İngilizce Dersleri Şirinevler Programı

İngilizce Dersleri Şirinevler Programı İçeriği

1 –  İngilizce Dersleri Şirinevler ( Bireysel – Özel  İngilizce Dersleri  )
2 –  İngilizce Dersleri Şirinevler ( 4 kişi ile yapılan grup İngilizce Dersleri  )

İngilizce dersleri Şirinevler bölgesinde kurulan merkezimizdeki İngilizce dersleri Şirinevler şubelerinde  İngilizce dersleri konusunda bir adım attık. Kim olursa olsun herkese İngilizce öğretiyoruz. Bizimle İngilizce öğrenmek artık daha kolay. Ne tür bir İngilizce öğrenmek istersiniz. Günlük konuşma içeren bir İngilizce Dersleri Şirinevler öğretilerinde hazırlanan İngilizce dersleri Şirinevler programının yanında her türlü akademik seviyede  İngilizce sınavlara öğrenci hazırlıyoruz. Ielts, Yds, Lys 5, Yökdil, Proficiency gibi uluslararası sınavlara katılmak mı istiyorsunuz . Başarıya ancak   İngilizce dersleri Şirinevlerde verilen eğitimle bizimle ulaşabilirsiniz. Uluslar arası sınavlarda ve genel İngilizce derslerinde bizi tanımak için referanslar sayfasına girin ve sorun.

 1 –  İngilizce Dersleri Şirinevler ( Bireysel – Özel  İngilizce Dersleri  ) : İngilizce dersleri Şirinevler eğitim merkezindeki İngilizce Dersleri Şirinevler departmanlarında bulunan  İngilizce Dersleri Şirinevler birimlerimizde tertip edilen İngilizce Dersleri Şirinevler seminerlerinde verilen İngilizce özel dersin ivmesinden, yaratacağı olumlu hava ile öz güvenin artmasından ve daha iyi, sıkı ve çok çalıştırmasından, eğitim olayının kalabalık toplu derslere oranla çok daha kısa sürede bitmesinden, yaratacağı itici güçten yararlanmak isteyen tüm öğrencilere her seviyede  özel olarak hazırlanmış birebir İngilizce dersleri Şirinevler programlarımızla bireysel olarak özel ders verilir. Bireysel özel ders İngilizce dersleri Şirinevler programlarımız ders alan öğrencilerin gün ve saatlerine uygun olarak planlanır. Özel İngilizce dersleri Şirinevler programlarında görev alan tüm öğretmenler alanlarında çok deneyimli ve özellikle  eğitimde en önemli bir unsur olan “İngilizce öğretme yeteneğine sahip hocalardır.

 

2 –  İngilizce Dersleri Şirinevler ( 4 kişi ile yapılan grup İngilizce Dersleri  :  Şimdilerde çok sayıda öğrenciden kurulan gruplarla toplu İngilizce derslerinin verilmesi giderek etkisini kayıp ediyor ve talep azalıyor. Toplu İngilizce derslerde olumlu sonuçların alınmaması ve hiç kimsenin bu şekilde yapılan derslerden iyi bir şekilde söz etmemesi kalabalık gruba olan talebi düşürdü ve devreye daha iyi sonuçların alınacağı ve çok kaliteli İngilizce derslerinin verilebileceği , sayıca az gruplar devreye girdi. İngilizce Dersleri Şirinevler kampüslerindeki İngilizce dersleri Şirinevler eğitim departmanlarında uzun zamandır zaten uyguladığımız bu yöntemden yarar sağlamak ve öğrenciye getirisi olur diye  grup şeklinde verilen İngilizce dersleri Şirinevler programlarının uygulanışında derslerin kalitesinde bir bozulma yada bir eksilme olmaması için grubu oluşturan öğrenci sayısını 4 kişi ile sınırladık. Bu şekilde İngilizce dersleri Şirinevler programlarında grubun seviyesini de olabildiğince denk tutarak homojen gruplar oluşturduk.

İngilizce Akademik Eğitim İngilizce dersleri Şirinevler eğitim bölümlerimizde ki  İngilizce dersleri Şirinevler programları kapsamında istek halinde kendi yerinde  ders almak isteyenlere öğretmen gönderebilir.  İngilizce Akademik Eğitim kalitenin,ciddi eğitimin ve başarının simgesi olma yolunda büyük adımlar atıyor ve öğrencilerine İngilizce dersleri Şirinevler programları ile başarının sonsuz zevkini aşılıyor. Referanslar sayfasındaki öğrenciler başarımızın kanıtıdır. Eğitim ciddiyet ister.