İngilizce Dersleri Florya Programı

  İngilizce Dersleri Florya Program İçeriği

1 –  İngilizce Dersleri Florya ( Bireysel – Özel  İngilizce Dersleri  )
2 –  İngilizce Dersleri Florya ( 4 kişi ile yapılan grup İngilizce Dersleri  )

AMAÇ:  İngilizce Dersleri Florya departmanındaki İngilizce Dersleri Florya kampüsünde yer verilen İngilizce Dersleri Florya programlarıyla İngilizce öğrenmek bu günlerde çok gözde olan bir durum fakat gerçekten İngilizce  öğretenleri bulmak ise bir sorun. Biz İngilizce öğrenmek isteyenlerin hem zamanını hemde parasını boşa harcamasını İngilizce Dersleri Florya öğretileriyle önlüyoruz. İngilizce  öğretmek ciddi bir iştir . Bilgi yanında disiplin ve  öğretme yeteneği olan uzman ve deneyimli öğretmenler ister. 

  İngilizce Dersleri Florya Programlarının kapsamı

IELTS

IELTS –  ( Bireysel – Özel  Ielts  Dersleri ) :

 İngilizce Dersleri Florya departmanındaki İngilizce Dersleri Florya kampüsünde yer verilen İngilizce Dersleri Florya programlarında bireysel  derslere katılan öğrencilere ders programlarının uygulandığı günler ve saatler konusunda öncelik tanınır ve İELTS dersleri Florya programları onların arzu ettiği gün ve saatlerde uygulanır. İngilizce Dersleri Florya departmanındaki İngilizce Dersleri Florya kampüsünde yer verilen İngilizce Dersleri Florya programlarıyla özel programlara katılan adaylar program başlamadan önce seviye sınavına tabi tutularak  bilgisi ölçülür.

 

IELTS –  ( 4 kişilik Gruplarla  Ielts Dersleri ) :

Grup halinde uygulanan ders programlarına İngilizce Dersleri Florya departmanındaki İngilizce Dersleri Florya kampüsünde yer verilen İngilizce Dersleri Florya programlarına katılan  adaylara,  eğitim başlamadan önce seviye sınavı yapılarak, seviyeleri tespit edilir ve aynı yada denk seviyede olan adaylardan oluşturulan gruplarda eğitim başlar. Grubu oluşturan  adayların sayısının 4 kişi şeklinde tutulması,grup şeklinde yapılan İELTS  dersleri Florya  programlarına, bireysel özel  ders niteliği kazandırır.  Zira grup sayısının az olması nedeni ile hocalar grup adayları ile bire bir ilgilenebilir vede gruptaki  adaylar  kalabalık gruplarda yapamadıkları bazı aktiviteleri bu 4 kişilik gruplarda kolayca gerçekleştirebilir . Örneğin, Kalabalık gruplarda adaylar, anlamadıkları konularla ilgili soru sorma fırsatını grubun kalabalık olması sebebi ile pek bulamaz. Oysa 4 kişilik gruplarda bunu gerçekleştirmek kolaydır.

YDS

YDS  –  ( Bireysel – Özel  Yds  Dersleri ) :

İngilizce Dersleri Florya departmanındaki İngilizce Dersleri Florya kampüsünde yer verilen İngilizce Dersleri Florya programlarıyla bire bir  derslere iştirak eden öğrencilere ders programlarının gerçekleştirildiği günler ve saatler husunda  öncelik tanınır ve eğitim günleri  onların istedikleri gün ve saatlerde yapılır. Özel  programlarına katılan adaylar program başlamadan önce seviye sınavına tabi tutulur.

YDS –  ( 4 kişilik Gruplarla  Yds Dersleri ) :

Grup tarzında uygulanan ders programlarına katılan öğrencilere ,   ders öncesinde  seviye sınavı yapılarak, ne derecede dil bildikleri  tespit edilir ve aynı yada denk seviyede ki  öğrencilerden oluşturulan gruplarda dersler başlar. Grubu oluşturan öğrenci adedinin 4 kişi ile sınırlandırılması , grup şeklinde yapılan  ders programlarına, bireysel ders özelliğini katar . 

PROFICIENCY

PROFICIENCY  –  ( Bireysel – Özel  Proficiency Dersleri ) :

Muafiyet sınavı yada Proficiency sınavı hazırlık için, üniversitelerin hazırlık bölümünde okuyan ve takviye ders isteyen yada dönem sonunda gerçekleşen sınavda başarılı sonuçlar almak isteyen üniversite öğrencilerine, İngilizce Dersleri Florya departmanındaki İngilizce Dersleri Florya kampüsünde yer verilen İngilizce Dersleri Florya programlarıyla devam ettikleri üniversitenin kendi bünyesine uygun olarak uyguladıkları sınava, üniversitenin sınav formatlarına uyumlu  dersler ;  öğrencilere verilir.

LYS 5

LYS 5  –  ( Bireysel – Özel  Lys 5 Dersleri ) :

Üniversiteye yabancı dil sınavı ile girecek olan öğrencilere, deneme sınavlarında elde ettikleri NET YANIT sayısını 10 yada 15 adet arttırma garantisi.