İngilizce Dersleri DershanesiİNGİLİZCE DERSLERİ DERSHANESİ HAKKINDA

İngilizce Dersleri Dershanesi Hakkında Bilgiler

1 – İngilizce Dersleri  (Bireysel Özel İngilizce Dersleri )
2 – İngilizce Dersleri ( 4 öğrenci ile Grup İngilizce Dersleri )

1 – İngilizce Dersleri  ( Bireysel Özel İngilizce Dersleri ): İngilizce dersleri dershanesi, kurulan mekanda ki İngilizce dersleri dershanesi kapsamında, İngilizce dersleri için verilen seminerlerde, öğrenciler için organize edilen bireysel ve özel İngilizce dersleri sürecinde, İngilizce dersi almaya gelen öğrencilere, İngilizce dersleri dershanesinde sıfır yani hiç İngilizce bilmeyenlerden başlayarak akademik İngilizce sınavlarına hazırlığa kadar her alanda ve her düzeyde İngilizce dersleri verilir.

  • İngilizce dersleri dershanesi bulunduğu  platformunda ki İngilizce dersleri dershanesinde birebir olarak hocadan teke, tek İngilizce ders almak isteyen öğrencilere, İngilizce dersleri dershanesinde bu tür İngilizce dersi almak isteyenler için özel bir tarzda hazırlanmış programlarla İngilizce dersleri verilir. İngilizce dersleri dershanesinde organize edilen bu programlar, öğrencilere programın tüm özellikleri kullanılarak  tatbik edilir.
  • İngilizce dersleri dershanesinde organize edilen programların uygulanması bittiğinde, öğrenci ne amaçla İngilizce dersleri almak istemişse amacına ulaşmış olur.
  • İngilizce dersleri dershanesi kampüslerinde minik İngilizce dersleri dershanesinde,   her hangi bir öğrenci, hangi alanda veya seviyede ders almak istemişse,  İngilizce dersleri dershanesinde bu tür bireysel ve özel İngilizce dersi aldığı için, İngilizce dersleri dershanesi programlarının uygulanacağı günleri  kendi belirleme şeklinde bir imkana kavuşur.

    2 – İngilizce Dersleri  ( 4 öğrenci ile Grup İngilizce Dersleri ): İngilizce dersleri dershanesi seminerlerinde yer verilen İngilizce dersleri dershanesinde zaman, zaman bireysel İngilizce özel ders istemeyenler için dershanede düzenlenen İngilizce dersleri ile ilgili eğitimlerde öğrenciler, kuruluşundan kaynaklanan ve içerdiği özel bilgileri her açıdan öğrenciye taşıyan, her an ve her zaman öğrenciye destek olan, öğrencilerin İngilizce öğrenmesini kolaylaştıran, taşıdığı nitelikler yüzünden öğrenim süresini kısaltan  İngilizce dersleri dershanesi programlarıyla destekli bir eğitim alırlar.
  • İngilizce dersleri dershanesinin içinde yer aldığı amfilerde İngilizce dersleri dershanesinde gruplar en fazla 4 öğrenciden oluşturulur. Aşağısı olur ama yukarısı olmaz. İngilizce dersleri dershanesinde  verilen İngilizce derslerinde grubu oluşturan öğrenci sayısının 4 olması, verilen İngilizce derslerinde ki kaliteyi korumak amaçlıdır.
  • Grubu meydana getiren öğrenci sayısı az olunca vede normal olarak küçük bir sınıf havası oluşturulunca, İngilizce dersleri dershanesinin yan dallarında İngilizce dersleri dershanesinde görev yapan ve İngilizce derslerine giren eğitmenler, her öğrenci ile sanki birebir İngilizce özel dersmiş gibi ilgilenebilir ve elde edilen sonuçlar harika olur.

İNGİLİZCE DERS ALIRKEN NEDEN BİZ

  • İngilizce dersleri dershanesinde öğrenciler için özel hazırlanmış İngilizce dersleri ile ilgili eğitimlerde, öğrenciler bireysel veya gruplara dahil olarak ders alsalar da ”  SENET ” yapılmaz.