İNGİLİZCE DERSLERİ BİLGİ KÖŞESİ PROGRAMI

İngilizce Dersleri Bilgi Köşesi Programı İçeriği

1 –  İngilizce Dersleri Bilgi Köşesi ( Bireysel – Özel İngilizce Dersleri  
2 –  İngilizce Dersleri Bilgi Köşesi ( 4 kişi ile yapılan grup  İngilizce Dersleri  )

1 –  İngilizce Dersleri Bilgi Köşesi ( Bireysel – Özel  İngilizce Dersleri  ) : İngilizce  Bilgi  köşesi adını verdiğimiz müfredata özgü olan İngilizce Dersleri Bilgi köşesi isimli etkinliklerdeki  İngilizce Dersleri Bilgi köşesi isimli özel programlar ile İngilizce dersleri vermek için kurulan merkezde ve İngilizce dersleri hakkındaki İngilizce Dersleri Bilgi köşesi adını taşıyan platformda ve İngilizce dersleri öğretileri içerisinde verilen İngilizce Dersleri  bilgi köşesi seminerlerinde, ruhu, özü ve hazırlanışı itibarı ile tamamen birebir özel derse ve tek öğrenciye İngilizce dersleri vermeye yönelik hazırlanmış, kurulumundaki temel felsefesi birebir özel ders ve uygulamada etkili olarak nasıl kullanılacağı anlayışı ile hazırlanmış, İngilizce Dersleri Bilgi köşesi adındaki programda bire bir tek başına özel İngilizce dersleri almak isteyenlere gün ve saatlerini belirleme imtiyazı verilir. Bu şekilde aday öğrenci günlük yaşamında her hangi bir değişiklik yapmadan ihtiyaç duyduğu özel  İngilizce Dersleri Bilgi köşesi programına katılabilir. Eğer öğrenci, Ielts, Yds, Proficiency , Lys 5 yada benzeri İngilizce akademik sınavlara katılmak ve başarılı olmak istiyorsa, yapılan seviye sınav sonuçlarına ve sınavda almak istediği ” puana ” göre belirlenir.

2 –  İngilizce Bilgi Köşesi ( 4 kişi ile yapılan grup İngilizce Dersleri  ) : İngilizce Dersleri Bilgi köşesi isimli tanıtımlarımız için yapılan kampanyalarda ve İngilizce  Dersleri Bilgi köşesi adını taşıyan birimlerdeki İngilizce dersleri için düzenlenen  İngilizce Dersleri Bilgi köşesi isimli organizasyonlarda aynı zamanda İngilizce dersleri alanındaki  İngilizce dersleri kategorisinde yer alan  ve  İngilizce Dersleri Bilgi köşesi için yapılan  etkinlikler çerçevesinde uygulanan İngilizce Dersleri Bilgi köşesi ismi altında hazırlanmış öğretilerde,  4 kişilik gruplara katılarak birebir özel İngilizce dersleri kalitesinde ve hemen hemen aynı nitelikte  dersler alabilirsiniz. İngilizce Dersleri Bilgi köşesi isimli düzenlemelerde grup derslerinin bu kalite ve nitelikte olması, grup sayısı az kişiden oluşturularak sağlanmıştır. Böylece, aday öğrenci,   İngilizce Dersleri Bilgi köşesi dersleri sırasında, anlamadığı yerlerle ilgili sorular sorabilir ve yanıtlar alabilir ki bu imkan çok sayıda öğrenciden oluşan gruplarda pek yoktur. Ayrıca,  İngilizce  Dersleri Bilgi  köşesi denilen merkezimizde  İngilizce Dersleri Bilgi köşesi özel programını uygulayan  öğretmen  de sayı az olduğu için her öğrenci ile birebir ilgilenebilir ve bu da grup derslerine bireysel bir nitelik ve özellik katar.

İNGİLİZCE KÖŞESİ PROGRAMLARINDA NEDEN BİZ

  1. İngilizce  Dersleri Bilgi  köşesi denilen merkezimizde  İngilizce Dersleri Bilgi köşesi etkinliklerindeki İngilizce dersleri isimli eğitim seminerlerinde önceden düzenlenmiş İngilizce Dersleri Bilgi köşesi isimli çalışmalarda, dilin tüm alanlarında İngilizce Dersleri Bilgi köşesi programlarına katılan aday öğrencilere,   İngilizce Dersleri Bilgi köşesi eğitimi aldıkları alanda yılların deneyimine sahip , dil  öğretmeyi bilen gerçek uzman hocalar ders verir.