İNGİLİZCE DERSLERİ HOCASI HAKKINDA BİLGİ

İngilizce Dersleri Hocası Hakkında Açıklamalar

1 – İngilizce Dersleri Hocası ( Birebir Özel İngilizce Dersleri  )
2  – İngilizce Dersleri Hocası  ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla İngilizce Dersleri  )

İngilizce Dersleri Hocası ( Birebir Özel İngilizce Dersleri  )

 İngilizce Dersleri hocası tarafından tesis edilen  İngilizce Dersleri hocasının İngilizce eğitim merkezlerindeki İngilizce Dersleri hocası adına gerçekleştirilen ve  İngilizce Dersleri hocasının bizzat verdiği derslerin kapsamında yer alan İngilizce Dersleri hocasının bizzat hazırladığı özel programlarla ile, ( IELTS, YDS, TOEFL Ibt, İNGİLİZCE HAZIRLIK ATLAMA SINAVI, PROFICIENCY, YKS DİL ) gibi uluslar arası alanlarda geçerliliği olan yüksek seviyedeki imtihanlar için    katılımcılara İngilizce Dersleri hocası aracılığı ile İngilizce özel dersler verilir.

İngilizce Dersleri hocasından bire bir özel İngilizce dersleri alan katılımcılara tatbik edilen  İngilizce Dersleri hocasının programları İngilizce Dersleri hocasının kendisi tarafından birebir İngilizce özel ders tekniklerine uygun bir biçimde hazırlanır. Tertiplenen  İngilizce Dersleri hocasının programları yine İngilizce Dersleri hocası aracılığı ile katılımcılara  uygulanır.

 İngilizce Dersleri Hocası  ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla İngilizce Dersleri  )

 İngilizce Dersleri hocası tarafından tesis edilen  İngilizce Dersleri hocasının İngilizce eğitim merkezlerindeki İngilizce Dersleri hocası adına gerçekleştirilen ve İngilizce Dersleri hocası tarafından  temel birimlerde  kurulan kampüslerdeki  İngilizce Dersleri hocası gözetim ve denetiminde ve İngilizce Dersleri hocasının bizzat  işlediği  konuların  yer aldığı  İngilizce Dersleri hocası programları ile , ( IELTS, YDS, TOEFL Ibt, İNGİLİZCE HAZIRLIK ATLAMA SINAVI, PROFICIENCY, YKS DİL ) gibi İngilizcede dünyaca tanınan  sınavlara hazırlanmaktan başlayarak, 4 öğrenciden oluşturulan gruplara İngilizce Dersleri hocası tarafından toplu İngilizce dersleri verilir.

İngilizce Dersleri hocası kendi hazırladığı İngilizce Dersleri hocası programları ile her seviyede  İngilizce dersler verir. İngilizce Dersleri hocası tarafından verilen bu İngilizce derslere akademik seviyede sınava girecek olan öğrencilerin hazırlık dersleri de dahildir.

NEDEN BİZİ SEÇMEK ZORUNDASINIZ

  • İngilizce Dersleri hocası, ( IELTS, YDS, TOEFL Ibt, İNGİLİZCE HAZIRLIK ATLAMA SINAVI, PROFICIENCY, YKS DİL ) gibi bu tarzdaki  yüksek seviyede imtihanlara katılımcıları  İngilizce Dersleri hocası hazırlarken bu hazırlıkların içinde sadece öğrencinin gireceği sınav ile ilgili genel bilgiler yer almaz aynı zamanda bu sınavlarda sorulan soruların çözüm tekniklerini de İngilizce Dersleri hocası yer verir.
  •  İngilizce Dersleri hocası tarafından tesis edilen İngilizce eğitim merkezlerindeki İngilizce Dersleri hocası adına gerçekleştirilen ve  İngilizce Dersleri hocasının bizzat verdiği derslerin kapsamında yer alan İngilizce Dersleri hocasının  hazırladığı öğretilere  iştirak ederek  İngilizce öğrenmek isteyen öğrencilerin bizden kurtulma şansı sıfırdır. Biz kesin öğretiriz ama her şey öğrenciye bağlı kaçmazsa, sıkılmazsa her hangi bir nedenle dersi bırakmazsa    İngilizce Dersleri hocasından İngilizce öğrenir.
  •  İngilizce Dersleri hocası ile  İngilizce eğitim programlarında yer  alan ve eğitim veren İngilizce Dersleri hocası  kendi alanında bir uzman olduğu gibi İngilizce öğretmeyi  bilen İngilizce Dersleri hocasıdır. 
  • İngilizce Dersleri hocası hangi seviyede olursa olsun veya özel yada toplu İngilizce dersleri alsın hiçbir öğrenciye diğer kurumların uyguladığı ” SENETİ  “İngilizce Dersleri hocası yapmaz. Öğrenci dilerse ödemelerini İngilizce Dersleri hocası ile  anlaşarak taksitle yapabilir.
  • İngilizce Dersleri hocası için önce eğitim sonra maddiyat  gelir.