizce Dersleri  )

1 –  İngilizce Dersleri Bahçelievler ( Bireysel – Özel  İngilizce Dersleri ) :

İngilizce Dersleri Bahçelievler ana merkezinde eğitim veren İngilizce Dersleri Bahçelievler kampüslerindeki İngilizce dersleri Bahçelievler özel öğretim kurumlarında düzenlenen ve İngilizce Dersleri Bahçelievler kampüslerinde öğrenciye uygulanan  bireysel ve özel İngilizce dersleri  Bahçelievler öğretilerinin içeriğinde ki öğretim bilgileri ile  ders çalışma azmini arttırırız. 

2 –  İngilizce Dersleri Bahçelievler ( 4 kişilik Gruplarla  İngilizce Dersleri ) :

İngilizce Dersleri Bahçelievler ana merkezinde eğitim veren İngilizce Dersleri Bahçelievler kampüslerindeki İngilizce dersleri Bahçelievler özel öğretim kurumlarında kalabalık gruplarda alınan kötü sonuçların etkilerinden, kargaşasından ve sorunlarından kurtulmak ama yinede uygun fiyatlarla toplu İngilizce derslerinin yapıldığı, öğrencinin İngilizce Dersleri Bahçelievler ile öğretim aşamasında ve sonrasında dahi en  büyük yardımcısı ve destekçisi olan, okuma parçalarının nasıl yanıtlanacağını İngilizce Dersleri Bahçelievler ana merkezinde eğitim veren İngilizce Dersleri Bahçelievler kampüslerindeki İngilizce dersleri Bahçelievler özel öğretim kurumlarında açık seçik ve net bir dille anlatan İngilizce Dersleri Bahçelievler merkezimizdeki İngilizce Dersleri Bahçelievler şubemizde İngilizce Dersleri Bahçelievler programlarında yer almak isteyen öğrencilere açığız.

IELTS

IELTS – ( Bireysel – Özel  Ielts Dersleri ) : 

İngilizce Dersleri Bahçelievler ana merkezinde eğitim veren İngilizce Dersleri Bahçelievler kampüslerindeki İngilizce dersleri Bahçelievler özel öğretim kurumlarında bireysel olarak İngilizce Dersleri Bahçelievler programına katılan adaylar, İngilizce Dersleri Bahçelievler şubemizdeki derslerin yapılacağı gün ve saatleri seçme özgürlüğüne sahiptir.

 

IELTS – ( 4 kişilik Gruplarla  Ielts  Dersleri ) :

İngilizce Dersleri Bahçelievler ana merkezinde eğitim veren İngilizce Dersleri Bahçelievler kampüslerindeki İngilizce dersleri Bahçelievler özel öğretim kurumlarında grup  dersleri, aynı seviyeye sahip olan adaylardan oluturulan homojen gruplara uygulanır. İngilizce Dersleri Bahçelievler ana merkezinde eğitim veren İngilizce Dersleri Bahçelievler kampüslerindeki İngilizce dersleri Bahçelievler özel öğretim kurumlarında ki bu gruplar 4 kişiden oluştuğu için, programa katılan adaylar, İngilizce Dersleri Bahçelievler ana merkezinde eğitim veren İngilizce Dersleri Bahçelievler kampüslerindeki İngilizce dersleri Bahçelievler özel öğretim kurumlarındaki derslerde rahatlıkla soru sorabilir. Ayrıca, İngilizce Dersleri Bahçelievler ana merkezinde eğitim veren İngilizce Dersleri Bahçelievler kampüslerinde sayı az olduğu için, İngilizce Dersleri Bahçelievler ana merkezinde eğitim veren İngilizce Dersleri Bahçelievler kampüslerinde hocalar adaylarla teker teker ilgilenir ve grup dersi bireysel ders  programlarına benzer. 

YDS

YDS – ( Bireysel – Özel  Yds Dersleri ) :

İngilizce Dersleri Bahçelievler programları, bireysel uygulamalarda İngilizce Dersleri Bahçelievler programına  katılan adaya, eğitim günleri ile ilgili olarak öncelik verilir. İngilizce Dersleri Bahçelievler ana merkezinde eğitim veren İngilizce Dersleri Bahçelievler kampüslerindeki İngilizce dersleri Bahçelievler özel öğretim kurumlarında adaylar kendi yaşam tarzlarına ve boş zamanlarına uyan yada denk gelen gün ve saatlerde eğitim alabilir ve program İngilizce Dersleri Bahçelievler ana merkezinde eğitim veren İngilizce Dersleri Bahçelievler kampüslerindeki İngilizce dersleri Bahçelievler özel öğretim kurumlarında adayların istekleri doğrultusunda gerçekleştirilir. Adaya yapılan seviye tespit sınavından sonra elde edilen sonuç ve sınavda almak istediği  puan,  adaya verilmesi gereken ders sayısının tespitinde önemli bir rol oynar.

 

YDS – ( 4 kişilik Gruplarla Yds  Dersleri ) :

İngilizce Dersleri Bahçelievler ana merkezinde eğitim veren İngilizce Dersleri Bahçelievler kampüslerindeki İngilizce dersleri Bahçelievler özel öğretim kurumlarında grup dersleri programlarında yer alan  adaylar, İngilizce Dersleri Bahçelievler ana merkezinde eğitim veren İngilizce Dersleri Bahçelievler kampüslerindeki İngilizce dersleri Bahçelievler özel öğretim kurumlarında seviye sınavına tabi tutulduktan sonra seviyeleri denk olan adaylardan oluşturulan homojen gruplara programlar uygulanır. Bu homojen grupların sayısının 4 olması adaylara çok avantaj sağlar ve adaylara pozitif olarak yansır. 

Lys 5 sınavı ile üniversiteye girecek olan adaylara verilen
Lys 5 sınav taktikleri ve Lys 5 sınav teknikleri ile
deneme sınavlarında alınan NET YANIT sayısı
10 – 15 arası arttırılır.

AMAÇ

Toplum içerisinde sık sık rastlanılan bir söz var son yıllarda ” İngilizce bilmeyeni adam yerine koymuyorlar ” yada ” İngilizce bilmeyeni işe almıyorlar ” söylemleri gerçekleri yansıtmakla kalmıyor acı bir gerçeği de ortaya koyuyor. Bu toplumda gerçekten dil öğrenmek ve gerek iş alanında gerekse eğitim hayatında öğrendikleri  dil ile kendilerine bir yer sağlamak amacında olan bir çok insan var ama bu dili öğretebilen yok.