İngilizce Dersleri Hazırlık Atlama PROGRAMI İLE iNGİLİZCE DERSLERİ

İngilizce Dersleri Hazırlık Atlama öğretileri eşliğinde İngilizce dersleri verilirİNGİLİZCE  DERSLERİ HAZIRLIK ATLAMA  PROGRAMI

İngilizce  Dersleri Hazırlık Atlama Program İçeriği

1 – İngilizce Dersleri Hazırlık Atlama ( Birebir Özel İngilizce Dersleri )
2 – İngilizce  Dersleri Hazırlık Atlama ( 4 Kişiden  Oluşturulan Gruplarla   İngilizce Dersleri 

1 – İngilizce Dersleri Hazırlık Atlama ( Birebir Özel İngilizce Dersleri ):İngilizce Dersleri Hazırlık Atlama eğitimlerinin verildiği, hazırlandığı ve  uygulandığı İngilizce Dersleri Hazırlık Atlama kampüslerinde, birebir özel ders almak isteyen öğrencilere İngilizce Dersleri Hazırlık Atlama programları ile İngilizce Dersleri verilir.

İngilizce Dersleri Hazırlık Atlama konusunda hazırlanan İngilizce Dersleri Hazırlık Atlama programlarında görev alan ve eğitim veren İngilizce eğitmenlerinin tümü alanlarında uzman ve akademik kariyeri olan hocalardır.

İngilizce Dersleri Hazırlık Atlama eğitimleri verilen, hazırlanan ve  uygulanan  İngilizce Dersleri Hazırlık Atlama kampüslerindeki programlar,  tamamen bireysel  özel ders almak amacı ile derslere katılan öğrencilerin seviyelerine  uygun olan  ve onlar için, onlara özgü olarak hazırlanan bir niteliktedir. Birebir özel İngilizce Dersleri Hazırlık Atlama programlarıdır.

İngilizce Dersleri Hazırlık Atlama  derslerinin verildiği, organize edildiği  ve  uygulandığı İngilizce Dersleri Hazırlık Atlama merkezimizde  ders alan  öğrencilere diğer kurumlardaki gibi ”  SENET ” yapılmaz.

 2 – İngilizce  Dersleri Hazırlık Atlama ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla İngilizce Dersleri ): İngilizce Dersleri Hazırlık Atlama için yapılan etkinlikler kapsamında  organize  ve tatbik edilen  İngilizce Dersleri Hazırlık Atlama departmanlarında , 4 birbirine seviye olarak denk olan öğrenciden kurulan gruplarda toplu  ders almak isteyen aday öğrencilere İngilizce Dersleri Hazırlık Atlama öğretileri ile İngilizce Dersleri verilir.

İngilizce Dersleri Hazırlık Atlama için yapılan ders verme organizasyonlarında  eğitmenler tarafından hazırlanan   İngilizce Dersleri Hazırlık Atlama bölüm derslerinde, gruplara uygulanmak amacı ile hazırlanan İngilizce Dersleri Hazırlık Atlama programları kesinlikle toplu ders almak isteyen öğrenciler düşünülerek onların içinde bulundukları pozisyon ile   bire bir uyumludur. Bu İngilizce Dersleri Hazırlık Atlama programları toplu ders alanlar için özel olarak hazırlanır.

NEDEN BİZİ SEÇERSENİZ DAHA İYİ

  • İngilizce Dersleri Hazırlık Atlama ünitelerimizdeki İngilizce Dersleri Hazırlık Atlama eğitimleri sürecinde bir çok kurularda verilen derslerde ihmal edilen ” kelime haznesi ” konusunda biz çok ciddiyiz. Çünkü hazırlık atlama sınavlarının en önemli ve temel unsurlarından biridir çok kelime bilmek. 
  • Akademik kelime bilgisi az olan öğrencilerin hazırlık atlama sınavlarında şansı % 30 azalır. Buda önemli bir orandır. İngilizce Dersleri Hazırlık Atlama birimlerimizde bu eksikliği kapatmak için İngilizce Dersleri Hazırlık Atlama eğitimleri sürecinde  öğrencilere özel olarak hazırlanan kelime çalışmaları verilir.
  • Ayrıca, her üniversitenin yaptığı hazırlık atlama sınavı birbirinden farklı içeriklere sahip olduğu için, her sınavın kendine özgü bir soru çözüm tekniği vardır. Biz İngilizce Dersleri Hazırlık Atlama eğitimleri sürecinde her öğrenciye teker teker sınavların çözüm teknikleri ile ilgili özel eğitimler veririz.