İngilizce Dersleri Hazırlık Sınıfı öğrencilerine İngilizce Dersleri verilir.

İngilizce Dersleri Hazırlık Sınıfı öğrencilerine İngilizce Dersler.İNGİLİZCE  DERSLERİ HAZIRLIK SINIFI PROGRAMI

İngilizce  Dersleri Hazırlık Sınıfı Program İçeriği

1 – İngilizce Dersleri Hazırlık Sınıfı ( Birebir Özel İngilizce Dersleri )
2 – İngilizce  Dersleri Hazırlık Sınıfı ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla   İngilizce Dersleri 

1 – İngilizce Dersleri Hazırlık Sınıfı ( Birebir Özel İngilizce Dersleri ):İngilizce Dersleri Hazırlık Sınıfı eğitimlerinin hazırlandığı ve uygulandığı
İngilizce Dersleri Hazırlık Sınıfı ana merkezimizdeki İngilizce Dersleri  hazırlık Sınıfı departmanlarımızda  birebir özel ders almak isteyen öğrencilere, onlara özgü bir tarzda ve tamamen onlara yönelik İngilizce Dersleri Hazırlık Sınıfı programları eşliğinde İngilizce Dersleri verilir.

Birebir özel ders almak isteyen aday öğrencilere uygulanan İngilizce Dersleri Hazırlık Sınıfı programları hazırlanırken en küçük ayrıntılara bile dikkat edilerek öğrencinin tüm eksik yanlarını en etkin şekilde  giderecek bir biçimde düzenlenir.

İngilizce Dersleri Hazırlık Sınıfı programları taşıdığı özellik ve niteliklerden ötürü, programa dahil olan aday öğrencilerin aldıkları derslerin süresini kısaltır. Böylece, aday öğrenciler kısa bir zamanda programı tamamlayarak hazırlık sınıfı için hazır hale gelir.

2 – İngilizce  Dersleri Hazırlık Sınıfı ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla İngilizce Dersleri ):İngilizce Dersleri Hazırlık Sınıfı eğitimlerinin düzenlendiği  ve  tatbik  edildiği İngilizce Dersleri Hazırlık Sınıfı temel eğitim birimlerimizdeki  İngilizce Dersleri  hazırlık Sınıfı  seminerlerinde, 4 öğrenciden oluşturulan ve  seviyeleri birbirine  olabildiğince denk olan  gruplarda toplu  dersler almak isteyen öğrencilere, onlara özgü bir yöntemle ve tamamen onlara dönük hazırlanmış İngilizce Dersleri Hazırlık Sınıfı programları beraberinde İngilizce Dersleri verilir.

4 öğrenciden oluşturulan ve  seviyeleri birbirine  olabildiğince denk olan  gruplarda toplu  ders almak isteyen aday öğrencilere uygulanan İngilizce Dersleri Hazırlık Sınıfı programları hazırlık aşamasında en küçük detaylar bile dikkate alınarak öğrencinin tüm  noksan bilgilerini tamamlayacak ve onları geliştirecek  bir  stilde düzenlenir.

NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK

Gerek Birebir özel ders almak isteyen aday öğrencilere uygulanan İngilizce  Dersleri Hazırlık Sınıfı programları gerekse 4 öğrenciden oluşturulan ve  seviyeleri birbirine  olabildiğince denk olan  gruplarda toplu  ders almak isteyen aday öğrencilere uygulanan İngilizce Dersleri Hazırlık Sınıfı programlarında görev alan ve ders veren eğitmenler İngilizce Dersleri Hazırlık Sınıfı için verilen eğitimler konusunda uzmandır.

İngilizce Dersleri  merkezimizde tesis edilen özel sınıflarda verilen İngilizce Dersleri Hazırlık Sınıfı programlarının uygulama evresinde aday öğrencilere sadece gidecekleri  sınıfın dersleri değil aynı zamanda hazırlık bitiminde girmek zorunda oldukları hazırlık atlama ( Proficiency ) sınavı içinde bilgiler  ve  sınavda sorulan soruların çözüm teknikleri hakkında da dersler verilerek  aday öğrenci sınava hazır hale getirilir.

İngilizce Dersleri  merkezimizde yapılan etkinlikler kapsamında İngilizce Dersleri Hazırlık Sınıfı programlarında yer alan aday öğrencilere İngilizce akademik kelimeler konusunda da büyük destek verilir.