İNGİLİZCE DERSLERİ DOSYASI HAKKINDA BİLGİLER 

İngilizce Dersleri Dosyası Programı İçeriği

1 – İngilizce  Dersleri Dosyası ( Birebir Özel İngilizce Dersleri)
2 – İngilizce Dersleri  Dosyası ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla İngilizce Dersleri )

1 – İngilizce  Dersleri Dosyası ( Birebir   Özel İngilizce Dersleri):

İngilizce  Dersleri Dosyası isimli eğitim birimlerimizde İngilizce  Dersleri Dosyası kampüsümüzde en çağdaş sistemlerle hazırlanan İngilizce Dersleri Dosyası programları aracılığı ve eşliğinde en az İngilizce bilen yada İngilizce bilgisi sıfır olan öğrenciden başlayarak, en yüksek seviyedeki İngilizceye kadar öğrencilere Akademik sınavlarda dahil olmak üzere İngilizce dersleri dosyasında bire bir özel İngilizce dersleri verilir.

İngilizce  Dersleri Dosyası isimli eğitim merkezimizde en  modern yöntem ve sistemlerle düzenlene İngilizce Dersleri Dosyası düzenlemeleri aracılığı ile sadece genel İngilizce öğrenmek isteyenlere değil aynı zamanda YDS,  YÖKDil, IELTS, TOEFL Ibt, İNGİLİZCE HAZIRLIK SINIFI VE ATLAMA SINAVI, PROFICIENCY gibi akademik sınavlara İngilizce hazırlık dersleri de verilir.

Birebir özel İngilizce dersleri alan  öğrenciler ister akademik sınava hazırlık isterse genel İngilizce dersleri alsın, uygulanan İngilizce dersleri dosyası isimli programların uygulaması sona erdiğinde amacına kesinlikle ulaşır. Bu, uygulanan İngilizce dersleri dosyası adını taşıyan İngilizce dersleri programlarının özelliklerinden kaynaklanan bir durumdur.

2 – İngilizce Dersleri  Dosyası ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla İngilizce Dersleri ):

İngilizce  Dersleri Dosyası isimli en çağdaş yöntem ve sistemlerle düzenlenen İngilizce Dersleri Dosyası programları aracılığı ve eşliğinde en az İngilizce bilen yada İngilizce bilgisi sıfır olan öğrenciden başlayarak, en yüksek seviyedeki İngilizceye kadar öğrencilere Akademik sınavlarda dahil olmak üzere İngilizce  Dersleri Dosyası isimli eğitim birimlerimizde İngilizce  Dersleri Dosyası kampüsümüzde en çağdaş sistemlerle hazırlanan İngilizce Dersleri Dosyası programlarında 4 öğrenciden oluşturulan gruplara  toplu İngilizce  Dersleri Dosyası eğitimi uygulanır.

İngilizce Dersleri Dersleri Dosyası isimli en yeni ve en yenilikçi, geliştirici düzenlemelerin içinde yer aldığı programların eşliğinde 4 öğrenciden oluşturulan gruplara  toplu YDS,  YÖKDil, IELTS, TOEFL Ibt, İNGİLİZCE HAZIRLIK SINIFI VE ATLAMA SINAVI, PROFICIENCY gibi akademik sınavlara İngilizce hazırlık dersleri de verilir.

İngilizce dersleri dosyası isimli programların toplu İngilizce derslerinde gruplara uygulanması. evresinde toplu derslere katılan  öğrencilerin her biri ders sırasında kendisini birebir özel İngilizce dersleri alırmış gibi hisseder. Bu toplu derslerin İngilizce dersleri dosyası programında az sayıda öğrenci ile yapılması ve uygulanan İngilizce dersleri dosyası isimli İngilizce Dersleri programının   niteliğinden kaynaklanır.

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ

  • Çünkü biz, İngilizce  Dersleri Dosyası isimli eğitim birimlerimizde İngilizce  Dersleri Dosyası kampüsümüzde en çağdaş sistemlerle hazırlanan İngilizce Dersleri Dosyası programlarında aday öğrencilerimize diğer tüm kurumlarda yapılan ” SENET ” imzalatma olayını uygulamayız.
  • İngilizce  Dersleri Dosyası kampüslerinde İngilizce dersleri dosyası isimli programların uygulama aşamasında akademik sınavlar için hazırlanan aday öğrencilerimize girecekleri sınavın geneli hakkında bilgilerin yanında onlara sınav sorularının çözüm tekniklerini de öğretiriz.
  • Akademik kelimeler sınavlarda başarıya giden yolun anahtarıdır. Bu konuda aday öğrencilerimize gereken tüm desteği İngilizce dersleri dosyası  programlarında sağlarız. Onları geliştirmek ve kelime sayılarını  attırabilmek için gereken tüm önlemleri İngilizce derslerinde alırız.