İngilizce  dersleri başlıyor  ve beraberinde İngilizce  dersleri başlıyor, ile dertler de başlıyor.. Bizi arayın.

İNGİLİZCE DERSLERİ BAŞLIYOR

İngilizce  Dersleri Başlıyor Konu İçeriği

1 – İngilizce  Dersleri ( Birebir Özel İngilizce Dersleri )
2 – İngilizce Dersleri  ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla İngilizce Dersleri )

İngilizce dersleri başlıyor   tamam İngilizce Dersleri Başlıyor da  ve başlamadan önce rahat olan birini gördünüz mü ? Ülkede eğitim sezonu başladığında  yine mi İngilizce  dersleri başlıyor, yine mi aynı şeyler olacak diye düşünmeyen bir veliye rast geldiniz mi ?. Ayrıca,  okullarda Belalı  İngilizce  dersleri başlıyor ve siz okuldan sonra İngilizce ile akıcı bir şekilde gerçekten iletişim kurabilecek misiniz hiç merak ettiniz mi? İngilizce öğretmeninin iyi bir iş çıkardığını mı düşünüyorsun? Yurt dışında bulundun mu ve iyi İngilizce konuşabildin mi? Sizi “gerçek” dünyaya ve “gerçek” iletişime daha iyi hazırlamak için başlayan İngilizce derslerinin farklı olması gerektiğini hissettiniz mi? Gelecekteki mesleğinizde İngilizce kullanmak zorunda kalacağınızı düşünüyor musunuz? Ve çoğunlukla anadiliyle konuşacağınızı mı düşünüyorsunuz, yoksa çalışma ortamınızın çok kültürlü olacağına mı inanıyorsunuz?

Tüm okullarda sorunlu İngilizce  dersleri başlıyor  ve beraberinde Sorunsuz İngilizce  dersleri başlıyor, ile dertler de başlıyor. İngilizce dersleri başlıyor ve üstüne üstlük  tüm Türkiye de öğrenciler İngilizce Dersleri Başlıyorken  merakla ne  gibi değişiklik olacak diye bekliyor.  Aman İngilizce dersleri başlıyor şeklinde okullarda konuşulan konunun ana teması,  Baş belası İngilizce dersleri başlıyor ve biz veliler yani anneler ve babalar İngilizce  başlıyorken İngilizce ile ilgili bizim sorunlarımız da başlıyor şeklinde. Okullar açıldı ve İngilizce  dersleri başlıyor ülkemize hayırlı olsun, hayırlı olsun da tüm sorunları ve hala çözülmesi gereken yumak gibi problemleri ile Problemli İngilizce  dersleri başlıyor. Yılların biriktirdiği İngilizce  dersleri başlıyor konusunda kimsenin çözemediği bütün bu olumsuzlukları çözmek için Eksi İngilizce dersleri başlıyor ve yeni milli eğitim bakanı Bu olumsuz İngilizce Dersleri Başlıyorken bakalım neler yapacak. Çok iyi niyetli de bu eksiklikleri çözmek için iyi niyetten çok daha fazlası gerek.

İngilizce  dersleri başlıyor ile  ilgili sorunların çözümü açısından İngilizce  dersleri başlıyor  ve yanında  İngilizce  dersleri başlıyor, ile sadece bakanlık değil devletin tüm birimleri de bu işe girmeli. Anlayış ve zihniyet İngilizce dersleri başlaması ile kesinlikle değişmeli. Çalıştığım yıllardan bilirim. Okullarda resmi okullarda, lisede çocuklar İngilizce bölümünün açılmasını istediklerinde, yöneticilerin nasıl yan çizdiğini çok iyi bilirim. Nedense bir türlü çözememiştim neden karşı çıktıklarını. Mesela bu sorun okullarda İngilizce  dersleri  başlıyorken kesin çözülmeli.

Okullarda dönem başı. İngilizce dersleri başlıyor ve beraberinde bir çok sorunu da getiriyor. İngilizce  dersleri başlıyor ve İngilizce öğretmenleri bir örnek. Bu İngilizce Dersleri Başlıyor konusu nasıl çözülecek mesela. Çoğu bilgi açısından çok eksik. Bundan vaz geçelim çoğu İngilizce nasıl öğretilir bilmiyor.

İngilizce dersleri başlıyorken

 İngilizce öğretmesini bilmeyen İngilizce öğretmenleri ile İngilizce dersleri başlıyor nasıl yürüyecek. Koca bir soru işareti. Sanırım, önce öğretmenlere İngilizce nasıl öğretilir bunu öğretmek gerek. Bazı İngilizce öğretmenlerinin  okullarda çocuklara İngilizce kelimeleri yazıldığı gibi telaffuz ettirdiğini gördüm ve yaşadım. Çok ama çok üzüldüm.

Bu konunun çözümü için tüm İngilizce öğretmenleri ve diğer branş öğretmenlerinin tamamının en yüksek puanlarla üniversiteye alındığı bir uzmanlık okulu açılmalı. Sadece İngilizce değil, diğer tüm öğretmenlerinde en yüksek puan alarak başlayacağı bir üniversite kurulmalı.

Öğretmenler için özendirici hem gelir açısından hemde diğer sosyal açılardan yararlanacakları en geniş imkanların tanındığı üniversiteler ve bunlar için ayrı ve özel bir yasa. Bu en yüksek puanı alarak gelecek olan öğrencilerde oluşturulacak öğretmenler. Bunlar gelecek kuşağın matematikçisini de, teknolojik elemanını  da en yüksek seviyede yetiştirebilecek gençler.

Ülkede, hiç bir yere giremesem bile bari bir öğretmen olayım diyen zihniyetin insanları bu şekilde devre dışı kalır. Özendirici yasalar, en akıllı en çalışkan öğrencilerin öğretmen olmasını sağlayabilir. Bu benim fikrim elbette

Defolu İngilizce  dersleri başlıyorken tüm bunlar  yapılırsa İngilizce konusu da çözülür kanısındayım. Bu seviyede ki evlatlarımızın kalitesi de toplumda tartışılmaz. Ortaya çok iyi eğitim verebilen ve İngilizce de bilen gelecek nesilleri yetiştiren harika çocuklar.