İngilizce Dersleri Hakkında ki Söylentiler ayyuka çıkmışken İngilizce Dersleri Hakkında ki Söylentilerin aksine farklı durumlarda etkin ve uygun şekilde İngilizce iletişim kurabilirsiniz.

İNGİLİZCE DERSLERİ HAKKINDAKİ SÖYLENTİLER

İngilizce Dersleri Hakkındaki Söylentiler ve   Düşünceler

1 – İngilizce  Dersleri Dosyası ( Birebir Özel İngilizce Dersleri)
2 – İngilizce Dersleri  Dosyası ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla İngilizce Dersleri )

Tüm İngilizce kurslarımız size yardımcı olacaktır:

  • İngilizce Dersleri Hakkında ki Söylentiler ayyuka çıkmışken İngilizce Dersleri Hakkında ki Söylentilerin aksine farklı durumlarda etkin ve uygun şekilde İngilizce iletişim kurabilirsiniz
  • Farklı durumlarda İngilizce Dersleri Hakkında ki Söylentiler konusunda fikirlerinizi ve görüşlerinizi net ve doğru bir şekilde ifade edebilirsiniz.
  • farklı durumlarda ve kayıtlarda okuduklarını veya duyduklarını anlayabilirsiniz.
  • Çeşitli stil, durum ve kayıtlarda doğru ve doğal konuşabilir  ve yazı yazabilirsiniz.

Bunu yapmanıza yardımcı olmak için, İngilizce derslerimiz İngilizce Dersleri Hakkında ki Söylentilerin aksine İngilizce Dersleri Hakkında ki Söylentilere aldırmadan dilin tüm yönlerine odaklanmaktadır:

  • yapı – İngilizce Dersleri programında  Dilbilgisi ve kelimeleri doğal olarak uygun durumlarda nasıl kullanacağınızı, farklı yapıların fonksiyonlarına ve bağlamlarına odaklanmayı öğreneceksiniz.
  • beceriler – becerilerinizi geliştirmek için çok çeşitli İngilizce okuma ve İngilizce dinleme metinleri kullanılır ve yeterlilik ve güveninizi geliştirmek için otantik durumlarda yazıp konuşacaksınız.
  • İngilizce Dersleri Hakkında ki Söylentilerin tersine İngilizce Derslerimiz  düzenli ilerleme testlerini içerir, böylece ne kadar iyi çalıştığınızı görebilir ve üzerinde çalışmanız gereken alanları belirleyebilirsiniz. Öğrencileri dış İngilizce sınavlarına almaya teşvik ediyoruz, böylece işverenlere ve akademik kurumlara İngilizce Dersleri Hakkında ki Söylentilerin aksine   İngilizce‘de neler yapabileceğinizi gösterebilirsiniz.

Başka İngilizce Dersleri Hakkında ki Söylentilerle ilgili sorunuz varsa, lütfen bize e-posta gönderin.

 İngilizce dersleri hakkındaki söylentilerin  halk arasında,  öğrenciler içinde ve  velilerin büyük çoğunluğu  arasında İngilizce Dersleri Hakkında ki Söylentiler bunca yayılırken   önümüzde ki yapılacak seçimler için yapılan propaganda konuşmalarında hiç bir siyasetçinin İngilizce dersleri hakkındaki söylentiler için bir söz söylediğine tanık olundu mu?  İngilizce Eğitimle ilgili sorunlardan ve bunların çözümü için yapacakları faaliyetlerden söz ederken İngilizce dersleri hakkındaki söylentiler için tek bir söz bile edilmemesi ne kadar ilginç. Oysa ülkemizde  İngilizce dersleri hakkında ki konular en başta gelen sorunlardan biri.

İngilizce dersleri devlet okullarında yada paralı okullarda ne olacak ?

İngilizce dersleri hakkındaki söylentiler arasında buda var. İngilizce dersleri hakkında, son zamanlarda ilköğretim 5. sınıfta İngilizce derslerinin haftalık sayısının arttırılacağı ve ilköğretim 5. sınıfların bir İngilizce hazırlık sınıfı şekline sokulacağını duymuştuk ama bu seçim konuşmalarında, İngilizce dersleri hakkında konuşmaları yapanlar en ufak dahi olsa bu konudan söz etmiyor. Oysa, ne kadar isterdim konuşmacıların İngilizce dersleri hakkında ki kendi fikirlerini. Her konuşmacı teknolojiden ve bir çok gelecek ile ilgili projesinden söz ediyor. Peki ama, söz konusu edilen bu konuların İngilizce dersleri ile birebir ilişkisi olduğunu kimse bilmiyor mu ? İngilizce Dersleri Hakkında ki Söylentiler arasında  İngilizce konusunda iyi yetiştirilmemiş evlatlarımızın sözü edilen gelecekle ilgili o projelerde görev aldıklarında hiç bir şey yapamayacaklarını söyleyen yok gibi.

Beyler, kendimize gelelim. İngilizce dersleri hakkındaki söylentiler konusu bu ülkenin en büyük sorunlarından biri. Öyle tutarsız tavırlar sergiler olduk ki içinden çıkmanın imkanı yok. Tüm üniversiteler bir yıl hazırlık sınıfı koyuyoruz sonra lisede ki İngilizce derslerini yok edici bir karar alıyoruz. Şayet, üniversitelerde bu tür bir uygulama başlatıldı ise, lisede ki İngilizce derslerinin tam tersine daha güçlendirilmesi gerekmez mi ?

İngilizce dersleri hakkındaki söylentilere değinmek ve konuşmak gerekirse, üniversitelere konulan hazırlık sınıfları da başka bir sorun. İngilizce hazırlık sınıfına başlayan öğrenci daha önceki yani üniversiteden önceki yaşamında okuduğu okullarda ciddi bir İngilizce dersi aldıysa hazırlık sınıfının bitiminde yapılan İngilizce proficiency veya diğer adı ile İngilizce hazırlık atlama sınavını verebilir. Çok zorlanabilir ama bir şekilde başarır. Elbette bu biraz da okuduğu üniversitenin yapacağı İngilizce sınavının ciddiyeti ile bağlantılıdır.

Eğer öğrencinin bu tür bir imkanı olmamışsa yandı. Bu İngilizce sınavı vermesi mucizelere kalır. Çok uğraşması özel İngilizce dersleri alması gibi bir takım faaliyetlerde bulunması gerekir.